Address & Contact

Our Address

مازندران ، قائمشهر ، خیابان کارگر ساری، یاس 11، موسسه آموزشی کاتینو

آموزش تخصصی دکوراسیون داخلی، متریال شناسی ، نصب کاغذ دیواری کفپوش و پارکت و اجرای کناف ایده آل در مازندران

⚡️با مدرک معتبر و قابل ترجمه فنی حرفه ای برای افرادی که قصد مهاجرت دارند⚡️

 

?آموزش انواع سبک های دکوراسیون داخلی
?سبک مدیترانه ای

?سبک مدیترانه ای یکی از خیال انگیزترین و رویایی ترین معماری ها در دنیا محسوب می شود. این معماری زیبا با بکارگیری المان های طبیعی ، به نوعی می تواند جلوه گر سواحل زیبای مدیترانه باشد. در این نوع معماری رنگ ها تلفیقی از جیغ و خاکی (کرم) هستند. شاخصه دیگر معماری مدیترانه ای نیز نوردهی طبیعی در این سبک به واسطه استفاده از پنجره ها و نورگیرهای بزرگ است

?سبک مدرن

?از مهم ترین سبک های که در دوره آموزش دکوراسیون داخلی آن را فرا می گیرید سبک مدرن است .سبک مدرن به نوعی متاثر از تکنولوژی و زندگی پیشرفته انسان می باشد. در این نوع معماری استفاده از فرم های نوین اهمیت ویژه ای دارد و به نوعی قالب ها و المان های تاریخی تقریبا نادیده گرفته می شود. در معماری مدرن سازه های فلزی و شیشه ای مرتفع را به وفور خواهید دید.

?سبک کلاسیک

?سبک کلاسیک را می توان برگرفته از معماری های باستانی دانست. معماری کلاسیک الهام دهنده بسیاری دیگر از سبک های معماری غربی بوده است. این سبک از معماری به فرم ها و چیدمان های متقارن و مرتب و استفاده از المان های حقیقی و واقع گرایانه در طراحی های داخلی معروف است.

?به طور کلی معماری در هر منطقه و اقلیم ، در هر دین و آیین و در هر دوره و تاریخ ، سبک خاص خود را داشته است. شما در دوره آکادمی معماری داخلی ایده آل تمامی سبک های دکوراسیون داخلی را فرا می گیرید

?چرا طراحی داخلی اهمیت دارد؟

?به دلیل روی آوردن بسیاری از افراد به متخصصین طراحی داخلی با تجربه، این صنعت به یکی از رشته های بسیار پرطرفدار تبدیل شده است.از منظر حرفه ای، طراحی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است و به دلیل تقاضای رو به رشد آن، جزء مشاغل پردرآمد و مناسب برای افراد مستعد و خلاق در این زمینه می باشد.

?آموزش طراحی داخلی به خصوص برای افرادی که به دنبال پیداکردن یک مسیر شغلی با پتانسیل زیاد هستند و قصد دارند به کسب درآمد عالی می باشند، یک گزینه منحصر به فرد محسوب می شود.

?طراحی داخلی یک حرفه خلاقانه و منحصر به فرد می باشد که یک فعالیت لذت بخش و مفید برای یک کسب و کار سودآور به شمار می رود زیرا بسیاری از افراد، مارک ها و کسب و کارها در سراسر جهان همواره به مهارت، استعداد و تجربه طراحان داخلی واجد شرایط کمک می کنند تا در این حرفه به فعالیت خود ادمه دهند.

?تقاضای رو به رشد برای رشته طراحی داخلی

⚜️طراحی داخلی یک صنعت روبه رشد می باشد که امروزه میزان تقاضا در این حرفه بسیار زیاد می باشد.به همین دلیل با آموزش طراحی داخلی به عنوان یک رشته خلاقانه می توانید از استقبال مشتریان در این زمینه استفاده کرده و با انجام پروژه های منحصر به فرد به عنوان یک فرد خلاق و با مهارت در این صنعت ظاهر شده و نظر مشتریان را جلب کنید.به این ترتیب می توانید از پتانسیل بی حد و مرز این رشته برای موفقیت و پیشرفت روز افزون در این رشته هنری بهره مند شوید.

به مدیریت : مهندس احمدی

 

 

نمونه اجرایی کاغذ دیواری

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

نمونه اجرایی کناف

 

 

آکادمی معماری داخلی ایده آل در مازندران , آکادمی معماری در مازندران  , آکادمی معماری داخلی ایده آل  , آموزش تخصصی دکوراسیون داخلی در مازندران , آموزش انواع سبک های دکوراسیون داخلی در مازندران  , آموزش نصب کاغذ دیواری  , اجرای کناف ایده آل در مازندران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed