اجرا و خدمات پارتیشن شیشه ای اداری نوری

♻️ در انواع مدل های پارتیشن شیشه ای می توان پارتیشن را به صورت تک جداره و دوجداره نصب نمود که هرکدام مزایای خاص خود را دارند.

 

? انواع پارتیشن شیشه ای

♻️ پارتیشن شیشه‌ای تک جداره و پارتیشن شیشه‌ای دو جداره
♻️ پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن شیشه ای فریم دار
♻️ پارتیشن شیشه ای ثابت و پارتیشن شیشه ای متحرک

? پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

♻️ پارتیشن شیشه ای تک جداره با ترکیب مواد مختلف چون شیشه، ام دی اف و آلومینیوم ساخته می‌شود که شما می‌توانید آنها را در سایزهای کوتاه، نیمه بلند و تا سقف سفارش دهید. یکی از قابلیت های پارتیشن تک جداره امکان عرضه آن در رنگ ها و طرح های مختلف است.

♻️ پارتیشن تک جداره سبک و نسبت به پارتیشن دو جداره ارزانتر و حمل و نصب آن راحت تر است. شما می‌توانید از یراق آلات زیبا و استیل برای طراحی این نوع پارتیشن ها استاده کنید که ترکیب شیشه و استیل می‌تواند زیبایی خاصی به محیط شما ببخشد. شما می‌توانید شیشه‌ها را بصورت مات سفارش دهید تا ضمن حفظ حریم خصوصی، تغییر زیبایی را در محیط احساس کنید.

? پارتیشن شیشه‌ای دو جداره

♻️ پارتیشن شیشه‌ای دو جداره همانطور که از نامش مشخص است از دوجداره داخل و بیرون همراه با فضای خالی بین جداره‌ها طراحی شده است که می توان این فضای خالی را با پرده و کرکره و… پُر کرد. از کاربردی ترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق صوتی خوبی است که امکان آرامش در آنمحیط بسته را فراهم می آورد. طبیعی است که در این حالت عایق حرارتی بهتری هم ایجاد می کند.

♻️ ارتفاع پارتیشن شیشه ارتباط خاصی با عایق صوتی شما هم دارد مطمئنا اگر عایق صوتی و حرارتی بالایی بخواهید باید از پارتیشن های شیشه‌ای تا سقف استفاده کنید تا هیچ صدایی به بیرون درز نکند.
پارتیشن شیشه ای

? پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن فریم دار

♻️ نوع دیگری از پارتیشن شیشه ای پارتیشن فریم لس وپارتیشن فریم دار است.
♻️ پارتیشن شیشه‌ای فریم لس: شیشه بدون هیچ فریمی در اطراف نصب می‌شوند.
♻️ پارتیشن فریم دار: بسته به انتخاب شما با پارتیشن با ام دی اف، آلومینیوم یا استیل طراحی و نصب شود.

مدیریت:آقای نوراله نوری

 

 

 

 

 

قیمت پارتیشن چوبی اداری , قیمت پارتیشن های فلزی , قیمت پارتیشن بندی اداری , اجرای پارتیشن اداری , پارتیشن بندی شرکت , قیمت پارتیشن ام دی اف , پارتیشن ثابت اداری , قیمت پارتیشن ثابت , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed