اجرای کمد و کابیت ام دی اف مدرن در لرستان

?ساخت و عرضه ی انواع کمد و کابینت ام دی اف
?اجرای کابینت نئوکلاسیک فلزی
?کابینت نئوکلاسیک چیست؟

کابینت نئوکلاسیک در واقع برگرفته از سبک کلاسیک ومدرن هست کابینت آشپز خانه اصلی ترین رکن هر خانه ای است و افراد خانواده مدت زمان زیادی را در محیط آشپز خانه سپری می کنند به همین جهت زیبایی وشیک بودن محیط آشپز خانه امری ضروری محسوب می شود امروز کابینت ها دنیای بسیار متنوع و گسترده ای را در برمیگرند در مجموعه کابینت نئوکلاسیک عظیمی میخواهیم یک نوع کابینت نئوکلاسیک که از جنس فلز می‌باشد رو به شما معرفی کنیم.

?در کابینت نئوکلاسیک فلزی مزایا بیشتر از معایب آن می باشد.

?مزایای کابیئت نئوکلاسیک فلزی 

?مقاومت در برابر رطوبت و آپ 

?مقاومت در برابر گرما

?قابلیت تعویض رنگ 

?براق بودن رنگ کابینت ها

?محکم بودن و تحمل وزن زیاد برای ظروف آشپزخانه 

?براحتی پاک کردن و تمیز کردن آنها

?مقاوم بودن آنها در برابر حشرات کوچک مان ند موریانه که ما میخواهیم در این مورد بیشتر توضیح بدهیم

?در ساخت كابیئت mdfوکابینت چوبی یک حقیقت کنند آن وجود دارد که بیشتر سازندگان آن را پنهان می هم این است که mdf بعد از چند سال مواد شیمیایی که در مغز mdf بکار رفته خاصیت خود را از دست میدهد اما در چوب چون که هیچگونه موادی شیمیای ی وجود ندارد زودتراز mdf توسط موریانه خورده میشود عامل اصلی به وجود اومدن حشرات در داخل آشپزخانه در واقع جاهای است که ما برای تمیز کردن آنها که mdf و چوب در مقابل آب دسترسی نداریم وچون و رطوبت ضعیف هستند ما نمیتوانیم آشپزخانه رو به درستی تمیز کنیم در اینجاست که حشرات برای خود لانه کرده وبه کمد آشپزخانه صدمه میزنند.

?معایب کابینت فلزی نئوکلاسیک 

?کابینت فلزی در مقابل خط وخش مان ند رنگ ماشین حساس هستند.

?گران قیمت بودن آن نسبت به mdf و چوب که این خود بستگی به مشتری دارد که این را جز معایب یا مزایا بداند

?ویژگی‌های کابینت نئوکلاسیک چیست؟

?ویژگی بارز کابینت نئوکلاسیک سادگی اون‌ها در طراحی با استفاده از خطوط صاف و دایره‌ای ساده هست که جزئیات رو بسیار ظریف اجرا می‌کنند.تقارن ویژگی بازمانده از عصر کلاسیک هست که در نئوکلاسیک هم با جدیت رعایت میشود.کابینت‌های نئوکلاسیک بیشتر در رنگ‌های سرد و ملایم اجرا میشود اما سفید و طوسی بیشترین طرفدار را دارند.

?درست است که این موضوع انتخابیست اما اکثرا کابینت‌های نئوکاسیک را تا سقف کار می‌کنند و به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار صاحب خانه قرار میدهد.از ویژگی‌های بارز سبک نئوکلاسیک این هست که بعضی از کابینت‌ها درهای شیشه‌ای دارند و اصطلاحا در نقش ویترین استفاده میشوند روکابینتی و پیشخوان را هم اغلب سنگ انتخاب می‌کنند.

?ظاهر کابینت نئوکلاسیک چگونه است؟

کابینت نئوکلاسیک درست است که جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمیشود اما مثل کابینت مدرن هم ساده نیست و در ساده‌ترین حالت خودش قاب ساده‌ای به صورت آفست داخل در دیده میشود. قاب درب معمولا از چوب یا MDF ساخته میشود.

?معمولاً جنس کابینت نئوکلاسیک چیست؟

چوب همیشه انتخاب مناسبی برای سبک کلاسیک و نئوکلاسیک به شمار میاد اما خب معایب خودش را هم درد از جمله قیمت! معمولا روی کابینت چوبی را هم رنگ می‌کنند.

به مدیریت: سید احمد عظیمی

 

ساخت انواع کمد دیواری

 

 

 

ساخت کابینت , فروش کابینت , کابینت ام دی اف , کابینت نئوکلاسیک فلزی , کابینت عظیمی , اجرای کابینت در کوهدشت ,  هزینه اجرای کابینت ,