موج نگاران استخر

💫تاسیسات،طراحی و ساخت انواع استخر و جکوزی 💫

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

💫نصب و راه اندازی ، تعمیر انواع کلرزن های نمکی ، ژنراتورهای تزریق اوزون،ژنراتورهای بخار برقی و گازی، جاروهای روباتیک ، بویلرهای گازی هایوارد و انواع رطوبت زدای کالورکس و زودیاک،طراحی ، ساخت و اجرای تابلوهای کنترل استخر در موج نگاران استخر در نیاوران و تجریش و زعفرانیه و پاسداران تهران 
   قاسمی  : 09121790952
 رمضانی  : 09196512315
 دفتر مرکزی : ۰۲۱۲۶۳۲۲۷۳         

❇️نقشه معماری و جانمایی مکان استخر و موتورخانه تصفیه خانه های استخر و جکوزی از اهمیت بالایی برخوردار است.چگونگی اجرای این سازه و انجام تاسیسات مکانیکی و برقی خود سهم مهمی در افزایش یا کاهش هزینه های ساخت ، تعمیر و نگهداری این تاسیسات را بعهده دارد.

❇️نگهداری از استخر‌‌‌های خصوصی و عمومی‌ بخش مهم  نگهداری بعد از احداث آن‌ به شمار می‌آید.به دلیل این که عموما استخر‌ها با موادی چون سیمان ساخته شده اند، جنس نفوذ پذیری داشته و آب به راحتی می‌تواند از آن‌ها عبور کند. از آنجا که استخر‌ها مانند ذخایر آبی عمل می‌کنند و حجم قابل توجهی از آب را در خود نگه می‌دارند.باید به صورت مطمئن ساخته شوند و این حجم آب را به میزان زیادی و به بهترین شکل و بدون ذره ای نشتی در خود نگه دارد.

🔴مراحل ساخت استخر:

⭐️طراحی و زیر ساخت، شامل بدنه استخر و لوله گذاری

⭐️عایق کاری استخر

⭐️تاسیسات استخر

⭐️روشنایی استخر

⭐️نازک کاری استخر

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 قاسمی   : 09121790952
رمضانی : 09196512315
دفتر مرکزی :۰۲۱۲۶۳۲۲۷۳          
🔴انواع تجهیزات استخر 

💠پمپ 

🔸در تجهیزات استخر، پمپ یکی از مهم ترین بخش‌ها به شمار می‌رود. وظیفه پمپ، تصفیه آب استخر است که طی فرآیندی آب را از درون استخر کشیده و با هدایت آن به سمت فیلتر، آن را تمیز کرده و مجدد به داخل استخر پمپاژ می‌کند.

💠فیلتر شنی 

🔸از کاربردی ترین تجهیزات استخر، می‌توان فیلترهای شنی استخر را نام برد. این دستگاه متداول ترین راه برای زلال و شفاف کردن آب استخر است.

💠فیلتر کارتریج 

🔸یکی دیگر از تجهیزات ضروری برای استخر، فیلتر کارتریج بوده که برای از بین بردن کلیه ذرات معلق در آب استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلتر متناسب با میزان آب ورودی از فیلترهای استوانه ای شکل با ابعاد و تعداد گوناگون تشکیل می‌شود.

💠مبدل حرارتی 

🔸این نوع از تجهیزات استخر به منظور گرمایش آب استخر به کار برده می‌شود. این دستگاه دارای دو نوع مدار گردش بوده که در هر یک از این مدارها، آب گرم بویلر و آب استخر در حال گردش هستند.

💠سختی گیر آب استخر 

🔸در برخی از مواقع، سختی آب به اندازه ای است که امکان استفاده برای مصارف عمومی‌را نخواهد داشت. از این رو با استفاده از دستگاه سختی گیر، اقدام به رفع این مشکل می‌نمایند. در تجهیزات استخر، سختی گیر آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که می‌تواند موجب افزایش دوام و ماندگاری لوازم و بهبود بازدهی سایر تجهیزات استخر گردد.

💠پمپ تزریق کلر 

🔸یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی جهت ضد عفونی کردن آب، کلر است و دستگاهی که این ماده را به آب استخر تزریق می‌کند، پمپ تزریق کلر نام دارد. شاید بتوان عنوان اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات استخر را به پمپ تزریق کلر داد.

🔸به دلیل اهمیت بهداشت و جلوگیری از رشد آلودگی‌‌‌های موجود در آب همچون میکروارگانیسم ها، جلبک‌‌‌های کف استخر، حشرات موجود در آب و کلا هر نوع عامل بیماری زا، ضروری است که از دستگاه پمپ تزریق کلر یا دوزینگ پمپ استفاده شود. از آنجایی که نظارت بر مقدار کلر وارد شده در آب بسیار با اهمیت است لذا از انواع مختلف پمپ تزریق کلر، متناسب با ابعاد استخر و حجم آب استفاده می‌شود.
نکته  : امروزه بهترین و ارزانترین روش تولید کلر در سیستم های ضدعفونی و بهداشتی نصب دستگاه کلرزن نمکی است ، در این روش با استفاده از محلول نمک در آب استخر و بکارگیری دستگاه کلرزن نمکی قادر خواهید بود کلر مورد نیاز استخر خود را ایجاد و بکارگیری نمایید . محصولی مورد اطمینان و عاری از هرگونه عواقب بهداشتی و زیست محیطی.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸


قاسمی :   09121790952
رمضانی  :  09196512315
 دفتر مرکزی :  ۰۲۱۲۶۳۲۲۷۳         

🔸تابلو برق استخری

تابلو استخری (Pool electrical panel) که یکی از انواع تابلو برق صنعتی است که مرکز کنترل استخر شما می باشد. همانطور که می دانید آب و بخار استخر خاصیت رسانایی برق را دارد، همین می تواند موجب خطر برق گرفتگی و شوک الکتریکی شود. برای همین منظور و به حداقل رساندن آسیب ها از نقشه برق مخصوص استخرها و از کلید محافظ جان، ترانس های ایزوله، اتصال تجهیزات به زمین بوسیله یک سیم عایق و همچنین از لوازم برقی مناسب استخر و ایمن استفاده می شود.

برخی از تجهیزات تابلو برق استخر

دارای انواع کلید قطع کننده برقی شامل مینیاتوری، محافظ جان، کلید کامپکت و بی متال
دارای چراغ سیگنال و هشدار برای مدیریت بهتر
انواع پمپ شامل پمپ تصفیه آب استخر، پمپ جکوزی و پمپ تخلیه آب استخر
دارای تایمر صنعتی جهت قطع و وصل کردن اتومات جکوزی
ترموستات جهت گرمایش آب استخر
انواع چراغ و نورپردازی در استخرو
کلی لوازم دیگر که در تابلو فرمان استخری شما نصب و مونتاژ می شود.

⭐گروه تاسیساتی موج نگاران استخر در کنار شماست تا بهترین تابلو استخر خود را با قیمت مناسب تهیه کنید. ما بهترین کیفیت تابلو و لوازم برقی را به شما ارائه می کنیم.⭐

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔸ازن ژنراتور چیست؟

ازن ژنراتور، دستگاهی است مشتمل بر تجهیزات مکش گاز اکسیژن با فرمول O2 و تبدیل آن به گاز ازن با فرمول O3 که وظیفه ضدعفونی، استریل کردن، تصفیه آلایندگی آب، فاضلاب، هوا و هر محیطی که به آن تزریق شود را از طریق شکستن بافت باکتریها، ویروس ها، انگلها، قارچ ها و …. بر عهده دارد.

