تولید بلوک سبک پولادی

⭕️تولید و عرضه بلوک های سبک و فوق سبک پوکه ای صنعتی(لیکا) ، معدنی و بلوک های گازی فشرده (NAAC)

آدرس: بوشهر ، بخش مرکزی ، چاهکوتاه ، غرب پارک جنگلی ، کارگاه تیرچه بلوک پولادی
شماره تماس : 09177711434 و 09179068230
http://poulad-block.ir/
با مدیریت پولادی

🔺 تولید انواع بلوک های سبک و فوق سبک پوکه ای نظیر لیکا و بلوک های گازی نظیر NAAC

🔺 صرفه جویی در مصرف ملات ، گچ ، سیمان

🔺 ضد شوره ، عایق صدا / سرما و مخصوصا گرما در مناطق گرم و رطوبتی 

🔺 مقاوم بودن در برابر نیروی جانبی به دلیل ایجاد یک دیافراگم صلب

🔺 توزیع بهتر بار و جلوگیری از لرزش

🔺 عایق بودن حرارتی و صوتی به علت توخالی بودن بلوک ها

🔺 مصرف نسبتاً کم فولاد یا آرماتور در مقایسه با میزان باربری

⭕️برخی از ویژگیهای بلوک های سبک لیکا

🔹🔸وزن کم 

🔹🔸مقاوم در برابر آتش 

🔹🔸مقاومت حرارتی 

🔹🔸عایق صوتی 

🔹🔸تولید بلوک سبک و فوق سبک پولادی  

⭕️پوکه چیست ؟

✳️پوکه نوعی سبک دانه است که از خاک رس با دمای بالای 1100درجه سانتی گرادو به صورت پوسته سرامیکی سبک و هسته کندوشکل تشکیل میگردد.

⭕️درباره بلوک های سبک:

✳️بلوک های سبک از مخلوط سبک دانه با سیمان و آب به دست می آید. یرای حفظ سبکی این قطعات،ریزدانه طبیعی از بتن حذف شده و محصول نهایی دارای تخلخل بالاتری نسبت به بتن نیمه سبک می شود. وزن فضایی بلوک بتنی دانه سبک اغلب کمتر از ۱۱۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب است.

✳️مقاومت این بلوک حداقل ۳۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع است و در صورت نیاز ، با طرح اختلاط مناسب می توان به مقاومت هایی تا ۱۰۰ کیلو گرم بر سانتی متر مربع نیز رسید. بلوک های سبک در انواع مختلف دیوارهای پیرامونی وتیغه ای تولید شده و دارای کاربرد های گسترده ای در انواع دیوارهای پوشش خارجی ،جدا کننده، نما ،دو جداره ،عایق ،ضد آتش و نیز سقف های سبک بتنی (تیر چه و بلوکی)می باشند.

⭕️برخی از ویژگی های مهم بلوک‌های سبک
💫وزن کم و سبک بودن :

✳️با استفاده از بلوک‌های سبک ، به دلیل وزن کم و سهولت کار، هزینه و زمان اجراء کاهش می‌یابد و حمل و نقل آسان می‌گردد. همچنین سبکی این بلوک‌ها نقش مؤثری در کاهش وزن ساختمان دارند. از آنجا که نیروی زلزله وارد بر سازه، رابطة مستقیم با وزن سازه دارد با استفاده از بلوک پوکه ای نیروی مؤثر زلزله و در نتیجه ابعاد سازه کاهش می‌یابد. وزن دیوار چیده شده با بلوک پوکه ای در مقایسه با مصالح سنتی مانند آجر ۲٫۵ برابر کمتر است.

💫مقاومت حرارتی :

✳️این نوع سبکدانه با داشتن ضریب هدایت حرارتی بالا طبق تاییدیه مرکز تحقیقات راه ، ساختمان و شهرسازی جز گروه مصالح عایق حرارتی دسته بندی شده است. بتن ساخته شده با این سبکدانه بدلیل تخلخل درونی دارای مقاومت حرارتی بالایی می باشد و با چگالی ۷۵۰ تا ۹۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارای ضریب هدایت حرارتی ۰٫۱۵ w/mk تا ۰٫۱۷ می باشد.

✳️ ترکیب این بتن سبکدانه عایق با فیلمهای هوای میانی در تولید بلوک باعث می شود تا حداکثر مقاومت حرارتی لازم برای انواع دیوارها در گروه ۱و ۲ و ۳ مبحث نوزدهم مقررات ملی ساختمان تامین گردد. استفاده از این نوع بلوک در عایقکاری دیوارهای پیرامونی مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور قرار گرفته است و دیوار تولید شده با این بلوکها بعنوان عایق همگن محسوب می شود.

