Address & Contact

Our Address

ساری،بلوار امیر مازندرانی،بلوار شمشیر بند،مجتمع آفتاب

Telephone

آموزش نقاشی و پتینه کاری نارسیس دیزاین رسولی

✨آموزش،طراحی،دیزاین و اجرا✨
💠گروه هنری تخصصی نارسیس دیزاین رسولی اجرای پتینه،نقاشی ورق طلا و مدرس نقاشی و پتینه در مازندران و همه نقاط کشور

 

 

🔴ویژگی‌‌‌های پتینه کاری 

❇️پتینه جایگزین مناسبی برای رنگ در دکوراسیون داخلی است و زیبایی آن در برابر رنگ آمیزی ساختمان بسیار چشم نوازتر می‌باشد اما به دلیل قیمت بالای آن نسبت به رنگ اصولا برای دکوراتیو کردن بخشی از دیوار از آن استفاده می‌شود.

❇️پتینه پایداری بالایی دارد و تا زمانی که نخواهید رنگ سطوح را تغییر دهید سالم باقی می‌ماند.

❇️یکی از ویژگی‌‌‌های پتینه کاری این است که در صورت زخمی‌شدن محل پتینه کاری شده به راحتی و به سرعت میتوان آن را ترمیم و لکه گیری کرد.

❇️پتینه کاری بر روی هر سطحی قابل اجرا می‌باشد از جمله سطوح فلزی، پارتیشن ها، دیوار، سقف، ستون و …

❇️موج‌‌‌های روی دیوار، ترک و ناهمواری هایی که بر روی سطح وجود دارند را می‌توان با پتینه پوشش داد.

❇️سطوح پتینه کاری شده در مقایسه با سایر سطوح رنگ شده با رنگ‌‌‌های روشن دیرتر کثیف و کدر می‌شوند.

 

 

🔴پتینه کاری کلاسیک

🔸اجرای پتینه و پتینه کاری، استفاده از این هنر قدیمی‌جلوه دادن لوازم جدید از موارد پر طرفدار بین افرادی است، که دکور آنتیک و کلاسیک را به دکور جدید ترجیح می‌دهند؛یکی از تکنیک‌های پتینه کاری کهنه جلوه دادن لوازم نو و جدید است.

🔸از این نوع پتینه کاری در آنتیک نمودن اکثر لوازم و اجسام خانه می‌توان بهره برد؛ برای هموار کردن سطوح لوازم چوبی، سفالی و حتی بخش هایی از کاغذ دیواری برای کشیدن طرح‌های پتینه کاری می‌توان از روغن مخصوص شاپان کاری استفاده نمود. هنر پتینه کاری در این مورد به راحتی؛ امکان ایجاد تغییر و هماهنگ نمودن لوازم و دکوراسیون منزل را برای شما فراهم آورده است.

🔴پتینه کاری مدرن

🔸پتینه کاری مدرن؛ با تلفیق انواع طرح‌های جدید با روش‌های پتینه و پتینه کاری و کاربرد آنها در دکوراسیون منزل تاثیر بالایی داشته و طرفداران زیادی دارد. در انواع مدرن‌تر از پوشش ابر و باد و آسمان یا طرح فرشته به عنوان الگوی پوششی استفاده می‌شود و یا می‌توان با استفاده از تکنیک‌های رنگ آمیزی، طرح چوب یا پوششی نقره‌ای را روی سطح اجرا کرد. پتینه کاری را می‌توان روی هر سطحی اجرا کرد؛ از دیوار گچی و رنگ خورده و کاغذ دیواری شده گرفته تا سطوح چوبی وسایل خانه یا ستون‌ها.

🔴نقاشی ساختمان

🔹 ممکن است بسیاری از افراد فکر کنند که نقاشی ساختمان کار بسیار راحتی است و به راحتی می‌توانند با مقداری رنگ و قلمو رنگ آمیزی منزل خود را انجام دهند، آری شاید در گذشته این کار را قابل انجام بود  اما با پیشرفت نقاشی منازل و رنگ آمیزی‌‌‌های متفاوت این نوع نقاشی‌ها دیگر این شغل نیز حرفه ای شده و نیاز به آموزش‌‌‌های زیادی برای کار دارد.

🔹 تکنیک هایی که همه افراد از آن مطلع نیستند و دیگر کار رنگ آمیزی نیز به شغلی تبدیل شده است که نیاز به استادکاران حرفه ای دارد. استادکاران حرفه ای به شکل مهارتی هم این کار را آموزش می‌دهند و هم با تکنیک‌‌‌های جدید رنگ آمیزی کار خود را تحویل افراد می‌دهند.

🔹نقاشی ساختمان می‌تواند بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، و همچنین باعث می‌شود دیوارها تمیزتر نشان داده شود.معمولا همیشه نقاشی و یا رنگ آمیزی کردن دیوارها و سقف خانه باعث می‌شود افراد آرامش بیشتری را با  دیدن رنگ جدید و تمیز و براق شدن دیوارهای منزل خود داشته باشند. البته این کار باید توسط استاد کاران حرفه ای انجام شود.

به مدیریت:نرگس رسولی نژاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پتینه , پتینه کاری , اجرای پتینه و نقاشی ساختمان در ساری , آموزش پتینه کاری در ساری , پتینه کاری کلاسیک , پتینه کاری مدرن , طراحی و دیزاین ساختمان در ساری , اجرای پتینه و نقاشی نارسیس دیزاین رسولی در ساری , نقاشی ورق طلا ,