ازن یک اکسیدکننده و ویروس کش بسیار قوی و ماده ای موثر برای گند زدائی یا ضد عفونی نمودن آب جهت مناسب نمودن برای شرب و سایر مصارف مانند تصفیه آب استخرها و مصارف صنعتی می باشد. همچنین استفاده از دستگاه ازن ساز یکی از موثرترین روش های غیر فعال کردن پاتوژن ها است.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔸بویلرهای گازی

بویلرهای گازی از گاز به عنوان منبع اصلی انرژی استفاده می کنند. و در صنایع بسیاری جهت ایجاد بخار با دمای بالا یا آب داغ استفاده می شوند. یکی از نکات مهم در صنایعی که از بویلر استفاده می کنند، میزان مصرف سوخت بویلرهای گازی است.

مقدار مصرف اکسیژن بویلر نیز یکی از نکات مهم در ارزیابی کلی کیفیت دستگاه است. از طرفی یکی از استانداردهایی است که کاربران در هنگام خرید، آن را بررسی می کنند. این اطلاعات به صورت مستقیم هزینه ی ورودی برای کاربری بویلر را تعیین می کنند.

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔸رطوبت زدایی استخر

در میان انواع استخرهایی که مورد استفاده قرار می گیرند، استخرها به دو دسته روباز و سرپوشیده دسته بندی می شوند. در استخرهای سرپوشیده رطوبت موجود در استخر سبب می شود تا تجهیزات استخر از جمله فیلتر استخر، پمپ استخر، سیستم گرمایشی استخر و همچنین دیواره ها و تجهیزات جانبی استخر دچار آسیب می شود. اما سوالی که در اینجا مطرح می شود، این است که چگونه می توان استخر سرپوشیده را رطوبت زدایی نمود؟ مسأله رطوبت زدایی استخر سرپوشیده باید از همان ابتدای پروژه ، مانند انتخاب نوع استخر ، سیستم تصفیه آب استخر یا روشنایی مورد بررسی قرار گیرد. زیرا در صورت نبود رطوبت گیر استخر و استفاده نکردن از آن در استخرهای سرپوشیده، سلامت کاربران و راحتی استفاده از استخر سرپوشیده خطرناک است.

استفاده از رطوبت گیر استخر

یک استخر سرپوشیده یک محیط تفریحی و ورزشی فوق العاده است اما تبخیر از سطح آب مشکلات واقعی را برای ساختمان ایجاد می کند. قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت بالا باعث خرابی سریع دیوارها ، تزئینات و سقف ها می شود. راحتی و سلامت شناگران نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. رطوبت زیاد باعث ناراحتی افراد می شود و تا زمانی که رطوبت محیط کنترل نشود، از لذت بردن شناگران از استخر جلوگیری می شود.  رطوبت نسبی هوای استخر 55تا 65٪  مناسب فضای داخلی استخر می باشد .

در محیط استخر، تبخیر اجتناب ناپذیر است که منجر به رطوبت اضافی در هوا می شود. مشکلات ناشی از این رطوبت اضافی شامل ناراحتی تنفسی ، رخوت ، غبار، کپک زدگی و خرابی ساختمان می گردد. 

در یک استخر سرپوشیده، پنجره ها می توانند بسته بمانند، استخر باز باشد، ساختمان استخر سالم بماند و پنجره ها شفاف و تمیز باقی بمانند و شناگران با خیال راحت از استخر استفاده نمایند. تمامی این شرایط زمانی مهیا می شود که یک دستگاه رطوبت گیر استخر از استخر شما مراقبت نماید. رطوبت گیر استخرهای سرپوشیده با بازیافت عمل می کند، بنابراین از ورود مقدار زیادی هوای سرد به استخر سرپوشیده جلوگیری می کند و بازیافت انرژی را امکان پذیر می کند.

رطوبت گیر استخر، جهت رطوبت زدایی استخر و کنترل رطوبت در استخرهای سرپوشیده و محیط ها مسقف که دارای رطوبت بالایی است استفاده می شود.

