تابلو برق صنایع برق امیر

⚡️ ساخت تابلو برق کارخانجات صنعتی ریتال و نیم پیچ مهره با ( تاییدیه اداره برق اصفهان)⚡️
⚡️ توزیع کلیه لوازم برق صنعتی و روشنایی⚡️

تابلو برق صنایع برق امیر

✨ با بهترین کیفیت خدمات دهی و قیمت مناسب در صنایع برق امیر در اصفهان با تجربه چندین ساله جهت ثبت سفارشات تماس بگیرید✨

⚡️ ارسال به سراسر کشور

⚡️ پاسخگویی ۲۴ ساعته

⚡️ تولید انواع تابلو برق فلزی و کامپوزیت

⚡️ مونتاژ انواع تابلو

⚡️ ساخت و مونتاژ انواع تابلو برق

⚡️ طراحی و ساخت انواع اقسام تابلو برق

 

 

⚡️ تابلو برق چیست؟

⚡️ در واقع دستگاه تابلوی برق یک محفظه است که تجهیزات برقی در آن نصب می‌شوند. از این دستگاه برای نصب تجهیزات کنترلی، قطعات و سیم بندی وسایل الکترونیک استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند و متناسب با کاربردی که دارند مورد استفاده صنایع و ساختمان‌ها قرار می‌گیرند.تابلو برق به نوعی واسطی بین منبع و مصرف کننده است.

⚡️ خود دستگاه تابلوهای برق‌ در واقع به سه قسمت تقسیم می‌شوند: قسمت درونی که شامل تجهیزات برقی می‌شود، قسمت بیرونی که بدنه است که می‌تواند از جنس فلز و یا غیرفلز باشد و قسمت ارتباطات که شامل ارتباط سیم‌ها با یکدیگر می‌شود. نصب تابلو برق در ساختمان‌ها و اماکنی که از دستگاه‌های الکتریکی زیادی استفاده می‌شود، جهت حفظ ایمنی ضرورت دارد. این دستگاه میزان برق ورودی به دستگاه‌های الکتریکی را کنترل می‌کند و بر روی جریان برق نظارت می‌کند.

تابلو برق امیر

⚡️ وظایف تابلو برق چیست؟

⚡️توزیع نیروی برق و تغذیه مصرف کننده ها

⚡️محافظت از مصرف کننده‌ها و ایمنی کاربران

⚡️بهینه سازی و کنترل مصرف کننده‌ها و تجهیزات

⚡️جلوگیری از نشتی جریان به دلیل وجود فیوزها و قطع‌کننده‌های مدار تأمین‌کننده انرژی‌ها الکتریکی

♻️ انواع تابلوهای برق صنعتی

⚡️ شرکت های تابلوسازی در ایران پس از خودکفایی آغاز به تولید انواع تابلو های برق نمودند. هر یک از این تابلو های برق کاربرد های مختلفی دارند و در محیط های مختلفی نصب می شوند. از این رو باید بگوییم تابلو های برق در دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

⚡️ تابلو هایی که بر حسب ولتاژ ساخته می شوند به سه دسته ی تابلو های برق فشار ضعیف LV، تابلو های برق فشار قوی HV، تابلوهای برق فشار متوسط MV تقسیم می شوند. این تابلو ها هریکی دارای ولتاژ مختلفی هستند و در محیط های مختلفی نصب می شوند.

⚡️ دیگر انواع تابلو های برق را می توانیم به این صورت دسته بندی نماییم. تابلوهای برق اصلاح ضریب قدرت یا بانک خازنی، این تابلو ها به منظور کم کردن هزینه ی مصرفی برق مورد استفاده قرار می گیرند.

⚡️ تابلو های برق فضای ازاد بارانی، این تابلو های به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که در فضای باز برای مدت طولانی دوام بیاورند. معمولا برای محیط های آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ضد زنگ هستند و بیش از ۳۰ سال عمر مفید دارند.

⚡️ علاوه بر آنها می توانیم به تابلو های برق اپراتوری، تابلو های برق میز کنترل، تابلو های برق صنعتی، تابلو های برق اضطراری، تابلو های برق راه اندازی ژنراتور، تابلوهای برق کنترل از راه دور و تله متری و… اشاره نماییم.

مدیریت : امیر حسین نصر اصفهانی

تابلو برق امیر

 

 

 

 

 

ساخت تابلو برق صنعتی , آموزش ساخت تابلو برق , نحوه محاسبه قیمت تابلو برق , قیمت ساخت تابلو برق صنعتی , ساخت تابلو برق ساختمانی , ساخت تابلو برق ,

Reviews

Leave a Review

قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed