Address & Contact

Our Address

آمل،ثامن 5،ارغوان 5

Telephone

پخش عمده و جزئی محصولات پروتئینی خالقی در آمل

محصولات پروتئینی خالقی

🥩 انواع محصولات پروتئینی سالم🥩
🥩سوسیس و کالباس
🍔همبرگر
🥓ناگت مرغ
🌭رول پیتزا

🟡سالم بخوریم‼️

🥩 غذای سالم با محصولات پروتئینی🥩

مصرف منظم پروتئین برای بدن انسان بسیار واجب و ضروری است. پروتئین در ساختن عضله‌ی بدن و تقویت آن موثر است. برای سلامت استخوان‌ها مفید است و باید درست و به موقع مصرف شود. تازه بودن این ماده‌ی غذایی در مزه، زمان طبخ و کیفیت آن تاثیر مستقیم دارد. مصرف به اندازه‌ی فرآورده پروتئینی اهمیت بالایی دارد. همان‌طور که کمبود آن برای بدن مضر است، مصرف زیاد آن نیز می‌تواند به سلامت شما آسیب بزند. این ماده‌ی غذایی را می‌توانید هم به‌صورت منجمد، گرم (کشتار روز)، باز از سوپر پروتئینی‌ها و هم به صورت بسته بندی از فروشگاه‌های سراسر کشور تهیه کنید.

🥩 انواع محصولات پروتئینی

🥩 گوشت قرمز: این محصول پرطرف‌دارترین ماده‌ی غذایی در بین مردم است. چندین طبخ مختلف دارد و می‌توانید غذاهای بسیار متنوعی درست کنید. درمان خوبی برای کم خونی است و حاوی ویتامین‌های موثری برای قوت بدن است. اما مصرف زیاد آن باعث بروز بیماری‌های چون بیماری فشار خون می‌شود.

🍗 گوشت سفید: یکی از سالم‌ترین گوشت‌های خوراکی، گوشت طیور (مرغ، بلدرچین، بوقلمون و …)، ماهی و میگو است. مقدار بسیار زیادی ویتامین از خانواده‌ی امگا در این گوشت وجود دارد و برای سلامت پوست و استخوان‌ها بسیار مفید است. البته که تاثیر بسیاری هم تقویت حافظه دارد. از دیگر محصولات پروتئینی می‌توان به تخم مرغ اشاره کرد که یک غذای کامل و سالم برای بدن محسوب می‌شود.

🌭 سوسیس و کالباس:فرآورده‌های پروتئینی که فراوری شده هستند و با طعم‌دهنده‌های متنوع مزه‌دار شده‌اند، از محبوب‌ترین مواد غذایی نیمه آماده در دنیا به حساب می‌آیند. طعم لذیذ و طبخ سریع و آسان این محصولات، محبوبیت آن را دوچندان کرده است.

مدیریت : امیرخالقی

محصولات پروتئینی , نمایندگی محصولات پروتئینی , سایت محصولات پروتئینی , قیمت مواد پروتئینی , محصولات پروتئینی خالقی ,