Address & Contact

Our Address

گناوه ، خیابان قرس ، بالاتر از کمیته امداد جدید

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک

✳️ ساخت بالابر تجاری گیربکسی ، بالابر مسکونی هیدرولیکی و بالابر خانگی ایمن هیدرولیک در جنوب✳️

✳️  تولیدکننده بزرگترین و مجهزترین بالابرهای خانگی و تجاری جنوب کشور✳️

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

♦️اجرای بالابر های خانگی

♦️بالابر دارای سیستم ایمنی

♦️اجرای بالابر های خانگی هیدرولیک

♦️بالابر تجاری هیدرولیکی

♦️بالابر تجاری گیربکسی

♦️بالابر مسکونی هیدرولیکی

♦️مجهز به سیستم های امنیتی:

*سنسور زیر بالابر

*سنسور کناره ها

*دارای سیستم امنیتی ضد سقوط (پاراشیپ)

*اعلام هشدارپایین آمدن

* کلیداضطراری در موقع قطع برق(پایین آمدن بالابر بانیروی باطری)

*اجرای بابرق12ولت فرمان برای وزن تا یک تن و صرفه جویی در برق تا70درصد

♦️در طرح ها و اندازه های مختلف بانصب سریع و آسان

♦️بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی تنها نمایندگی بامجوزرسمی در شهرستان گناوه

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

مجموعه بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک با بکارگیری از نیروهای فنی و خدمات تخصصی آماده ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور میباشد

⛓ با ما راحتی و آسایش را تجربه کنید ⛓

⛓ مونتاژ و استانداردسازی انواع آسانسور

⛓ بازدید تجهیزات داخلی و خارجی کابین و بررسی موتورخانه

⛓ سرویس و نگهداری انواع آسانسور کششی و هیدورلیکی

⛓ تامین قطعات تخصصی آسانسور

⛓ بازسازی کابین‌‌‌های قدیمی‌و تزئینات داخلی کابین

⛓ تعویض سقف و کف کابین آسانسور

⛓ ارائه خدمات به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل

⛓ طراحی، مشاوره و بازدید به صورت رایگان انجام میگیرد

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

⛓ مجموعه بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی ایمن هیدرولیک با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در صنعت آسانسور، با استفاده از بهترین متریال و به روزترین طرح‌ها و مدل‌ها و سیستم، آماده ارائه ی خدمات و محصولات به شما عزیزان در سراسر کشور می‌باشد⛓

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

????????????????

ویژگی‌های یک آسانسور خوب

?راحتی نخستین ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از راحتی عدم بروز آلودگی صوتی، کم سر و صدا بودن و نلرزیدن کابین آسانسور است.

?بازدهی مناسب دیگر ویژگی مهم یک بالابر خوب است. مقصود از بازدهی مناسب آن است که ساختار و طراحی بالابر بسته به موقعیت مورد استفاده به‌نحوی باشد که از نظر ظرفیت و سرعت جواب‌گوی نیاز افراد باشد. بازدهی مناسب بیش از هرچیز از هدررفت وقت جلوگیری می‌کند.

?در دسترس بودن ویژگی مهم دیگر یک بالابر خوب است. مقصود از دسترس بودن درواقع تأمین این اطمینان در کاربر است که می‌تواند در اوقات به‌هنگام نیاز از آن استفاده کند.

?ویژگی مهم دیگری که بی‌تردید یکی از ضروری‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی‌های هر آسانسوری به‌شمار می‌آید، ایمنی است. طراحی بالابر باید به‌نحوی باشد که تا جای ممکن از بروز هرگونه حادثه‌ی خطرناک ممانعت به‌عمل آید و احتمال بروز هرگونه پیش‌آمد ناگوار به حداقل برسد. هیچ‌چیز مهم‌تر از جلوگیری از بروز خسارت‌ها و صدمه‌های مالی و جانی نیست.

بالابر خانگی و تجاری هیدرولیک گیربکسی

????????????

?اهمیت تعمیر سرویس آسانسور

⚡️آسانسورها برای ساختمان های چند طبقه سرمایه گذاری های مهمی هستند ، زیرا نقش به سزایی در حمل و نقل مردم و بارها در اسرع وقت بین طبقات دارند. با توجه به همه مسافرانی که از این تجهیزات استفاده می کنند ، سرویس نگهداری آسانسور بسیار حیاتی و ضروری است. بازرسی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه آسانسور در حصول اطمینان از رعایت مقررات ساختمان و اطمینان از همه تجهیزات در شرایط کار خوب است. خرابی آسانسور می تواند باعث ناراحتی مستاجر ، تعمیرات پرهزینه و ایجاد خطرات ایمنی شود.

⚡️انجام بازرسی های منظم تعمیر و نگهداری آسانسور می تواند این خطرات را کاهش دهد. بررسی های منظم تعمیر و نگهداری ارائه شده توسط شرکت های بازرسی آسانسورو همچنین پیمانکار آسانسور به اطمینان از ایمنی عمومی و تضمین عملکرد روان و کارآمد ساختمان کمک می کند. علاوه بر این ، آسانسورهایی که به خوبی نگهداری می شوند ، قابلیت فروش املاک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند و خطر مشکلات مربوط به مسئولیت و نارضایتی مستاجر را کاهش می دهند. برای شرکت های خدمات بازرسی آسانسور بسیار مهم است که فناوری مناسبی را انتخاب کنند که بتواند به تکنسین های خود در ارائه بازرسی های کارآمد کمک کند.

????????????

?برخی از رایج ترین عوامل تاثیر گذار در طول عمر آسانسورها عبارتند از :

?عدم نگهداری صحیح و سرویس به موقع آسانسور
?عدم به روز رسانی قطعات آسانسور
?مراحل نامناسب نصب آسانسور
?استفاده بیش از حد از آسانسور
?استفاده بیش تر از حداکثر ظرفیت آسانسور
?استفاده نامناسب همچون استفاده از آسانسور مسافربر به جای آسانسور باربر
?در معرض هوا قرار گرفتن به خصوص در مناطق ساحلی که مستعد خوردگی و زنگ زدگی می باشند

مدیریت : مسعود برداشت
09174545066 – 09350841932 ?

 

 

نصب و تعمیر آسانسور , تعمیر گیربکس آسانسور , تعمیر آسانسور , تعمیرات آسانسور , قطعات آسانسور , کابین , قطعات , اجرای بالابر تجاری گیربکسی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در بوشهر ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری گیربکسی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در بوشهر ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر تجاری هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در بوشهر ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر خانگی هیدرولیک در جنوب ‘ اجرای بالابر مسکونی هیدرولیکی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر مسکونی هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابر های خانگی در بندرگناوه ‘ اجرای بالابر های خانگی در بوشهر ‘ اجرای بالابر های خانگی در جنوب ‘ ساخت بالابر هیدرولیکی در جنوب ‘ اجرای بالابرخانگی در جنوب ‘ شرکت تولیدی بالابر در بندر گناوه ‘ اولین شرکت تولیدی بالابر در جنوب ‘ ایمن هیدرولیک در بندرگناوه ‘ ایمن هیدرولیک در جنوب ‘ ایمن هیدرولیک در جنوب کشور ‘ بالابر تجاری گیربکسی در بندرگناوه ‘ بالابر تجاری گیربکسی در بوشهر ‘ بالابر تجاری گیربکسی در جنوب