کلینیک آنالیز دکتر نجفی 

🩺 درمان و اصلاح ناهنجاری های اسکلتی دکتر حمید نجفی در رشت🩺

🩺 فقر حرکتی و بد حرکتی و زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی به وجود می آیند و گاهی ماه ها تا سال ها طول می کشد تا یک پاسچر بد در بدن ایجاد شود اما وقتی ایجاد شد می تواند کم کم بر قسمت های دیگر بدن به صورت زنجیره وار نیز اثرات منفی گذاشته و مشکلات ثانویه ایجاد کند .

🩺 بطور مثال کسی که پشت گرد دارد یعنی قوس ستون فقرات سینه ای وی بیش از اندازه است می تواند در دراز مدت بر وضعیت مهره های گردنی و کمری وی به صورت جبرانی نیز اثر گذاشته و منجر به بروز دیسک گردن یا کمر شود . بنابراین اگر ما از اصلاح پاسچر یا همان پاسچر خوب حرف می زنیم بیشتر به خاطر اثرات ثانویه این وضعیت های بد در آینده است و با اصلاح آن ها می توان فرد را از آسیب های آتی دور نگه داشت و به راحتی از خیلی از این موارد پیشگیری کرد.

 

 

🩺 در فردی که دچار ناهنجاری در راستای بدن خود شده است و مدت زمان زیادی است که این وضعیت وجود دارد معمولا فقط با تغییر عادت مشکل برطرف نمی شود زیرا بدن وی با شرایط بد سازگار شده و عضلات شاید قدرت لازم برای بازگشت به وضعیت درست را نداشته باشند و زود خسته شوند .

 

 

🩺 یعنی شاید شما اگر بخواهید بعد از سال ها قوز کردن یک دفعه عادت قوز کردن خود را تغییر داده و صاف بنشینید عضلات شما اجازه این تغییر را به شما ندهند و شما خیلی زود از این کار خسته شوید و آن را رها کنید . بنابراین لازم است این اصلاح حرکتی تحت تشخیص و نظارت یک متخصص فیزیوتراپیست یا کینزیولوژیست انجام شود تا در طی مراحلی بعد از تقویت عضلات مورد نیاز این تغییر عادت برای شما ایجاد شود و خود تبدیل به یک عادت جدید شود

مدیریت : دکتر حمید نجفی

09905993474

قابل توجه تمامی ماسورها و ماسیزهای محترم استان گیلان
کلینیک آنالیز در نظر دارد از همکاران محترم جهت همکاری دعوت به عمل آورد.
توافق به صورت درصدی خواهد بود.
۷۰ درصد ماسور محترم و ۳۰ درصد مجموعه آنالیز.
انتخاب درصد بالا به علت درک فشار و سختی کار ماساژ است.
به امید توفیق روزافزون شما عزیزان
ظرفیت برای پذیرش محدود است.

 

 

 

اصلاح اسکولیوزیس و پنج حرکت اصلاحی

 

 

 

نتیجهٔ دورهٔ سه ماههٔ توانبخشیِ ماهک عزیز
پس از عمل جراحی ستون فقرات گردنی
درگیری عصب‌های اندام میانی و تحتانی
به امید سلامتی کامل همگی خصوصاً ماهک عزیز و دوست داشتنی❤️

 

 

شماره تماس جهت هماهنگی
09905993474

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ناهنجاری های قامتی , درمان و اصلاح ناهنجاری های اسکلتی , اصلاح ناهنجاری های ستون فقرات , حرکات اصلاحی , توانبخشی , پارکینسون , بیماریهای خاص , ALS , MS , CP ,