طراحی و اجرای کابینت بهار

?تولید انواع مبلمان:?

?راحتی

?کلاسیک

?چستر

?سطنتی

?ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

? ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

?قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

?ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

?چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

?قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

?وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

 

 

????????????????????

?ساخت کابینت

❇️طراحی و اجرای کابینت های mdf،هایگلاس،ممبران و…

?هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

?کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.

?کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌و البته زیبا تبدیل کنند.

 

نمایشگاه:خراسان رضوی،سبزوار،خیابان دانشگاه،جنب دانشگاه،پلاک27
تولیدی:شهرک صنعتی خاوران،خاوران6،قطعه4،سمت چپ

به مدیریت:ایمان زارعی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

 

مبلمان , انواع مبل , مبل کلاسیک , مبل راحتی , تولیدی مبل در سبزوار , کابینت , انواع کابینت , طراحی و اجرای کابینت در خراسان رضوی , کابینت هایگلاس , کابینت ممبران , قیمت نصب کابینت در سبزوار , نمایشگاه و تولیدی مبلمان بهار در سبزوار , طراحی و اجرای کابینت بهار ,