Address & Contact

Our Address

رامسر

پوشاک بچه گانه دلبند

⚡️فروش انواع لباس بچگانه
⚡️کیفیت عالی و تضمینی
⚡️طرح‌‌‌های متنوع و مناسب ترین قیمت
⚡️بهترین‌ها را از ما بخواهید

?دنیای بچه‌ها پر از طرح و نقش است. طرح‌هایی که گاهی روی یک تی‌شرت پدیدار می‌شود یا رنگ‌هایی که در یک کتانی نمود پیدا می‌کند. از زمانی که قصد دارید یک لباس برای فرزند خود بگیرید تا لحظه‌ای که یک لیست بلندبالا از طرح و رنگ‌های سفارشی آن‌ها در دست دارید، همیشه باید کیفیت و راحتی را در کنار زیبایی در نظر داشته باشید. رنگ‌های زیبا، طرح‌های فانتزی و عروسکی و مدل‌های متنوع لباس‌های بچه‌گانه و نوزادی آن‌قدر زیاد و چشم‌گیر است که گاهی انتخاب یک دست لباس ساده هم کار چندان ساده‌ای نخواهد بود.

?انواع لباس بچه گانه

?لباس‌های بچه‌گانه به فصل و آب‌وهوای خاصی محدود نمی‌شوند. لباس‌های بافتنی و گرم مانند هودی، پلیور، کاپشن و پالتو برای یک استایل گرم و زیبای پاییزی و زمستانی همیشه موجود هستند. با تی‌شرت، پیراهن، سارافون، دامن و شلوارک‌های بهاری و تابستانی هم می‌توانید یک استایل زیبا و راحت کودکانه را خلق کنید.

?ست لباس بچه‌گانه شامل تی‌شرت و شلوار، تی‌شرت و دامن، ست‌های چند تکه‌ی نوزادی و حتی ست لباس ورزشی بچه‌گانه هم در این مجموعه گردآوری شده است.

✨نکات مهم در خرید لباس کودک:

?اولین و مهمترین چیزی که هنگام خرید لباس برای کودک باید رعایت کنید توجه به جنس لباس است، لباس کودک باید جنس پنبه ای، نخی یا کتان داشته باشد. حواس تان باشد که لباس‌‌‌های پشمی‌برای کودکان ایجاد حساسیت میکنند.

?رنگ لباس کودک جزو فاکتور‌‌‌های مهمی‌است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید. رنگ‌‌‌های شاد و روشن بر روحیه کودکان تاثیر میگذارند،  زیرا کودکان معمولا لباس را به دلیل رنگ شاد و طرح فانتزی آن دوست دارد.

?در خرید لباس کودک به سلیقه کودک هم اهمیت دهید و سعی کنید لباسی که برای فرزندتان میخرید مورد پسند خودش هم باشد زیرا اگر کودک لباس را دوست نداشته باشد هرگز آن را نخواهد پوشید.

?به سایز لباس دقت کنید و سعی کنید لباسی بخرید که دقیقا اندازه کودک تان باشد و با فکر کردن به این موضوع که سال دیگر هم لباس را تن فرزندتان کنید لباس بزرگ نخرید.

به مدیریت: شیوا عباس علیزاده

 

پوشاک بچه گانه دلبند در رامسر , پوشاک بچه گانه , لباس بچه گانه , لباس کودک , انواع پوشاک بچه گانه , پوشاک بچه گانه دلبند , انواع لباس بچه گانه , تی‌شرت و شلوار , تی‌شرت و دامن , ست‌های چند تکه‌ی نوزادی , پوشاک بچه گانه در رامسر ,