خدمات برقکاری نصب دوربین دزدگیر و ایفون تصویری ونوس در لرستان

💥کاربرد لاین نوری در معماری داخلی با استفاده از چراغ خطی توکار

💥برای طراحی یک محیط از المان های مختلفی از جمله معماری داخلی، نورپردازی و … استفاده می کنند. برای اینکه محیط مورد نظر جذابیت کافی را داشته باشد،باید نورپردازی خوب و قابل قبولی داشته باشد.چراغ های خطی یکی از جدید ترین و تازه ترین محصولات روشنایی است که توانسته محبوبیت و علاقه مندی زیادی را کسب کند.

09175003177

💥انواع چراغ های خطی عبارتند از:

💥چراغ خطی توکار، روکار و آویز . هر کدام از این چراغ ها با استفاده از ویژگی هایی که دارند در محیط ای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در چراغ های خطی از تکنولوژی LED استفاده می کنند که باعث می شود این محصولات بیشترین بازده نوری با کمترین مصرف انرژی را دارا باشند. در این مقاله می خواهیم کاربرد در معماری داخلی با استفاده از چراغ خطی توکار را بررسی کنیم.

💥چراغ خطی توکار چیست؟

💥چراغ خطی توکار فقط در سقف های کاذب قابل اجرا هستند برای اینکه برای نصب چراغ خطی توکار نیاز به باکس یا شیار هایی داریم که بتوانیم سیستم های نورپردازی را درون آن قرار دهیم.چراغ های خطی توکار با توجه به معماری و طرح فضا می تواند شکل های مختلفی را به خود بگیرد برای مثال منحنی قوسی زاویه دار و غیره این ویژگی چرغ های خطی باعث شده است که دست طراحان باز باشد و بتوانند طرح های مختلفی را ایجاد کنند.چراغ خطی توکار برای مکان های مثل کافه ها،رستوران ها،فضای اداری و تجاری برای ایجاد یک روشنایی خوب و قابل قبول مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از چراغ خطی توکار

💥چراغ خطی برخلاف چراغ های اسپات که نور نقطه ای و متمرکزی دارند،نوری یکدست و متمرکزی دارند. همانطور که نور نقطه ای برای نشان دادن و برجسته کردن کالا و تاکید بر آن استفاده می شود،نور پیوسته نیز برای عرضه نشان دادن اجناس با یک نور یکنواخت مورد استفاده قرار می گیرد.

💥مثلا در فروشگاه ها برای عرضه ونشان دادن کالا ها یا قفسه های فروشگاه می توان از نور یکنواخت استفاده کرد. در نماهای کلاسیک برخلاف نمای مدرن بیشتر از چراغ های نقطه ای و متمرکز استفاده می کنند و چراغ خطی کاربرد چندانی ندارد.

💥همچنین چراغ های خطی توانایی اجرا در شکال و طرح های مختلف را دارد و باعث می شود با استفاده از این ویژگی طرح های مختلفی را اجرا کنید.

💥کاربرد چراغ خطی توکار در معماری داخلی

💥با توجه به اینکه چراغ خطی توکار نوری پیوسته و یکدستی دارد در جاهای مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال در محیط های اداری چون نیاز به یک نور یکدست داریم می توان از چراغ خطی توکار استفاده کرد. درفضاهای مسکونی که معماری مدرن دارند چراغ های خطی توکار می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

💥در معماری کلاسیک بیشتر از نور های نقطه ای و متمرکز استفاده می کنند و نورهای پیوسته مثل چراغ خطی کاربرد آنچنان ندارند.همچنین شما می توانید از چراغ های خطی به عنوان یک راهنما در سقف استفاده کنید. برای مثال در بیمارستان ها سقف ها را با استفاده از چراغ خطی توکار تا رسیدن به پذیرش نورپردازی می کنند.

💥این کار باعث می شود مردم سریع تر و راحت تر راه مورد نظر خود را پیدا کنند. همچنین د راهرو های هتل ها و رستوران ها از چراغ خطی توکار استفاده می کنند. گاهی اوقات برای زیبایی بیشتر محیط مطابق هندسه پلان حرکت می کنند و نورپردازی را اجرا می کنند.

💥یعنی مثلا اگر محیط حالت منحنی یا قوسی بود چراغ خطی نیز همانند آن حالت قوسی یا منحنی پیدا می کند و یا مثلا در کنج ها همانند آن ها کنج دار و زاویه دار می شود. این ویژگی باعث می شود تا طراحان بتوانند با ذهن بازتر طرح های بیشتری را ارائه بدهند.

مدیریت:آقای علی میرزایی

09175003177

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوربین مداربسته , انواع دوربین مداربسته , دزدگیر اماکن , فروش دوربین مداربسته در تهران , نصب دوربین مداربسته , قیمت انواع دروبین مداربسته , دوربین مداربسته آنالوگ , دروبین مداربسته تحت شبکه , دزدگیر سیم کارتی , دزدگیر شهری , دزدگیر بیسیم و با سیم , دزدگیر چشمی ,