Address & Contact

Our Address

قم جوادالائمه روبه روی کوچه ۳۶

Telephone

خدمات کابینت کمد دیواری و تعمیر و ساخت دکوراسیون داخلی کاراچوب 

⭐️ طراحی ، ساخت و نصب انواع کابینت ، کمد دیواری و مصنوعات چوبی⭐️

⭐️ اجرای کابینت و دکوراسیون داخلی کارا چوب کابینت های روز دنیا
⭐️ انواع مصنوعات چوبی
⭐️ مشاوره و بازدید رایگان
💎 برترین و بهترین دکوراسیون و کابینت را از ما بخواهید💎
💎 تضمین کیفیت و قیمت

کابینت کمد دیواری و دکوراسیون داخلی کاراچوب

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
🔴 کابینت

⭐️هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

⭐️کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌و البته زیبا تبدیل کنند.

کابینت کمد دیواری و دکوراسیون داخلی کاراچوب

🔴 کابینت هایگلاس

⭐️مدل کابینت هایگلاس که دارای ظاهری براق و شفاف است بیشتر برای طرح‌های مدرن و ساده مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت کابینت هایگلاس از کابینت روکش چوب و چوب کمتر، اما از قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.رنگ بندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است اما خش پذیری و لک پذیری بالای دارد که یکی از معایب این نوع کابینت به شمار می‌رود.

🔴 کابینت ممبران

⭐️کابینت ممبران با در نظر گرفتن هنر اصیل معرق و منبت ایرانی در طراحی، تنوع رنگ و خصوصیات و قابلیت‌‌‌های فوق العاده ای که دارند، آشپزخانه شما را به یک آشپزخانه سلطنتی تبدیل می‌کنند.

⭐️معمولا مهارت شخص سازنده، قیمت، رنگ و پوشش دهی فضای آشپزخانه، در زمان خرید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل، سازندگان، برای ساخت کابینت ممبران، از چوب صنعتی MDF با روکش ضد آب PVC و طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن استفاده می‌کنند و جهت پیاده سازی نقوش منبت و معرق از ماشین‌‌‌های CNC کمک می‌گیرند.

 

 

کابینت کمد دیواری و دکوراسیون داخلی کاراچوب

 

مدیریت : مجتبی سهرابی

 

 

دکوراسیون‌ داخلی , صنایع چوبی , بهترین تولید کننده صنایع چوبی , شرکت صنایع چوبی , طراحی صنایع چوبی , کابینت  , پارکت , پارتیشن ,