امداد یدک کش ایزدی کرمان 

www.yadakkeshkerman.com

✨ در صورت نیاز به یدک کش عدد 1 را به شماره 10009132403312 پیامک کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند✨

💠 با کادری مجرب و متخصص در زمینه حمل انواع خودروهای سواری و وانت بصورت شبانه روزی در استان کرمان 💠

💠 خودروی با ارزشتان را به دست افراد تازه کار نسپارید فقط با یک تماس مشتری دائمی ما خواهید شد شماره تماس های امداد یدک کش ایزدی کرمان را ذخیره نمایید : 

09136248585📞
09135982001📞
09132403312📞
09100965000📞

💠 با مدیریت برادران ایزدی با 15 سال سابقه درخشان در استان کرمان💠 

💠 حمل خودرو با نیسان چرخگیردار روز اروپا بدون آسیب رساندن به سپر و رادیاتور خودرو

⚡️ انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر استان و حومه بصورت شبانه روزی.هرکجا به ما نیاز داشتید فقط کافیست یک تماس بگیرید.ما برای انجام وظیفه آماده ایم.

⚡️ سعی ما بر اینست که هزینه دریافت شده از مشتری متناسب با خدمت انجام شده توسط امدادگر باشد.در صورت هرگونه مشکل با شماره تماس بگیرید تا پیگیری درخواست شما را تا رسیدن به رضایت کامل بر عهده بگیریم و از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بعمل بیاوریم.

⚡️ امداد گران ما با سابقه طولانی در امر امداد به هموطنان عزیز در استان مفتخراست که به درخواست امداد از طرف شما عزیزان برای انجام وظیفه در کمترین زمان خدمت شما حاضر شود .

⚡️ اعتماد شما بزرگترین سرمایه امداد خودرو است.

مدیریت : ایزدی

 

 

امداد جاده‌ای در استان کرمان , جرثقیل در کرمان , خودروبر کفی در کرمان , نیسان یدک کش در کرمان و استان کرمان , یدک کش آبتین در کرمان , یدک کش آزادی در کرمان , امداد یدک کش در کرمان , یدک کش آنلاین در کرمان , یدک کش ایزدی در کرمان , یدک کش آبشار در کرمان , قیمت یدک کش خودرو , جرثقیل یدک کش , هزینه حمل خودرو با یدک کش , یدک کش خودرو , یدک کش آنلاین , یدک کش خودرو شبانه روزی , تعرفه یدک کش خودرو ,