نوین صنعت بابل

✔️ سرویس و تعمیرات تخصصی انواع پکیج و کولرگازی
✔️ سرویس و تعمیرات تخصصی کولر گازی
✔️ سرویس و تعمیرات تخصصی پکیج
✔️ نصب کولرگازی و اسپلیت

☑️ اسپلیت

دارای دو بخش سرمایش و گرمایش است؛ که به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و راحتی در استفاده، خیلی‌ها آن را به دیگر سیستم‌های تهویه ترجیح می‌دهند. از آنجایی‌که این دستگاه برقی است، لذا عواملی مانند نوسانات برق، استفاده بیش‌ازحد، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی و … منجر به ایجاد مشکلاتی جدی در عملکرد این دستگاه می‌شود و نیاز به تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی را به وجود می‌آورد. از این‌ رو شما باید در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در عملکرد دستگاه، سریعاً اقدامات لازم برای تعمیرات اسپلیت را انجام دهید تا با جلوگیری از تداوم موارد ذکرشده، از ایجاد خرابی‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری نمایید.

☑️ پکیج و رادیاتور

یکی از قدیمی‌ترین روش‌‌‌های گرمایش در آپارتمان‌ها و فضای مسکونی و اداری استفاده از انواع رادیاتورهای شوفاژ می‌باشد. گرمای رادیاتورها از طریق انتقال حرارت و جابه‌جایی در هوای محل قرارگیری آنها توزیع می‌شود.

پس از گرم شدن هوا در مجاورت پره‌‌‌های رادیاتورهای شوفاژ، هوای گرم به طرف بالا حرکت می‌کند و هوای سرد جایگزین آن می‌شود و این جابجایی پیوسته هوا باعث گرم شدن تدریجی دمای هوای اتاق می‌گردد.

آب موجود در شوفاژ (رادیاتور) در سیستم حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) توسط تجهیزاتی مثل مشعل و دیگ گرم می‌شود و آب گرم‌شده در موتورخانه توسط پمپ به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت می‌شود. این آب گرم شده وارد رادیاتورهای هر قسمت از ساختمان شده و گرمای خود را از طریق رادیاتورهای شوفاژ به محیط منتقل می‌نماید.

به مدیریت : رضا نردینی

شماره تماس
 09911189141
 09391157927

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نصب پکیج  , سرویس و تعمیرات تخصصی آبگرمکن , تعمیرات تخصصی رادیاتور و شوفاژ , انواع پکیج و انواع کولر , نصب رادیاتور و شوفاژ , نصب آبگرمکن ,