Address & Contact

Our Address

تهران

Telephone

امداد خودرو شبانه روزی مکانیکی سیار حمل خودرو پردیس

 خودروبر ، یدک کش و مکانیکی سیار پردیس رودهن تهران

09194696518

حمل باکس بنزین در تمام فاز های پردیس و رودهن و بومهن و آزادراه پردیس تهران

حمل خودرو به تمام نقاط کشور همراه با تعمیرگاه شبانه روزی
اعزام مکانیک باطریساز در محل معرفی بهترین تعمیرگاهی تخصصی در منطقه

 

🔸🔹 عیب یابی خودرو و تعمیر در محل
🔸🔹 حمل خودروهای ایرانی و خارجی و چینی
🔸🔹 تعمیرات هیوندا کیا و خودرهای خارجی با کادر مجرب با تجربه با 15سال تجربه
🔸🔹 جرثقیل اسکیت دار
🔸🔹 بکسل ثابت
🔸🔹 بکسل زنجیری
🔸🔹 جرثقیل چرخ گیر

✳️مزایای خودرو بر پردیس 

🔹🔸مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه 
🔹🔸تعمیرات خودرو توسط حمل خودرو پردیس در تمامی شبانه روز

🔹🔸مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه 
🔹🔸تعمیر در پیش چشمان متقاضی 

🔹🔸صرفه جویی در وقت 
🔹🔸سرعت در تعمیر 
🔹🔸مشتری مداری 

✳️امداد خودرو پردیس چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

💫خدمات امداد خودرو در پردیس شامل یدک کش، چرخ گیر زنجیری کفی ، خودروبر متحرک، مکانیک سیار، بنزین سیار، باتری به باتری و پنچری جرثقیل سبک و سنگین ، تعمیر در محل ، تعمیرگاه ثابت و بسیاری خدمات دیگر است.

✳️هزینه حمل خودرو در پردیس چگونه محاسبه می شود؟

💠در جواب این سؤال که نرخ یدک کش پردیس چقدر است؟باید گفت قیمت بنا به نوع خدمت است که امدادخودرو پردیس ارائه می دهد،قیمت کلیه ی خدمات مطابق با نرخ نامه مصوب است.

💥تعمیر خودرو در محل 
در صورت امکان تعمیر خودرو مشتری، تعمیرات ماشین در محل انجام پذیر است.پس از تماس با امداد خودرو کارشان از خودرو شما در محل بازدید خواهد کرد و پس از بررسی به شما اعلام خواهد کرد که آیا خودرو شما در محل تعمیر می‌شود یا خیر💥

🔷️ رفع کلی عیوب خودرو امداد خواه ، تعویض قطعات در صورت لزوم که این قطعات اورجینال بوده و دارای گارانتی میباشد 

🔷️ پنچرگیری لاستیک خودرو ، بالانس باد چرخهای خودرو ، تعمیر جزئی و کلی خودرو

🔷️ یدک کشی در صورت تعمیر نشدن خودرو در محل با یدک کش حرفه ای و مخصوص خودرو 

🔷️ خدمات رسانی 24 ساعته برای امداد خواهان 

🔷️ تعویض چراغ ها و آینه

چرا ما متفاوت هستیم
سرعت خدمات رسانی

تمامی امدادرسانان و تیم‌های امدادی توسط GPS و سیستم موقعیت سنج ثبت شده و محل مستقر شدنشان در سامانه ثبت می‌شود. هنگامی که متقاضیان درخواست خدمات خود را ثبت می‌کنند، نزدیکترین تیم امدادی شناسایی شده و به سرعت خود را به محل مورد نظر می رساند. همین عامل سبب افزایش هر چه بیشتر سرعت امدادرسانی می‌گردد

هزینه های شفاف و منصفانه

یکی از مشکلات حوزه امداد خودرو با توجه به وسعت و پراکندگی مناطق، اخذ هزینه‌ی عادلانه و متناسب با خدمات ارائه شده است، به طوری که به سختی می‌توان از دست سودجویان در امان بود. با این حال، همدان امداد با تعهد و تبعیت از نرخ‌نامه‌ی اتحادیه، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که هزینه ‌های دریافتی کاملا منصفانه هستند و مبلغی بیشتر از آنچه که باید نخواهید پرداخت.

