Address & Contact

Our Address

کرج،مهرشهر،بلوار شهرداری،انتهای خیابان 201 و 203 ، روبروی پارک

پیتزا عماد طالب زاده

?عرضه بهترین و لذیذترین پیتزاها

?استفاده از موادغذایی تازه و تهیه روزانه

?انواع نوشیدنی گرم و سرد و میان وعده و سالاد

?ارائه بشقاب های ویژه با طراحی خاص

?دارای فضای شیک و دلچسب

?دارای کادر حرفه ای و خوش برخورد

?دارای فضای پارک مناسب

❇️تنها رستوران ایتالیایی که با تنور هیزمی پخت انجام می شود

? پیتزا مارگاریتا

این پیتزای ایتالیایی که با گوجه، ریحون، نوعی سس مخصوص و با پنیر زیاد درست می‌شود از جمله اولین پیتزاهایی است که ایتالیایی‌ها درست کرده‌اند. این پیتزا را به افتخار ملکه مارگاریتا که در قرن نوزدهم و در ایتالیا سلطنت می‌کرد و به این غذا علاقمند شد، مارگاریتا صدا می‌کنند.

? پیتزا پپرونی

پپرونی در طی این‌ سال‌ها جایگاه ویژه‌ای در بین پیتزاها پیدا کرده. کالباس تند با سس مخصوص و زیتون یکی از محبوب‌ترین پیتزاها در سراسر دنیا را تشکیل داده. طعم پپرونی و تندی خاص آن، کاملا در این پیتزا غالب است. دستور پخت‌های مختلفی برای تهیه این پیتزا وجود دارد که هر کدام از آن‌ها خوشمزگی خاص خود را دارند.

? پیتزا استیک

پیتزا استیک یکی دیگر از انواع پیتزا است که در سال‌های گذشته به محبوبیت زیادی رسیده. پیتزا استیک به شکل‌های مختلفی طبخ می‌شود. فیله گوشت و سیر از مخلفات اصلی این پیتزا به حساب می‌آید. بعضی از فست فودها ورقه‌های گوشت را به صورت کامل رو پیتزا قرار می‌دهند و بعضی دیگر گوشت را رشته می‌کنند. گوشت، مزه غالب در پیتزا استیک است و معمولا به همراه زیتون، سیر و فلفل دلمه‌ای سرو می‌شوند.

? پیتزا گوشت و قارچ

گوشت چرخ کرده به همراه پیاز و فلفل دلمه‌ای و قارچ همیشه ترکیب فوق‌العاده‌ای بوده‌اند. پیتزا گوشت و قارچ یکی از محبوب‌ترین انواع پیتزا در جهان است. طعم گوشت چرخ شده در این پیتزا، طعم غالبی است که با خاطر وجود فلفل دلمه‌ای و قارچ خوشمزه‌تر هم شده. این پیتزا معمولا با خمیر ضخیم و به صورت آمریکایی طبخ می‌شود.

? پیتزا مرغ

فلیه مرغ، فلفل دلمه‌ای، زیتون و پنیر پیتزا ترکیب بسیار خوبی را به وجود آورده‌اند. طعم تند شده این پیتزا هم بسیار خوب است و برای کسانی که به غذاهای تند علاقه دارند، این پیتزا می‌تواند بسیار خوب باشد. در این پیتزا طعم فلفل دلمه‌ای و مرغ کاملا غالب است.

به مدیریت:عماد طالب زاده

http://www.pizzaemad.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

پیتزا , انواع پیتزا , پیتزا ایتالیایی , پیتزا مرغ , پیتزا گوشت و قارچ , پیتزا پپرونی , پیتزا سبزیجات , پیتزا مخلوط , پیتزا مارگاریتا , قیمت انواع پیتزا در کرج , پیتزا عماد طالب زاده در کرج , فست فود در کرج , رستوران ایتالیایی , انواع ساندویچ , انواع فست فود ,