Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی شهرستان میاندواب

Telephone

تولید و فروش و اصلاح نهال پیوندی و رویشی نهالستان زرینه نمونه

🌳 تولید و فروش تخصصی انواع نهال مثمر و غیرمثمر 🌳

🌳 با امکان ارسال به سراسر کشور

🌳 جهت مشاوره سفارش انواع نهال‌‌‌های پیوندی تضمینی با قیمت مناسب کیفیت بالا با ما در تماس باشید

🌳 مشاوره و کارشناسی تخصصی کشاورزی و باغبانی

🌳 احداث باغات و جنگل

🌳 نهالستان تخصصی زرینه نمونه ، بزرگترین نهالستان میاندوآب با توجه به پیشینه ای که دارد توانسته است با اساتید مجرب دانشگاهی همکاری علمی‌و تحقیقاتی داشته است. از این رو، هدف اصلی ارائه مشاوره اختصاصی در زمینه کشاورزی و باغبانی متناسب با وضعیت آب، خاک و منطقه جغرافیای، جهت دستیابی به راندمان بالا بوده است. برای این منظور، کارشناسان ما با ارائه اطلاعات علمی‌به روز و آموزش در این زمینه، به طور تمام وقت از طریف تماس تلفنی، تلگرام و واتس آپ جهت ارائه خدمات مشاوره در دسترس هستند.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🌳 مدیریت باغ در زمستان🌳

✍️ بسیاری از مردم با شروع پاییز و زمستان رسیدگی به باغات و اقدامات نگهداری از این مهم را تا شروع فصل جدید (بهار) قطع میکنند. در صورتی که فصل زمستان در کشاورزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

❄️ یخ آب یا آبیاری غرقابی یک روز قبل از اینکه دمای هوا به سرمای قابل توجهی (کمتر از صفر درجه سانتیگراد) برسد در از بین بردن بسیاری از تخمها، لاروها و حشرات کامل تاثیر بسیار زیادی دارد، ضمن اینکه بسیاری از بیماریهای قارچی و باکتریهای هم کنترل نسبی می‌شود.

🌳 تعداد زیادی از این آفات، آفات خاکزی هستند که خسارت خود را به ریشه و طوقه گیاهان میزنند. تعدادی از این حشرات، حشراتی هستند که تنها زمستان را در زیر خاک و کاه و کلش روی زمین میگذرانند و خسارات آنها در بخش‌‌‌های هوایی گیاه و با شروع فصل بهار ایجاد می‌شود.

🌳 لذا یخ آب زمستانه می‌تواند بخش زیادی از آفات را از بین ببرد.

🌳 در سالهای اخیر آفت کرم سفید ریشه و آبدزدکها، خسارت جدی را به باغات میوه و مزارع ایجاد کرده اند و کشاورزان با استفاده از سموم مختلف به مبارزه با آنها می‌پردازند، اما استفاده سموم در خاک خسارات جبران ناپذیری را به کیفیت خاک ایجاد می‌کند.

 

 

 

مدیریت : امید خانی

 

 

 

نهال , نهالستان , تولید نهال مرغوب , مشاوره برای احداث نهالستان , مشاوره کشاورزی , تولید و فروش انواع نهال در میاندوآب , نهال میوه , ارسال نهال , نهالستان در میاندوآب ,