Address & Contact

Our Address

تهران تهران پارس خیابان دلاوران خیابان آزادگان شمالی پلاک 129 فروشگاه کاج

Email

اجرا پخش و فروش انواع پارکت لمینت قرنیز کفپوش دیوارپوش کاغذ دیواری و پوستر فروشگاه کاج

✨پارکت لمینت قرنیز پخش مستقیم از کارخانه دبی به همکاران محترم✨

✨ارسال به تمام شهرستان ✨

💫پخش مستقیم پارکت لمینت سوپر داچ مستقیم از کارخانه💫

💫لمینت پارفین خودرو درجه یک با ۱۰سال گارانتی کتبی💫

⚜️ اجرا فروش و پخش کننده پارکت و لمینت ، کاغذ دیواری و پوستر⚜️

⚜️ قرنیز ، کفپوش ، دیوارپوش⚜️

⚜️ مستقیم و بدون واسطه خرید کنید⚜️

⚜️ با یکبار امتحان مشتری دائمی ما خواهید شد⚜️

شماره های تماس:

09123154227

09045333129

02176876514

پارکت لمینت و قرنیز فروشگاه کاج

⚜️ پاسخگویی ۲۴ ساعته

⚜️ ارسال به سراسر کشور

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️ پارکت و کفپوش و لمینت

✨پارکت‌‌‌های چوبی نوعی لایه‌‌‌های مسطح و تخت هستند که جنس آنها از چوب درختان است و برای پوشاندن کف منازل و یا ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. استفاده از این کفپوش‌ها از قرنها قبل در اروپا رواج داشته و بعدها در سطح جهان مورد توجه قرار گرفته بطوریکه خرید و فروش آنها حتی به کشورهای دوردست جهان نیز رسیده است. در حال حاضر از چوب درختان متعددی جهت ساخت و تولید پارکت استفاده می‌شود. از جمله: چوب بلوط، چوب درخت کاج، زبان گنجشگ، بامبو و افرا.

✨کفپوش لمینت که بدلیل کاربردی که مشابه پارکت دارد با آن پارکت لمینت نیز گفته می‌شود، از مواد ترکیبی ساخته می‌شوند که یکی از آنها چوب است. عمدتا جنس اصلی این محصول را HDF مخفف عبارت (Hard Density Fiberhood) تشکیل می‌دهد. هر چند از نظر ظاهری ممکن است بنظر بیاید که این دو محصول شبیه به هم هستند اما تفاوت‌‌‌های اساسی بین این دو هست.

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️ کاغذ دیواری

✨همه ما دوست داریم که در خانه‌‌‌های زیبا زندگی کنیم و دکوراسیون قدیمی‌آنرا به هر نحوی شده تغییر دهیم. یکی از این تغییرات میتواند در حیطه دیوار‌‌‌های خانه باشد. روش قدیمی‌روکش کردن دیوار‌ها به وسیله گچ امروزه دیگر طرفداران زیادی ندارد، هرچند هنوز هم به عنوان یک مهم دیوار خانه‌ها گچ کاری میشود ولی در صورتی که شخص مایل به خرج کردن هزینه ی بیشتری باشد میتواند جایگزین بهتری برای گچ به کار ببرد.

✨کاغذ دیواری نوعی از روکش جهت پوشاندن سطح دیوار‌ها می‌باشد که در طرح‌ها و مدل‌‌‌های متنوعی طراحی و ساخته میشود و در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید میشودکاغذ دیواری را میتوان به صورت رولی و یا متری خریداری کرد که با استفاده از چسب مخصوص کاغذ دیواری آنرا به دیوار میچسبانند.

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⚜️ قرنیز

قرنیز یک قطعه ای است که به صورت نواری در پایین دیوار و به صورت ممتد قرار میگیرد. قطر قرنیز ها برجسته بوده و معمولا از جنس سنگ، چوب، پلاستیک، استیل، شیشه، پی وی سی و ام دی اف ساخته می شود. مهم ترین کاربردی که قرنیز ها دارند این است که از رطوبت موجود در کف زمین و آسیب رساندن به دیوار جلوگیری کرده و از دیوار در برابر ضربه نیز محافظت می کنند. همچنین قرنیز ها مانع جمع شدن گرد و خاک در گوشه پارکت می شوند.

قرنیزها انواع مختلفی دارند و از نمونه های آنها میتوان به قرنیز چوبی ،قرنیز ساده ،قرنیز انعطاف پذیر ،قرنیز سنگی ،قرنیز جداشونده ،قرنیز با نقش و نگار ،و هرکدام ویژگی های منحصربه فرد خود را دارند.

مدیریت : حمید بابانژاد

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

پارکت , لمینت ,  قرنیز , کفپوش , دیوارپوش , کاغذ دیواری , پوستر , دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی ,