Address & Contact

Our Address

خراسان رضوی،شهرستان جغتای،بلوار امام رضا،جنب باربری فریور

تولید خم و برش ورق ایرانیت دنیای آهن مهرپرور در خراسان رضوی

✳️انواع آهن آلات 

🔹🔸با نگاهی کوتاه به اجزای خانه تان، گستردگی کاربرد های محصولات فولادی و انواع آهن آلات را درک خواهید کرد. از جمله مهمترین کاربرد های آهن آلات می توان به استفاده از آن در ساخت درب و پنجره، میلگرد و آرماتور بندی، سقف سوله ها، بدنه کشتی های بزرگ، تجهیزات صنعتی، لوازم خانگی و صنعت خودرو سازی اشاره داشت.دنیای آهن مهرپرور

🔹🔸پس از کشف کاربرد های آهن بود که بشر تصمیم گرفت با ترکیب آن با دیگر عناصر، شکنندگی این فلز را رفع نماید. بدین طریق بود که انواع آلیاژ های آهن، که به دو صورت فولاد و چدن می باشد، پدید آمد. امروزه دیگر فولاد به عنوان جایگزین قطعی آهن شناخته شده و از آن در صنایع مختلفی بهره گرفته می شود.

✳️میلگرد 

🔻میلگرد نوعی میله فولادی است که در سایزهای متفاوتی ساخته می‌‌شود و برای بتن‌ ریزی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در اکثر سازه ­های دست بشر از بتن به منظور استحکام استفاده بنا می­ شود. اگرچه بتن مقاومت بالایی در برابر نیرو‌‌‌های فشاری دارد و برای خرد کردن این ماده به نیروی فشاری فوق العاده ­ای احتیاج است، اما یک نقطه ضعف نیز دارد.

🔻بتن مقاومت چندانی در برابر نیروهای کششی و چرخشی ندارد، همین جا است که میلگرد پا به میدان می­گذارد و از سازه ­ها در مقابل نیروهای کششی محافظت می­ کند. در واقع از این محصول فولادی برای تقویت بتن استفاده می‌­شود.

🔻یکی از زمان­ هایی که افزایش مقاومت کششی بتن به لطف میلگرد‌ها، از ما محافظت می­ کند، هنگام وقوع زلزله است. در این مواقع آنچه مانع از ترک خوردن و شکستن بتن می­ شود، میلگردهای به کار رفته در آن است. آنها همچون محافظان سازه‌ها عمل می­ کنند تا ساکنان در امنیت باشند.

✳️ورق 

✨ورق های فولادی به عنوان یکی از انواع آهن آلات، خود شامل انواع مختلفی چون ورق اکسین، ورق آلومینیوم رنگی و آجدار، ورق سرد و گرم تقسیم بندی می شوند. این دسته از محصولات آهن دارای کاربرد های متنوعی بوده و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد؛ برای نمونه ورق گالوانیزه برای افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی تولید می شود.

✳️پروفیل یا قوطی 

💥پروفیل ها مقاطع فولادی هستند که عموما به صورت توخالی و در اشکال مربع یا مستطیل تولید می شوند. این نوع آهن آلات که قوطی نیز نامیده می شوند، در راه پله ها، درب و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند؛ لذا عمده مشتریان این محصول را ساختمان ساز ها تشکیل می دهند.

به مدیریت:عباسعلی مهرپرور
09105720069

http://donyayeahan-mehrparvar.ir/

http://donyayeahan-mehrparvar.com/

 

 

 

آهن فروشی میلگرد و پروفیل دنیای آهن مهرپرور در خراسان رضوی , آهن فروشی در خراسان رضوی , فروش میلگرد در خراسان رضوی , فروش پروفیل در خراسان رضوی , دنیای آهن مهرپرور , دنیای آهن مهرپرور در خراسان رضوی , قیمت آهن آلات در جغتای , تولید انواع ورق در جغتای , تولید خم و برش در جغتای ,