کارگاه تولید عمده چهارچوب رنگ کوره ای و آهنگری روشنی فر 

09141598785 – 09052948785

🔱 تولید و فروش انواع چهارچوب ، حفاظ پنجره، درب آکاردئونی ویلائی و نرده روشنی فر در مشکین شهر اردبیل🔱

چهارچوب رنگ کوره ای و آهنگری روشنی فر

🔱 کارگاه رنگ کوره ای و آهنگری

🔱 عمده و خرده

🔱 تولید انواع چهارچوب های مدل فرانسه، رومی و مکزیکی

🔱 تولید حفاظ پنجره، نرده، راه پله، درب آکاردئونی

🔱 تولید درب های ویلائی، ماشین رو، نفر رو انواع درب های Cnc و….

🔱 حفاظ درب آکاردئونی چیست؟

✅ انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند.درب های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی هستند

✅ با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است.

✅ حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداندتسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد.

✅ این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.

✅ درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی نداردحفاظ های آکاردئونی بسیار سبک هستند و موقع باز و بسته شدن شما را اذیت نمی کنند. درب آکاردئونی در داخل ساختمان نصب می شود، در نتیجه از بارش باران و تابش آفتاب در امان می ماند و دچار زنگ زدگی یا رنگ پریدگی نخواهد شد.

✅ با نصب درب آکاردئونی در ورودی خانه، هیچ فرد نا آشنا و غریبه ای نمی تواند وارد ساختمان شما شود. نصب حفاظ درب آکاردئونی، یک تصمیم گیری شخصی برای یک واحد مشخص در آپارتمان است؛در نتیجه نیازی نیست از دیگر مالکین برای نصب حفاظ آکاردئونی اجازه بگیرید.

چهارچوب رنگ کوره ای و آهنگری روشنی فر

🔱 حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی از محصولات حفاظتی محسوب می‌شود که بهره‌گیری از آن می‌توان موجب تضمین امنیت گردد. این حفاظ ساختمان دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است.

داشتن این ویژگی به سبب آن که نرده شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع بالایی تولید شده است، به واسطه برخورداری از این ویژگی می‌توان با بهره‌گیری از این حفاظ دیواری از ورود سارقان به داخل ساختمان‌‌‌های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ روی دیوار به علت داشتن این ویژگی، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است.

حفاظ شاخه گوزنی یکی از مدل‌‌‌های حفاظ‌‌‌های ساختمانی است که از آن بسیار بهره گرفته می‌شود. این مدل از حفاظ دیواری به واسطه طراحی و ساختاری که داراست، برای تمام ساختمان‌ها با کاربری‌‌‌های متفاوت قابل استفاده می‌باشد. نکته قابل توجه آن است که نرده شاخ گوزنی را می‌توان بدون نیاز خرابی و حتی پس از اسکان در ساختمان نیز نصب و اجرا کرد و از مزیت‌‌‌های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند شد.

این محصول حفاظتی به واسطه برخورداری از تراکم و ارتفاع بالایی که از آن برخوردار می‌باشد، در کنار قیمت مناسب آن، دارای ضریب امنیت منحصر به فردی می‌باشد. استفاده از حصار شاخ گوزنی برای ساختمان‌‌‌های مختلف این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان به فضایی امن دسترسی یافت. این مدل یکی از بهترین و محبوب ترین مدل از حفاظ‌‌‌های مدرن است که از آن به میزان قابل توجهی بهره گرفته می‌شود.

حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان به صورت مستقیم و در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل دیوارها نصب کرد.

چهارچوب رنگ کوره ای و آهنگری روشنی فر

🔱 حفاظ آکاردئونی

✅ درب‌‌‌های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه‌‌‌های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می‌توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب‌‌‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که قابل نصب در هر فضایی است.

✅ حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می‌توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

مدیریت : حجت روشنی فر
09141598785
09052948785

 

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , کاربرد حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ آکاردئونی , تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در مشکین شهر , انواع حفاظ آکاردئونی , انواع حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی بوته ای , حفاظ شاخ گوزنی آبشاری , تولید طراحی و پخش حفاظ امنیتی آکاردئونی شاخ گوزنی پنجره باغ ماهان در تهران ,