 

🔷️تعمیر انواع ماشینهای ایرانی و خارجی قیمت
🔷️مناسب کیفیت بی نظیر اسرع وقت در تمام نقاط
🔷️تعویض روغن و پنچر گیری تعویض شیلنگ آب
🔷️تعویض شیلنگ ترمز
🔷️تعویض ترموستات
🔷️تعویض تسمه دینام محل
🔷️تعویض تسمه تایم محل
🔷️تعویض لاستیک محل
🔷️تعويض لنت محل
🔷️یدکش
🔷️خودرو سوار
🔷️باطری سازی و فروشی
🔷️حمل خودرو
🔷️لوازم یدکی
🔷️تعمیرگاه مکانیکی
🔷️مکانیکی سیار
🔷️خودروبر
🔷️جرثقيل
🔷️نیسان جرثقیل
🔷️حمل خودرو
🔷️کفی خودروبر
🔷️ماشین بر
🔷️مکانیک سیار
💥امداد خودرو شبانه روزی
🔷️تعمیر دینام و استارت
🔷️حمل خودرو به شهرستانها و حمل خودرو تصادفی
🔷️چرخگیر

امداد خودرو سیار تهران

امداد خودرو سیار تهران از جمله مهم ترین امداد خودرو های موجود می باشد. علت این مهم بودن این است که میزان ترافیک و تردد در خیابان های تهران بسیار زیاد است. این امر باعث می شود که تصادف های بسیاری رخ دهد. در این مواقع بایستی امداد خودرو های حاضر در نقاط مختلف تهران به نسبت نزدیک تر بودن به محل مورد نظر اعزام شوند.

امداد خودرو سیار تهران باید تمامی امکانات لازم برای امداد رسانی و خدمات دهی را با خود داشته باشد و در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و امدادرسانی لازم را انجام دهد.

 

یدک کش آنلاین

انتخاب امداد خودروی غیر مجاز برای شما هزینه های بسیار زیادی دارد مشکلاتی که خودروبر و یدک کش های غیر مجاز برای ماشینها ایجاد میکنند در بسیاری از موارد جبران ناپذیر است قطعا با انتخاب یدک کش آنلاین معتبر نگرانی از بابت تحمیل هزینه های مضاعف نخواهید داشت.

 

🔸🔹 تفاوت بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودروبر، افراد زیادی برای جابجایی و حمل خودروی خود از یدک کش و یا خودروبر استفاده میکنند که با توجه به میزان حساسیت فرد نسبت به خودروی خود از بین یدک کش و خودروبر یکی را انتخاب میکند. مهم ترین تفاوت یدک کش و خودروبر در نوع حمل خودرو بوسیله این خودرو ها میباشد.

🔸🔹 خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

🔸🔹 جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد.

🔸🔹 این امر باعث شده است که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد. برای اینکه خودرو در زمان حرکت ثابت بماند و هیچ گونه حرکت اضافی نداشته باشد، لاستیک های خودرو حتما باید توسط زنجیر های فولادی به کفی خودروبر متصل شوند به خصوص برای مسیر های خارج از شهر.

09194696518

🔸🔹امداد خودرو، یدک کش و خودروبر، خودوربرکفی، جرثقیل، مکانیک سیار 

🔸🔹حمل و نقل انواع اتومبیل در کل استان 

🔸🔹تعمیر خودرو و لوازم یدکی سیار در محل 

🔸🔹بهترین و مجهزترین امداد خودرو در پردیس 

🔸🔹حمل و نقل انواع اتومبیل با بیمه نامه رسمی‌ به تمام نقاط استان 

🔸🔹حمل و نقل انواع کامیونت،تراکتور،لیفتراک،ایسوزو و …

امداد خودرو شبانه روزی مکانیکی سیار حمل خودرو پردیس آزادراه تهران

🔸🔹 سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده‌‌‌های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

🌟با کادری مجرب و بیمه مسئولیت🌟

🔸🔹 امداد خودرو و یدک کش شبانه روزی

🔸🔹به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان در سراسر استان می‌باشد

✳️امداد خودرو یکی از خدماتی است شرکت‌‌‌های خودروسازی و برخی از شرکت‌‌‌های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می‌گردد.

09194696518

✳️در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خوردویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امداد خودرو یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودرو است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

✳️در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کشور می‌توانید با شماره امداد خودرو پردیس  تماس حاصل نموده، تا امدادگران ما به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

09194696518

🌀 خدمات ما عبارتند از:

🔺حمل خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه 

🔺حمل خودروهای تصادفی به مراکز بیمه 

🔺تعمیر خودرو در محل به صورت شبانه روزی 

🔺حمل خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه‌‌‌های مجهز و معتبر

🔺ما با استفاده از کادر مجرب و ماشین‌‌‌های پیشرفته آماده ارایه خدمات برای شما هشمهریان عزیز هستیم.

