تولید آب مقطر دیونیزه مسعود صنعت نوین آرسیس

?تولیدکننده زیر پلاک خودرویی و موتور سیکلت

?تولید قطعات ضد سرقت

?آموزش آبکاری استیل فانتا کروم

?آمورش کامل آبکاری نقره ای،طلایی،طیف رنگی بر روی فلز،پلاستیک ،چوب و شیشه

?آبکاری انواع:رینگ،سپر،جلو پنجره،قطعات موتور

?مخمل پاشی کاپوت،داشبورد

?تولیدکننده آب مقطر دیونیزه

❇️فانتا کروم نوعی روش آبکاری پاششی با فرمول تقریبا پیچیده است. این روش آبکاری قابلیت پوشش دهی روی هر سطحی با هر جنسی را دارد و کار با آن بسیار آسان است.

❇️با استفاده از دستگاه فانتاکروم همه جامدات را از پلاستیک و شیشه گرفته تا فلزات مختلف را می‌شود آبکاری کرد. در تیونینگ خودرو نیز از این روش استقبال فراوانی شده است و در سال‌های آتی این روش آبکاری بخش بزرگی از بازار رنگ و آبکاری را به خود اختصاص می‌دهد.

❇️آبکاری با روش فانتاکروم با استفاده از فن آوری نانو و به وسیله یک دستگاه پاششی انجام می‌شود، نکته جالب در مورد دستگاه فانتا کروم این است که تولید کننده را نسبت به مجموعه خدمات آبکاری بی‌نیاز کرده و خود فرد می‌تواند آبکاری را انجام دهد.

❇️این روش نوین آبکاری، محدودیت‌ روش‌های سنتی را ندارد و تولید کننده می‌تواند روی اجسامی با ابعاد بزرگ نیز کار کند و طیف رنگی شبیه فلزاتی مانند طلا، برنز، نقره و مس را روی هر سطحی و جنسی ایجاد کند و جلوه‌ای چشم نواز و خاص به اشیاء ببخشد.

به مدیریت:امیر مسعود شریعت خواه

 

 

 

 

?فانتاکروم چیست؟

?فانتاکروم نوعی روش آبکاری پاششی با فرمول تقریبا پیچیده است. این روش آبکاری قابلیت پوشش دهی روی هر سطحی با هر جنسی را دارد و کار با آن بسیار آسان است.

?فانتاکروم اوایل در صنعت سینما خود را نشان داد، در سینمای هالیوود برای آبکاری اکساسورها یا وسایل مخصوص مانند زره و شمشیر از این روش پوششی استفاده شد که باعث کاهش هزینه‌های کمپانی‌های فیلم سازی نسبت به دیگر روش‌های سنتی آبکاری و تغییر رنگ بود که رفته رفته به دیگر صنایع نیز راه پیدا کرد.

?با استفاده از دستگاه فانتاکروم همه جامدات را از پلاستیک و شیشه گرفته تا فلزات مختلف را می‌شود آبکاری کرد. در تیونینگ خودرو نیز از این روش استقبال فراوانی شده است و در سال‌های آتی این روش آبکاری بخش بزرگی از بازار رنگ و آبکاری را به خود اختصاص می‌دهد.

?آبکاری با روش فانتاکروم با استفاده از فن آوری نانو و به وسیله یک دستگاه پاششی انجام می‌شود، نکته جالب در مورد دستگاه فانتاکروم این است که تولید کننده را نسبت به مجموعه خدمات آبکاری بی‌نیاز کرده و خود فرد می‌تواند آبکاری را انجام دهد.

?این روش نوین آبکاری، محدودیت‌ روش‌های سنتی را ندارد و تولید کننده می‌تواند روی اجسامی با ابعاد بزرگ نیز کار کند و طیف رنگی شبیه فلزاتی مانند طلا، برنز، نقره و مس را روی هر سطحی و جنسی ایجاد کند و جلوه‌ای چشم نواز و خاص به اشیاء ببخشد.

?فانتاکروم ، روش پاششی کرومی با فعل و انفعال شیمیایی بین چند ماده متفاوت است. این فعل و انفعالات شیمیایی در سه مرحله پرایمر، کروم و کیلر انجام می‌شود، بعد از این مراحل شیء نیاز به خشک شدن دارد و در نهایت لایه پایانی ظاهری کروم مانند خواهد داشت و مانند فلزات، سطحی صیقلی و آینه‌ مانند خواهد داشت.

?دستگاه فانتاکروم طراحی ساده و دقت بالایی دارد. این دستگاه دارای ۵ مخزن ۲۰ لیتری ضد زنگ است که به ۱ پیستوله دو‌ جزئی و ۳ پیستوله تک‌‌ جزئی متصل است و با توجه به قابلیت پیستوله دوجزئی که امکان پاشش دو ماده کرومی به یک میزان را روی یک سطح را می‎دهد. سطح مورد نظر باید از قبل به وسیله پرایمر صاف و صیقلی شده باشد.

?فانتاکروم پیشرفته‎ترین روش آبکاری پاششی و روشی منحصر به فرد در سیستم پوششی بر پایه آب است. این روش آبکاری نوین بهترین و مناسب‌ترین جایگزین روش‌های سنتی آبکاری است

 

✅آبکاری فانتاکروم✅

 

✅تولید آب مقطر دیونیزه✅

 

 

 

 

 

آبکاری , آبکاری فانتا کروم , آبکاری استیل فانتا کروم در کرمانشاه , تولید قطعات ضد سرقت , تولید زیر پلاک خودرویی و موتور سیکلت , مخمل پاشی کاپوت و داشبورد , تولید آب مقطر دیونیزه در کرمانشاه , آبکاری فانتا کروم مسعود صنعت نوین آرسیس در کرمانشاه ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed