Address & Contact

Our Address

ایلام ، خیابان فرهنگیان ، ابتدای خیابان مهدیه ، پیتزا کاکوتی

Telephone

پیتزا تنوری کاکوتی 

? انواع پیتزاهای تنوری

? پیتـــــزا :
? پیتزا متوسط
? پیتزا بزرگ
? پیتزا ویژه
? شف (مخلوط گوشت،ژامبون،قارچ،)
? مخلوط متوسط
? مخلوط بزرگ
? میکس (مخلوط گوشت و قارچ)
? میکس ویژه
? میکس متوسط
? پپرونی مخلوط
? پپرونی بزرگ
? پپرونی ویژه
? پیتزا قارچ و مرغ متوسط
? پیتزا قارچ و مرغ بزرگ
? پیتزا قارچ و مرغ ویژه
? قارچ و گوشت متوسط
? قارچ وگوشت بزرگ
? قارچ و گوشت ویژه
? سبزیجات متوسط
? سبزیجات بزرگ

?ارائه دهنده ی انواع پیتزا با طعمی به یادماندنی?

?انواع پیتزا?
?پیتزا مارگاریتا

این پیتزای ایتالیایی که با گوجه، ریحون، نوعی سس مخصوص و با پنیر زیاد درست می‌شود از جمله اولین پیتزاهایی است که ایتالیایی‌ها درست کرده‌اند. این پیتزا را به افتخار ملکه مارگاریتا که در قرن نوزدهم و در ایتالیا سلطنت می‌کرد و به این غذا علاقمند شد، مارگاریتا صدا می‌کنند.

 

?پیتزا مخصوص

 یکی از انواع پیتزا، پیتزا مخصوص است که مختص ایرانی‌هاست و به شکل‌های مختلفی طبخ می‌شود. تقریبا هر رستوران، پیتزا مخصوص را به سبک خود تهیه می‌کند. این نوع پیتزا به خاطر داشتن مخلفات زیاد مانند سوسیس، کالباس، قارچ، فلفل دلمه‌ای و… معروف است. معمولا طعم کالباس و پنیر در این پیتزاها طعم غالب است. بسیار به این نوع پیتزا به خاطر داشتن مخلفات زیاد علاقه‌ای ندارند. در هر حال این نوع پیتزا طرفداران همیشگی و پر و پا قرص خود را دارند. اگر طرفدار پیتزاهای پرپیمان هستید، این سبک از پیتزا یکی از انواع پیتزا است که می‌تواند شما را به هدفتان برساند

? پیتزا مخلوط

ترکیب کالباس و سوسیس در پیتزا را احتمالا ما ایرانی‌ها ابداع کرده‌ایم. پیتزا مخلوط یکی از پرطرفدارترین انواع پیتزا در ایران است. در این نوع پیتزا طعم سوسیس و کالباس کاملا غالب است. بعضی از پیتزا فروشی‌ها گوشت را هم با این پیتزا ترکیب می‌کنند. استفاده از زیتون، فلفل دلمه‌ای و قارچ هم از این پیتزا استفاده می‌کنند.

? پیتزا پپرونی

پپرونی در طی این‌ سال‌ها جایگاه ویژه‌ای در بین پیتزاها پیدا کرده. کالباس تند با سس مخصوص و زیتون یکی از محبوب‌ترین پیتزاها در سراسر دنیا را تشکیل داده. طعم پپرونی و تندی خاص آن، کاملا در این پیتزا غالب است. دستور پخت‌های مختلفی برای تهیه این پیتزا وجود دارد که هر کدام از آن‌ها خوشمزگی خاص خود را دارند.

? پیتزا استیک

پیتزا استیک یکی دیگر از انواع پیتزا است که در سال‌های گذشته به محبوبیت زیادی رسیده. پیتزا استیک به شکل‌های مختلفی طبخ می‌شود. فیله گوشت و سیر از مخلفات اصلی این پیتزا به حساب می‌آید. بعضی از فست فودها ورقه‌های گوشت را به صورت کامل رو پیتزا قرار می‌دهند و بعضی دیگر گوشت را رشته می‌کنند. گوشت، مزه غالب در پیتزا استیک است و معمولا به همراه زیتون، سیر و فلفل دلمه‌ای سرو می‌شوند.

 

? پیتزا گوشت و قارچ

گوشت چرخ کرده به همراه پیاز و فلفل دلمه‌ای و قارچ همیشه ترکیب فوق‌العاده‌ای بوده‌اند. پیتزا گوشت و قارچ یکی از محبوب‌ترین انواع پیتزا در جهان است. طعم گوشت چرخ شده در این پیتزا، طعم غالبی است که با خاطر وجود فلفل دلمه‌ای و قارچ خوشمزه‌تر هم شده. این پیتزا معمولا با خمیر ضخیم و به صورت آمریکایی طبخ می‌شود.

? پیتزا مرغ

فلیه مرغ، فلفل دلمه‌ای، زیتون و پنیر پیتزا ترکیب بسیار خوبی را به وجود آورده‌اند. طعم تند شده این پیتزا هم بسیار خوب است و برای کسانی که به غذاهای تند علاقه دارند، این پیتزا می‌تواند بسیار خوب باشد. در این پیتزا طعم فلفل دلمه‌ای و مرغ کاملا غالب است.

 

مدیریت : آقای کبریایی

 

 

 

پیتزا تنوری , پیتزا تنوری ایلام , طرز تهیه خمیر پیتزا , فست فود در ایلام , پیتزا مخلوط , انواع پیتزا , انواع پیتزا پپرونی , انواع پیتزا بدون سوسیس و کالباس , قیمت انواع پیتزا , انواع پیتزا برای کودکان ,