🔺 وظایف امداد خودرو پردیس چیست؟

بعد از تماس شما کارشناس فنی خودرو سئوالاتی از شما نموده تا علت مشکل مشخص گردد. با توجه به توضیحات شما کارشناس به دو صورت اقدام می کند:

تعمیر خودرو در محل که معمولا تعمیر نبوده و تعویض برخی قطعات می باشد. قطعاتی مانند: باطری، شمع و یا وایر شمع ها، لنت ها، تسمه و دیگر موارد
اقدام به انتقال خودرو توسط یدک کش های ویژه حمل خودرو جهت حمل به تعمیرگاه. این در صورتی می باشد که خودرو نیاز به تعمیر اساسی داشته باشد.
نکته مهم در این موارد نظریه کارشناس فنی می باشد.

🔺 مکانیک سیار پردیس

از زمان های قدیم تا به امروز و از زمانی که چرخ صنعت به وجود امد افرادی تولید کننده بودند و افراد دیگری هم فروشنده در این میان اشخاص بسیار زحمت کشی هم در جامعه جایگاه خود را پید کردند تا بتوانند ماشین و یا دستگاه یک نفر را تعمیر و بازسازی کنند.

امروزه به لطف تکنولوژی شما میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست حمل ماشین خود را توسط یک مکانیک سیار در شهر پردیس بدهید.

✳️دلایل جوش آوردن خودرو

🚗کمی آب رادیاتور
🚗کثیف بودن رادیاتور و گرفتگی آن 

🚗مشکل در عملکرد واتر پمپ یا پمپ آب
🚗خرابی ترموستات
🚗مشکل در تسمه پروانه یا پروانه

🚗میزان نبودن دلکو
🚗میزان نبودن سوپاپها
🚗عدم تنظیم فاصله پلاتین

🚗 تحمیل بار زیاد به خودرو
🚗فشار آمدن به ماشین در سربالائی زیاد
🚗استفاده زیاد از دنده سنگین

