نمایندگی انحصاری رنگ الوان سلامت خواه

🔹🔸پخش کلیه محصولات رنگ و ابزار 

🔹🔸چوب ، پلی یورتان و فوری 

🔹🔸شامل رنگ های صنعتی ، ساختمانی ، اتومبیلی 

🔹🔸غلطک، سنباده ، تینر ( روغنی و فوری و اپوکسی) ، رنگ الوان ، قلم alma 

🔹🔸نمایندگی پخش محصولات پودری و نوار تیپ +k ( کناف ایران )

🔹🔸بتونه های درزگیر ترکیه Alcibay (الچی بی )

🔹🔸انواع لیسه ، کاردک ، قلم ، دسته غلتک و رنگ های اسپری 

🔹🔸عرضه رنگ اتومبیل 

🔹🔸فروش ابزارآلات رنگ کاری

🔹🔸فروش انواع بتونه درزگیر 

🔹🔸فروش انواع رنگ های ساختمانی 

✨برترین نمایندگی رنگ الوان

✨بزرگترین مرکز پخش رنگ الوان در آذربایجان غربی

✨بهترین نمایندگی رنگ الوان در آذربایجان غربی

✨پخش کلیه محصولات رنگ و ابزار در خوی

✨تخصصی ترین مرکز پخش رنگ الوان در آذربایجان غربی

شماره های تماس:
09100630800
09141600800

به مدیریت:علی سلامت خواه

✳️انواع رنگ 
💫رنگ پلاستیک 

🔺این رنگ‌ها از قدیمی‌ترین نوع رنگ‌ها می‌باشد. با وجود کیفیت بالای این رنگ و راحتی کار کردن با آن، دقت بسیاری احتیاج دارد زیرا در صورت غلیظ بودن رنگ اثر غلطک یا قلم روی دیوار می‌ماند و باید چندین بار برای نتیجه بهتر رنگ آمیزی را تکرار کنیم. رنگ‌‌‌های پلاستیک حلال در آب می‌باشد و احتیاجی به مواد نفتی ندارند.

🔺این رنگ‌ها برای سقف بسیار مناسب می‌باشد زیرا پوشانندگی بالایی دارد و قابل شستشو است اما دوام آن کم است. مات است و بوی بدی ندارد. سرعت کار با آن بالا می‌باشد و زود خشک می‌شود، جاذب آب است و زود چرک می‌شود.

🔺رنگ‌های پلاستیک مورد استفاده در نقاشی ساختمان که در بازار یافت می‌شوند به ۲ دسته تقسیم می‌شوند: رنگ پلاستیک و رنگ نیمه پلاستیک رنگ پلاستیک داری مقدار زیادی از چسب چوب بوده و به همین علت نیز چسبندگی، زیبایی و استقامت به مراتب بیشتری نسبت به رنگ‌های نیمه پلاستیک که دارای مقدار کمتری چسب چوب هستند است.

💫رنگ روغن 

🔺رنگ روغن از گذشته تاکنون همواره جزو محبوب‌ترین نوع رنگ برای نقاشی در و پنجره بین نقاشان بوده است. از این نوع از رنگ بیشتر برای عایق و ضد زنگ کردن درها و پنجره استفاده می‌شود. رنگ‌‌‌های روغنی به سه دسته براق، مات و نیمه مات تقسیم می‌شوند.

🔺رنگ روغنی براق ماندگاری و پوشش بالایی دارد و به دلیل براق بودن منعکس کننده ی نور و باعث روشنایی بیشتر است اما ایرادات گچ کاری را مشخص می‌کند.

🔺رنگ روغنی مات نور را انعکاس نمی‌دهد و نسبت به نوع براق آن ایرادات را کمتر نشان می‌دهد. اما پوشش کمتری دارد و صد درصد قابل و شستشو نیست زیرا جای دستمال روی دیوار مشخص می‌شود.

💫 رنگ مولتی کالر

🔺از این نوع رنگ روی تمام سطوح می‌توان استفاده کرد و بسیار دکوراتیو می‌باشد. رنگ‌‌‌های مولتی کالر مات و کم جلا بوده و ایرادات کار را پوشانده و بافت ویژه ای به آن می‌دهد.

🔺همچنین در مقابل دود و گرد و خاک مقاوم بوده و مناسب مکان‌‌‌های پر رفت و آمد است و با کمترین هزینه و مواد قابل ترمیم می‌باشد. ضخامت آن کم بوده و بسیار سریع خشک می‌شود و نیز بوی بدی ندارد.

💫 رنگ بلکا

🔺رنگ بلکا نوعی پوشش سلولزی است که از پنبه ساخته شده و جایگزین رنگ و کاغذ دیواری است و بسیار مقرون به صرفه است. عایق حرارت و رطوبت بوده و ترک نمی‌خورد، قابل شستشو است و با استفاده از رزین‌ها مخصوص قابلیت ضد آب شدن پیدا می‌کند. تنوع رنگ بسیاری دارد و قابل ترمیم است.

 

 

رنگ , رنگ الوان , نمایندگی انحصاری پخش رنگ الوان سلامت خواه در خوی , فروش انواع رنگ های ساختمانی , فروش ابزارآلات رنگ کاری در آذربایجان غربی , عرضه رنگ اتومبیل درخوی , فروش انواع بتونه درزگیر , پخش کلیه محصولات رنگ و ابزار در آذربایجان غربی , بهترین نمایندگی رنگ الوان در آذربایجان غربی ,