header-image

باشگاه سوارکاری سپهسالار در سیرجان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در سامانه زمات دیده ایم!

باشگاه سوارکاری سپهسالار

✅آموزش تخصصی سوارکاری از مبتدی تا حرفه ای

✅تولید و پرورش ، خرید و فروش اسب و لوازم سوارکاری با محیطی آرام و کاملا خانوادگی

✅ همراه با مربی های حرفه ای و باتجربه(بانوان و آقایان)(از ۶ سال به بالا)

✅ تولید و پرورش ، خرید و فروش اسب و لوازم سوارکاری

✅ این مجموعه دارای ۳ سیلمی معروف بنام های قیامت از نژاد عرب خالص ایرانی(Persian Arab) ، سپهسالار از نژاد دره شوری و ویمکس پاشا از نژاد عرب خارجی با تولیداتی عالی و موفق می باشند.

✅ این مجموعه با محیطی خانوادگی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

فواید سوارکاری :

✅سوارکاری باعث می شود بدن شما به تعادل و ھماھنگی برسد. حرکاتی که برای ھدایت اسب به کار می برید نیازمند آگاھی از وضعیت بدنتان است. علاوه بر این، در ھنگام سوارکاری از عضلات زیادی استفاده می کنید؛ به خصوص عضله ھای پاھا، شکم، شانه و پشت. سوارکاری فقط نیاز به قدرت بدنی ندارد، بلکه باید عضلاتی انعطاف پذیر داشته باید تا به ثابت ماندنتان روی اسب و ھماھنگی بدنتان کمک کند.

✅اکثر سوارکارھای تازه کار احساس می کنند که فشار زیادی به عضله داخل رانھایشان وارد می شود و موقع این عضلات خیلی خسته می شوند، اما طولی نمی کشد که با ادامه کار سواری، این عضلات قدرت و انعطاف کافی پیدا می کنند و کار راحت می شود.

✅قدم رفتن با اسب (وقتی سوار اسب ھستید) باعث می شود اندام ھای داخلی بدن به فعالیت بیفتد، درست مثل زمانی که با پاھای خودمان قدم می زنیم. این امر باعث می شود کبد بھتر کار کند و عمل گوارش غذاھا به خوبی انجام شود، و اینکه این ورزش برای افرادی که روی ویلچر ھستند بسیار مفید باشد.

✅شما در ھنگام سوارکاری مقدار زیادی کالری می سوزانید. دکتر پاملا پیک در یکی از مقاله ھایش به نام “بدنی سالم برای خانم ھا” می نویسند: سوارکاری معمولی برای یک خانم حدود ۸۰ کیلویی، در ھر دقیقه ۵ کالری انرژی بدن را می سوزاند. حال ھرچه سرعت سواری شما و مسافتی که سواری می کنید بیشتر شود فعالیتتان و در نتیجه مقدار انرژی که بدنتان می سوزاند بیشتر می شود.

به مدیریت: نیکپور

شماره تماس:
۰۹۱۳۲۴۵۶۷۷۹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باشگاه سوارکاری  در سیرجان ,باشگاه سوارکاری سپهسالار , فواید سوارکاری , خرید و فروش اسب و لوازم سوارکاری , آموزش تخصصی سوارکاری در سیرجان  ,مادیان اسیدی سلیمی ,  خالص دره شوری , شکارکو , طلا ,سلیمی خالص ایرانی . پرورش اسب ,  پانسیون آموزش اسب سواری , سوارکاری آقایان ,  بانوان , ۶ سال به بالا,  کرمان,  سیرجان ,

سامانه سراسری مشاغل، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل کل کشور

پیام پلیس فتا

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه ، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده ، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.