مدیریت : آقای شهیدپور

09194696518

آدرس: تهران،پردیس،میدان امام،خیابان ستاری،پاساژ میلاد
آدرس: پردیس،رودهن،خیابان امام خمینی،نبش رستوران لاله صحرا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امداد خودرو در پردیس , امداد خودرو پردیس , بهترین امداد خودرو پردیس , امداد خودرو ارزان در پردیس , امداد خودرو محدوده پردیس , ارزان ترین امداد خودرو در پردیس , سریع ترین امداد خودرو در پردیس , شماره امداد خودرو در پردیس , مطمئن ترین امداد خودرو در پردیس , تعمیر اتومبیل محدوده پردیس , خودروبر محدوده پردیس , امداد خودرو و خودروبر در پردیس , یدک کش محددوه پردیس , امداد خودرو و یدک کش محدوده پردیس , حمل خودرو با کفی محدوده پردیس , حمل خودرو تصادفی محدوده پردیس , بکسل ادوات کشاورزی محدوده پردیس , امداد خودرو تضمینی محدوده پردیس , امداد خودرو شبانه روزی محدوده پردیس , امداد خودرو در رودهن , امداد خودرو رودهن , بهترین امداد خودرو رودهن , امداد خودرو ارزان در رودهن , امداد خودرو محدوده رودهن , ارزان ترین امداد خودرو در رودهن , سریع ترین امداد خودرو در رودهن , شماره امداد خودرو در رودهن , مطمئن ترین امداد خودرو در رودهن , تعمیر اتومبیل محدوده رودهن , خودروبر محدوده رودهن , امداد خودرو و خودروبر در رودهن , یدک کش محددوه رودهن , امداد خودرو و یدک کش محدوده رودهن , حمل خودرو با کفی محدوده رودهن , حمل خودرو تصادفی محدوده رودهن , بکسل ادوات کشاورزی محدوده رودهن , امداد خودرو تضمینی محدوده رودهن , امداد خودرو شبانه روزی محدوده رودهن , امداد خودرو در بومهن , امداد خودرو بومهن , بهترین امداد خودرو بومهن , امداد خودرو ارزان در بومهن , امداد خودرو محدوده بومهن , ارزان ترین امداد خودرو در بومهن , سریع ترین امداد خودرو در بومهن , شماره امداد خودرو در بومهن , مطمئن ترین امداد خودرو در بومهن , تعمیر اتومبیل محدوده بومهن , خودروبر محدوده بومهن , امداد خودرو و خودروبر در بومهن , یدک کش محددوه بومهن , امداد خودرو و یدک کش محدوده بومهن , حمل خودرو با کفی محدوده بومهن , حمل خودرو تصادفی محدوده بومهن , بکسل ادوات کشاورزی محدوده بومهن , امداد خودرو تضمینی محدوده بومهن , امداد خودرو شبانه روزی محدوده بومهن , امداد خودرو در گیلاوند , امداد خودرو گیلاوند , بهترین امداد خودرو گیلاوند , امداد خودرو ارزان در گیلاوند , امداد خودرو محدوده گیلاوند , ارزان ترین امداد خودرو در گیلاوند , سریع ترین امداد خودرو در گیلاوند , شماره امداد خودرو در گیلاوند , مطمئن ترین امداد خودرو در گیلاوند , تعمیر اتومبیل محدوده گیلاوند , خودروبر محدوده گیلاوند ,امداد خودرو و خودروبر در گیلاوند , یدک کش محددوه گیلاوند , امداد خودرو و یدک کش محدوده گیلاوند , حمل خودرو با کفی محدوده گیلاوند , حمل خودرو تصادفی محدوده گیلاوند , بکسل ادوات کشاورزی محدوده گیلاوند , امداد خودرو تضمینی محدوده گیلاوند , امداد خودرو شبانه روزی محدوده گیلاوند , امداد خودرو در دماوند , امداد خودرو دماوند , بهترین امداد خودرو دماوند , امداد خودرو ارزان در دماوند , امداد خودرو محدوده دماوند , ارزان ترین امداد خودرو در دماوند , سریع ترین امداد خودرو در دماوند , شماره امداد خودرو در دماوند , مطمئن ترین امداد خودرو در دماوند , تعمیر اتومبیل محدوده دماوند , خودروبر محدوده دماوند , امداد خودرو و خودروبر در دماوند , یدک کش محددوه دماوند , امداد خودرو و یدک کش محدوده دماوند , حمل خودرو با کفی محدوده دماوند , حمل خودرو تصادفی محدوده دماوند , بکسل ادوات کشاورزی محدوده دماوند , امداد خودرو تضمینی محدوده دماوند , امداد خودرو شبانه روزی محدوده دماوند , امداد خودرو در شرق تهران , امداد خودرو شرق تهران , بهترین امداد خودرو شرق تهران , امداد خودرو ارزان در شرق تهران , امداد خودرو محدوده شرق تهران , ارزان ترین امداد خودرو در شرق تهران , سریع ترین امداد خودرو در شرق تهران , شماره امداد خودرو در شرق تهران , مطمئن ترین امداد خودرو در شرق تهران , تعمیر اتومبیل محدوده شرق تهران , خودروبر محدوده شرق تهران , امداد خودرو و خودروبر در شرق تهران , یدک کش محددوه شرق تهران , امداد خودرو و یدک کش محدوده شرق تهران , حمل خودرو با کفی محدوده شرق تهران , حمل خودرو تصادفی محدوده شرق تهران , بکسل ادوات کشاورزی محدوده شرق تهران , امداد خودرو تضمینی محدوده شرق تهران , امداد خودرو شبانه روزی محدوده شرق , امدادخودرو یدک کش پردیس , امدادخودرو در پردیس تهران , امدادخودرو در اتوبان تهران پردیس , امداد خودرو پردیس فاز یک ,  امدادخودرو پردیس فاز دو , امدادخودرو پردیس فاز سه , امداد خودرو پردیس فاز چهار , امدادخودرو پردیس فاز پنج , امدادخودرو پردیس فاز شش , امدادخودرو پردیس فاز هفت , امداد خودرو پردیس فاز هشت , امداد خودرو پردیس فاز نه , امدادخودرو پردیس فاز ده , امداد خودرو پردیس فاز یازده , امداد خودرو فوری پردیس تهران , امداد خودرو فوری اتوبان پردیس , امدادخودرو ارزان پردیس , اپلیکیشن امداد خودرو , کارت امداد خودرو , امداد خودرو , امداد خودرو و یدک کش چرخ گیر و مکانیکی ماشین سبک , امداد خودرو و یدک کش چرخ گیر و مکانیکی ماشین سبک , امداد خودرو و یدک کش چرخ گیر و مکانیکی ماشین سبک در استان , امدادخودرو سیار در پردیس تهران , امدادخودرو فوری در پردیس ,