Address & Contact

Our Address

تبریز

Telephone

بازرگانی آهن آذر در تبریز

“بازرگانی آهن آذر در تبریز میلگرد”
شماره‌تماس‌ :
09144094188
09144094189
04142528467
باسابقه‌ 12 ساله
بازرگانی‌ آهن‌ آذر پخش‌ عمده‌ تیر آهن, میلگرد، پروفیل، نبشی و غیره
جهت‌ استعلام‌ نازلترین‌ قیمت‌ و کیفیت‌ بهتر با ما تماس‌ بگیرید
با تشکر مدیریت‌ آهن‌ آذر حسین‌ شقاقی‌ آذر

✳️میلگرد

⚡️میلگرد نوعی میله فولادی است که در سایزهای متفاوتی ساخته می‌‌شود و برای بتن‌ ریزی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در اکثر سازه ­های دست بشر از بتن به منظور استحکام استفاده بنا می­ شود. اگرچه بتن مقاومت بالایی در برابر نیرو‌‌‌های فشاری دارد و برای خرد کردن این ماده به نیروی فشاری فوق العاده ­ای احتیاج است، اما یک نقطه ضعف نیز دارد.

⚡️بتن مقاومت چندانی در برابر نیروهای کششی و چرخشی ندارد، همین جا است که میلگرد پا به میدان می­گذارد و از سازه ­ها در مقابل نیروهای کششی محافظت می­ کند. در واقع از این محصول فولادی برای تقویت بتن استفاده می‌­شود.

⚡️یکی از زمان­ هایی که افزایش مقاومت کششی بتن به لطف میلگرد‌ها، از ما محافظت می­ کند، هنگام وقوع زلزله است. در این مواقع آنچه مانع از ترک خوردن و شکستن بتن می­ شود، میلگردهای به کار رفته در آن است. آنها همچون محافظان سازه‌ها عمل می­ کنند تا ساکنان در امنیت باشند.

✳️تیرآهن 

🔰تیرآهن یک پروفیل شناخته شده با سطح مقطعی به شکل I و H است که از آلیاژهای مختلف فولادی ساخته شده؛ از این محصول به طور گسترده در ساخت ساختمان استفاده می‌شود؛ به طوری که ساختمان‌های اسکلت فلزی بدون این پروفیل وجود خارجی نخواهند داشت.

🔰وظیفه اصلی این نوع از پروفیل در سازه‌ها، تحمل و انتقال بار وارده بر ساختمان است، همچنین از آن در طراحی ستون، خرپا و تیرها به عنوان بهترین گزینه استفاده می‌کنند. این پروفیل از دو بخش بال و جان تشکیل شده است، بخش اصلی و میانی تیرآهن را جان و به لبه‌ها و کناره‌های آن بال می‌گویند. حجم بالا استفاده از این محصول باعث شده، قیمت تیرآهن یکی از عوامل تعیین‌کننده در قیمت تمام شده ساختمان باشد.

✳️پروفیل نبشی 

💎نبشی پروفیلی است که سطح مقطع آن بصورت دو ضلع عمود برهم بوده و یکی از مهم ترین مصالح و پروفیل های ساختمانی به شمار می رود که به صورت مرکب و تنها در پروژه های عمرانی, ساختمانی و نیز صنعتی استفاده می گردد. نبشـی ها با ۲ مشخصه « اندازه بال ها »و «ضخامت »شناخته می شود.

🔸🔹نبشـی ها از لحاظ نوع تولید به دو نوع تقسیم می شوند:

🔶نبشی پرسی : این نبشی را از یک ورق با طول ۶ متر که از وسط عرض ورق خم شده است می سازند وبه آن شکل می دهند این بدین معنی است که ماهیت اولیه این مقطع از ورق فولادی است.

🔶نبشی فابریک: این نوع نبشی ازهمان ابتدای فرآیند تولید به شکل نبشی از خط تولید خارج می گردد .

به مدیریت: مهندس حسین شقاقی آذر

 

 

 

 

بازرگانی آهن آذر , پخش عمده تیرآهن , میلگرد , پروفیل نبشی , بازرگانی آهن آذر در تبریز , پخش عمده تیرآهن در تبریز , پخش عمده میلگرد در تبریز , پخش عمده پروفیل نبشی در تبریز , قیمت آهن آلات در تبریز , مهندس حسین شقاقی آذر ,