💫مقاوم در برابر آتش :

✳️برای دیوار هایی که با قطعات بلوک های پایه سیمانی ساخته می شوند درصورتی که دارای مواد آلی و سوختنی کمتر از یک درصد وزنی یا حجمی باشند، بدون نیاز به آزمون در گروه A1 واکنش در برابر آتش دسته بندی می شود. آزمایشات انجام شده طبق استاندارد ملی به شماره ۱۲۰۵۵ و ۱۳۶۳ BS EN در مورد انواع دیوارهای ساخته شده با بلوکهای لیکا نشاندهنده آن است که معیارهای ظرفیت باربری ، یکپارچگی و نارسانایی حرارتی تامین شده و این دیوارها با توجه به ضخامت و نوع بلوک کاربردی حداقل ۲ تا ۳ ساعت در برابر آتش مقاومت کافی دارند.

💫مقاومت :

✳️بلوک‌های لیکا طبق آخرین استانداردهای موجود تولید می‌شوند و دارای مقاومت مطلوب در برابر بارهای وارده هستند. پایین بودن مدول کشسان این بلوک، به عنوان اجزاء پرکننده در ساختمان‌های مناطق زلزله خیز موجب افزایش دورة نوسانی ساختمان و به عبارت دیگر کاهش نیروی زلزله وارد بر ساختمان می شود.

💫راحتی در اجرا:

✳️کیفیت دیوارها بستگی به کیفیت مصالح و کیفیت ساخت دارد. معمولاً کیفیت ساخت در مورد مصالحی که نظارتها و تخصص ویژه ای لازم نداشته و با نیروهای اجرای متداول سازگاری داشته باشند نسبت به دیوارهایی که نیاز به نصاب مخصوص، ابزارهای گوناگون، دیتلهای ساختمانی ویژه و نظار تهای خاص دارند به راحتی تأمین می شود.

✳️بلوک های لیکا در ۲۲ نوع قالب متفاوت تولید شده و برای تأمین قطعات با اندازه های مختلف می توان از نیمه و آجر لیکا استفاده نمود و نیازی به خرد کردن بلوک نیست. این موضوع باعث کاهش پرت در ساخت می شود. ضمناً شیار زدن جهت عبور تأسیسات برقی و مکانیکی به راحتی توسط شیارزن صورت می پذیرد.

✳️معمولاً شیار زدن بر روی بلوکهای توخالی نسبت به بلوکهای توپر بسیار راح تتر بوده و پس از تخریب یک جداره ی دیوار بلوک حداقل جدار هی دیگر سالم می ماند. در بلوک های توپر معمولاً امتداد شیار زده شده بر روی بلوک بصورت ترک در سطح مقابل بلوک نمایان می شود.

💫عایق صوتی:

✳️به طور کلی در موادی که تخلخل وجود دارد انرژی ذرات هوایی که در اثر صوت به داخل حفره می‌رود و از آن خارج می‌شود، به دلیل ایجاد اصطکاک مستهلک شده و به گرما تبدیل می شود. ویژگی سطح بلوک و خواص دانه‌های لیکا باعث جذب صوت می‌گردد.

✳️ بر اساس نتایج مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن،‌میزان افت صدا در دیوار ساخته شده از بلوک لیکا به ضخامت cm15 برابر با 46 دسی‌بل است. از اینرو با استفاده از بلوک لیکا در دیوار چینی الزامات مبحث 18 مقررات ملی ساختمان برآورده خواهد شد.

مدیریت : آقای پولادی

 

🌟بازدید از کارگاه🌟

بوشهر – چاهکوتاه – غرب پارک جنگلی

🌟تماس با ما🌟

09179068230 / 09177711434

🌟ایمیل بفرستید🌟

mailto:Alirezapouladi48@gmail.com

 

 

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

 

🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰🔰

 

بهترین کیفیت در منطقه و استان
با سرویس حمل و بارگیری با قیمت مناسب به تمام نقاط

 

 

 

جزئیات اجرای سقف تیرچه بلوک , علت لرزش سقف تیرچه بلوک , اجرای سقف تیرچه بلوک در اسکلت بتنی , طراحی سقف تیرچه بلوک , وزن قابل تحمل سقف تیرچه بلوک , تولید بلوک سبک و فوق سبک پوکه ای و گازی پولادی در بوشهر , تولید بلوک سبک , بلوک  , تولید بلوک فوق سبک پوکه ای در بوشهر , بلوک های سبک لیکا , بلوک های گازی فشرده , بلوک‌های سبک , تولید بلوک سبک پولادی ,