استند گل اکبرزاده

?گیاه آپارتمانی و گل آپارتمانی جزو معدود راه‌های آوردن طبیعت به خانه و تازه شدن روح و جان آدمی هستند. علاوه بر پاکیزه کردن هوا و افزایش ترشح دوپامین گیاه آپارتمانی در زیبایی خانه هم نقش دارد. مخصوصا اگر از استند گل در کنار گیاه آپارتمانی برای زیبایی استفاده شود. زیبایی گیاه آپارتمانی مثل گل سانسوریا یا گل پتوس با استند گل جلوه‌گری بیشتری می‌کند.

?انواع استند گل با ارتفاع‌های مختلف تاثیر حضور گیاه را بهتر نشان می‌دهند. استند گل ممکن است از چوب یا فلز ساخته شود و بسته به سبک دکوراسیون‌تان می‌توانید نوع چوبی یا فلزی استند گل را به چیدمان اضافه کنید.

❇️انواع استند گل:

? استند گل طبقه‌ای

استند گل طبقه‌ای برای آپارتمان‌های کوچک انتخاب مناسب‌تری است. استند گل طبقه‌ای با اشغال یک فضا امکان قرار دادن چند گیاه آپارتمانی را دارد. در استند گل طبقه‌ای می‌توان گیاه آپارتمانی بلندتر را در طبقات زیرین، گل آپارتمانی متوسط را در طبقات میانی و گیاه آپارتمانی کوتاه و کوچک را در طبقات بالایی گذاشت.بعضی از انواع استند گل طبقه‌ای قابل تنظیم هستند و می‌توانید با توجه به ابعاد گیاه آپارتمانی آن را تنظیم کنید تا به بهینه‌ترین شکل از استند گل استفاده کنید.

? استند گل ستونی

انواع استند گل ستونی هم بسیار زیبا هستند و از آنجا که جای یک گلدان دارند به آن تک گیاه آپارتمانی درخششی بی‌نظیر می‌دهند. استند گل ستونی انواع مختلف دارد و در مدل‌های ساده مثل مکعبی مرتفع تا مدل‌های پرنقش‌ و نگار و کار شده مثل ستون‌های رومی وجود دارد.

? استند گل فلزی

استند گل فلزی هم این روزها بسیار پرطرفدار است و با رقیب چوبی خود رقابت می‌کند. مزیت استند گل فلزی استحکام و دوام آن است و گاه با توجه به مدل و ابعاد از نوع چوبی سبک‌تر هم هست. اگر ترکیب چوب و فلز را دوست دارید خبر خوب این است که استندهایی با پایه فلزی و سطح چوبی هم در بازار وجود دارند و هر دو خواسته‌ی شما را هم‌زمان برآورده می‌کنند.

❇️در خرید استند گل به چه مواردی دقت کنیم؟

?در خرید استند گل مخصوصا استند گل چوبی در نظر داشته باشید، آب و چوب باهم سازگار نیستند. بنابراین در وهله‌ی اول استند گلی برای گیاه آپارتمانی تهیه کنید که روکش ضدآب داشته باشد و با افتادن یک لکه آب که حین آبیاری گیاه اتفاق متداولی است استند گل چوبی شما از ریخت و قیافه نیفتند.

?همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از انواع گیاه آپارتمانی و گل‌های آپارتمانی نور زیاد یا متوسط نیاز دارند. بنابراین پیش از خرید استند گل فضاهای نورگیر خانه را شناسایی کنید و استند گل را متناسب با این فضاها انتخاب کنید.

به مدیریت:امید اکبرزاده

 

 

 

 

 

استند , استند گل , انواع استند گل , استند گیاه آپارتمانی , استند چوبی , استند فلزی , کاربرد استند , استند گل اکبرزاده , استند گل اکبرزاده در گرگان , قیمت انواع استند گل در گرگان , فروش انواع استند گل در گرگان , استند گل طبقه ای , استند گل ستونی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed