Address & Contact

Our Address

تبریز، شهرک پرواز ، بازار بزرگ پرواز، پلاک 4 و 7

Telephone

مبل حامد 

🛋 فروش انواع مبلمان دارای مدل های متنوع با قیمت مناسب 🛋
🛋 با کادری حرفه ای و متعهد 🛋
🔴 انواع مبل

🔹 به طور کلی مبلمان از نظر طراحی و ساخت به سه دسته تقسیم می‌شوند:

🔰 مبلمان مدرن یا راحتی
🔰 مبلمان کلاسیک
🔰 مبلمان استیل

🛋 مبلمان مدرن بسیار محبوب و پر طرفدار است و با ظاهر خاص خود محیط را گرم و دوستانه می‌کند و با نشستن و تکیه دادن بر روی آن می‌توان خستگی روزانه را رفع کرد. مبل‌های راحتی یا مدرن تمام پارچه بوده و چوب یا فلزی در بدنه اصلی و رویی آن‌ها معمولا به کار نمی‌رود. این مبلمان دارای دسته‌های پهن و پایه و پشتی نسبتا کوتاه‌تری نسبت به مبل‌های استیل و کلاسیک هستند.

🛋 مبل راحتی با سبک‌های دکوراسیون امروزی کاملا همخوانی دارد، به طوری که این سبک از مبلمان انتخاب اول جوانان و طرفداران سبک‌های دکوراسیون مدرن و کژوال است. مبلمان راحتی به نسبت مبلمان استیل و کلاسیک از تنوع بالاتر و قیمت پایین‌تری برخوردار است.

🛋 مبل استیل یا سلطنتی که به داشتن منبت‌های زیاد معروف است و مناسب افرادی است که دوست دارند منزلشان سبک اشراف و پادشاهان را داشته باشد. پرکار بودن بدنه و ارتفاع زیاد مبل سلطنتی و یا استیل باعث خاص و چشمگیر شدن این سبک شده است. مبل استیل در مقابل سایر سبک‎های مبلمان وزن بیشتری دارد و جا به جا کردن آن بسیار مشکل است و بهتر است یک مکان ثابت برای آن در نظر گرفت. قیمت مبلمان سلطنتی از سایر سبک‌های مبلمان بالاتر است.

🛋 مبل کلاسیک را می‌توان بین دو سبک مبل راحتی و مبل سلطنتی قرار داد، به طوری که مبلمان کلاسیک دارای جلال و شکوه مبل سلطنتی و آرامش مبل راحتی است. این نوع مبلمان از نظر ظاهری تقریبا شبیه به مبل‌های سلطنتی هستند، با این تفاوت که منبت‌کاری‌شان در قسمت تاج و دسته و پایه مبل کمتر بوده و برای افرادی که مبلمان سلطنتی را به خاطر شلوغی زیادشان نمی‌پسندند، مناسب هستند. مبل‌های کلاسیک از نظر قیمت نیز معمولا بین مبلمان سلطنتی و راحتی قرار می‌گیرند.

⚡️ قبل از خرید مبل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

🌀 باید قبل از مراجعه به بازار مبل و خرید مبل این نکته را توجه داشته باشید که، مبلی که قرار است انتخاب کنید باید متناسب با اندازه خانه شما باشد در صورتی که مبل با اندازه ی منزل شما تطابق نداشته باشد با مشکل رو به رو خواهید شد.

🌀 مخصوصا اگر خانه ی شما کوچک باشد، انتخاب یک مبل بزرگ باعث می شود فضای زیادی را از خانه اشغال کند و جلوه ی زیبایی به منزل نخواهد داد و قطعا شما از خرید خود پشیمان خواهید شد پس در ابتدا به سایز مبل و ابعاد منزل خود توجه داشته باشید.

🌀 مبل های با دسته ی بزرگ و در اندازه ی بزرگ متناسب برای خانه ها و پذیرایی های بزرگ هستند و مبل های کوچک تر که ابعاد کوچکی تری دارند بهترین انتخاب برای خانه های کوچک هستند و در هنگام خرید به مدل مبل نیز توجه کنید.

🌀 برای مثال مبل های راحتی برای خانه های کوچک تر و مبل سلطنتی برای خانه های بزرگ تر مناسب خواهند بود

🌀 نکته ی بعدی که بهتر است توجه داشته باشید این است که مبلی که قرار است خریداری کنید برای چه محیطی است و چه کارکردی می خواهید داشته باشد، قرار است مبل در پذیرایی گذاشته شود یا می خواهید مبل را برای اتاق مطالعه قرار دهید، مبلی که در پذیرایی قرار می گیرد قطعا با مبلی که برای اتاق مطالعه است متفاوت خواهد بود، مبل در اتاق مطالعه باید راحت تر باشد پس توجه به این نکته که مبل در کدام قسمت خانه مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مهم است و قبل از خرید مبل به این نکته که مبل قرار است در کدام قسمت خانه قرار بگیرد بسیار توجه کنید.

🌀 اگر شما قصد دارید خانه ی خود را در چند سال آینده عوض کنید و می خواهید سال ها از مبلی که خریداری می کنید استفاده کنید بهترین گزینه انتخاب مبل های راحت و سبک هستند و اگر قصد عوض کردن منزل خود را ندارید، می توانید مبل های سنگین تر که دیرتر نیز خراب می شوند را خریداری کنید.

🌀 در نظر داشته باشید مبلی که می خواهید بخرید در کجای منزل می خواهید قرار دهید اگر فضا برای مبل های ال مانند ندارید آن ها را انتخاب نکنید و با تجسم مبل در محلی که می خواهید مبل را قرار دهید بهترین انتخاب را داشته باشید که بعد از خرید مبل به دلیل نداشتن فضا احساس پشیمانی نکنید.

🌀 رنگ مبل نیز اهمیت بسیار بالایی دارد و یکی از عوامل زیبایی منزل به حساب می آید. می توانید رنگ مبل ها را با رنگ دیواری که پشت مبل قرار دارد یا رنگی که وسایل منزل را ست کرده اید انتخاب کنید، حتما لازم نیست که رنگ وسایل ست باشند می توانید برای جلوه ی بیشتر و شادی بخشی به فضای خانه از رنگ های شاد استفاده کنید و با انتخاب مبل های رنگی رنگی محیط خانه ی خود را با دیگران متمایز کنید.

🌀 قبل از این که به خرید مبل اقدام کنید یک بار بر روی آن بنشینید تا مطمئن شوید خیلی سفت و خیلی نرم نیست و به همه جای مبل مانند دوخت، چسب و جنس مبل دقت داشته باشید.

🌀 رعایت این نکات قبل از خرید سبب می شود که شما در خرید مبل بهترین انتخاب را داشته باشید.

به مدیریت : حامدطالب پور

 

 

 

مبل حامد در شهرک پرواز تبریز , مبل حامد در تبریز , مبل در تبریز , انواع مبلمان در تبریز , بهترین فروشگاه مبل در تبریز , فروشگاه مبل حامد در تبریز , قیمت مبل در تبریز ,