نمایندگی فروش کلاچ برقی اتوماتیک خودرو نجفی

🚗 نمایندگی پخش و فروش کلاچ برقی اتوماتیک انواع خودرو در مشهد🚗

💠 فروش انواع کلاچ برقی کروز کنترل و جی پی اس

💠 با اقساط سه ماهه

💠 ایمورتال کلاچ

💠 ایمورتال کلاچ قطعه ای است که پس از نصب آن روی خودرو دیگر نیازی به کلاچ گیری با پا ندارید و در ترافیک های شهری به وسیله گاز و ترمز می توانید خوردو خود را برانید دقیقا مانند خودروهای گیربکس اتوماتیک

💠 با ۵۰ ماه گارانتی تعویض

💠 بدون دستکاری در سیستم های خودرو (موتور و گیربکس و….)

💠 امکان استفاده هم زمان از کلاچ پایی و برقی

💠 امکان جابجایی از خودرویی به خودرو دیگر

💠 دارای سیستم زد سرقت ، سیستم شیب سنج ، سیستم درب بازکن ، قفل کودک و…

💠 کلاچ اتوماتیک هوشمند یا همان کلاچ برقی : سيستم كلاچ اتوماتيك یا کلاچ برقی اتاکو يك دستگاه الكترومكانيكی فوق پيشرفته مي باشد كه جایگزین مناسب و قابل اطمینان برای گیربکس اتوماتیک است پس از نصب آن بر روی خودرو ديگر نيازی به گرفتن كلاچ با پا برای تعويض دنده و يا نيم كلاچ نمي باشد.

🚗 کلاچ برقی چگونه کار میکند؟

عملکرد کلاچ اتوماتیک یا کلاچ هوشمند براساس پردازش اطلاعات دریافتی از درخواست راننده ی خودرو ( تحریک پدال های گاز و ترمز) و سیگنال های متعارف خودرو (دور موتور و کیلومتر)، با استفاده از واحد کنترل کامپیوتری مجهز به میکرو کنترلر و نرم افزار خاص عملکرد کلاچگیر برقی صورت می گیرد.
در سیستم کلاچ هوشمند فقط عمل کلاچ گیری اتوماتیک انجام می‌شود و عمل تعویض دنده به صورت دستی و توسط راننده انجام می‌شود، هم افزایش دنده و هم معکوس کردن را خود راننده انجام می‌دهد.

💠 راننده برای کلاچ گیری شاسی روی دسته دنده کلاچگیر برقی را فشار می‌دهد و خودرو را در دنده ۱ قرار می‌دهد و سپس پدال گاز را فشار می‌دهد . خودرو مثل یک ماشین اتوماتیک شروع به حرکت می کند. پس از آن برای هر تعویض دنده شاسی را در حین تعویض دنده فشرده ودنده را جا می زنیم بعد شاسی را رها کرده و سیستم بصورت هوشمند کلاچ را رها می کند.
کلاچ هوشمند هنگام بالا رفتن از شیبهای ملایم و تند(مدلهای پیشرفته کلاچ برقی اتومید و ایمورتال کلاچ برقی) بدون عقب روی و یا زمان ترمز ناگهانی در سرعت‌های بالا از خاموش شدن خودرو جلوگیری می کند.

🚗 سیستم کلاچ هوشمند چه مزایایی دارد؟

همانطور که از مکانیزم عملکرد سیستم کلاچ هوشمند یا اتوماتیک متوجه شدید، بهره‌گیری از آن در خودرو سبب راحتی و کاهش خستگی رانندگان می‌شود و مزایایی چون افزایش طول عمر صفحه کلاچ و کاهش مصرف سوخت خودرو را در پی خواهد داشت. از دیگر مزایای کلاچ برقی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

💠 قیمت مناسب در مقایسه با سیستم گیربکس معمولی
💠 کلاچ‌گیری اتوماتیک در مسیرهای پرتردد و نیم‌کلاچ در سربالایی
💠 قابلیت ارتقاء به گیربکس اتوماتیک AMT
💠 نیاز نداشتن به تغییر سیستم گیربکس و دیفرانسیل ماشین
💠 فراهم کردن شرایط مناسب برای رانندگی معلولین و جانبازان
💠 افزایش طول عمر و ماندگاری دیسک و صفحه کلاچ خودرو
💠 پیشگیری از عوارض جسمانی رانندگان از قبیل کمردرد و زانو درد و …
💠 قابلیت تنظیم در موقعیت نیم کلاچ
💠 بدون تغییر در شتاب اولیه خودرو
💠 نصب سریع و آسان بر روی خودرو و بدون نیاز به هزینه نگهداری

 

مدیریت : جواد نجفی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کلاچ اتوماتیک , کلاچ برقی سمند , کلاچ برقی قیمت , کلاچ برقی اتاکو , ایمورتال کلاچ در مشهد , کلاج برقی در مشهد , کلاج اتوماتیک در مشهد ,