⭐مشاوران و متخصصان مجموعه موج نگاران استخر، که تجربه و دانش آنها یک دارایی اصلی است تا این اطمینان را به شما بدهد که بهترین انتخاب را داشته باشید.و در اجرای این مهم در محیط دلخواه شما بهترین عملکرد را ارائه دهند⭐
قاسمی 09121790952
رمضانی 09196512315
دفتر مرکزی۰۲۱۲۶۳۲۲۷۳

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔸دستگاه کلرزن نمکی

ضد عفونی استخر با دستگاه کلرزن نمکی، فرآیندی است که در آن از محلول آب و نمک (با غلظت 2500 تا 6000 ppm) برای تولید کلر استفاده می شود. دستگاه کلرزن نمکی با استفاده از روش الکترولیز، نمک طعام (NaCl) را به اسید هیپوکلریک (HClO)  و هیپوکلریت سدیم (NaClO) که دو عنصر اکسید کننده و ضد عفونی کننده قوی هستند تبدیل کرده و آن ها را وارد آب استخر می کنند. بنابراین، استخری که با دستگاه کلرزن نمکی ضدعفونی می شود، در واقع یک استخر بدون کلر نیست. بلکه بجای اضافه کردن مستقیم کلر در آن، از الکترولیز نمک، برای تولید کلر استفاده می شود.

کلری که توسط روشهای معمول کلرزنی وارد استخر می شوند، به دو صورت “کلر آزاد” و “کلر ترکیبی” در آب در می آیند. کلر آزاد، موجب ضد عفونی و از بین بردن باکتری ها و میکروارگانیسم ها می شود، اما بخشی دیگر از کلر بجای آنکه صرف ضدعفونی شود، با سایر مواد شیمیایی شروع به ترکیب شدن می کند (کلر ترکیبی). یکی از این مواد شیمیایی که کلر تمایل زیادی به ترکیب با آن دارد، “آمونیاک” است. آمونیاک موجود در آب استخر معمولاً ناشی از ترشحات عرق بدن شناگران و ادرار آنها است. ترکیب کلر با آمونیاک، تشکیل ماده ای به نام “کلرامین” می دهد.  حضور کلرامین در آب استخر، باعث ایجاد بوی زننده کلر و سوزش چشم و پوست شناگران می شود. وجود میزان قابل توجه کلرامین، به دلیل کمبود کلر آزاد است. لذا، زمانی که مقدار کلرامین زیاد شود، نشاندهنده کمبود مقدار کلر آزاد در آب استخر بوده و می بایست به استخر، “شوک کلر” وارد شود. برای این کار، می بایست میزان استفاده از کلر را بشدت افزایش داده (مثلاً بین 5 تا 10 برابر حالت عادی، به آب کلر اضافه کنیم) و پس از 24 ساعت، سیستم تصفیه استخر را روشن کنیم تا به تدریج میزان کلر کاهش یابد. یکی از مزایای استفاده از دستگاه کلرزن نمکی، این است که با توجه به تولید دائم و پیوسته کلر آزاد، میزان کلرامین تشکیل شده در استخر را کاهش می دهد.

مزایا:

– تولید پیوسته و آسان کلر و تزریق آن در آب استخر

– راحت شدن از سختی استفاده از پودر یا قرص کلر بصورت روزانه و یا چند روزه

– کاهش نیاز به دادن شوک کلر در استخر

– کاهش تولید کلرامین در استخر نسبت به روش سنتی کلرزنی به دلیل تولید و تزریق پیوسته کلر – همانطور که اشاره شد، کلرامین، منشأ بوی نامطبوع کلر و ایجاد سوزش در پوست و چشم شناگران است.

– کاهش احتمال کدر شدن آب و ایجاد جلبک در استخر به دلیل تولید و تزریق پیوسته کلر

– جلوگیری از افزایش سختی آب استخر به دلیل جذب یونهای کلسیم و منیزم به سل های دستگاه کلرزن نمکی

– هزینه نگهداری پاینتر به دلیل ارزان تر بودن قیمت نمک نسبت به کلر

 

به مدیریت:
قاسمی

 

09121790952
09196512315
0212632273

 

 

میدان ۱۷ شهریور

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تصفیه خانه استخر زعفرانیه

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

نصب نرده استخر زعفرانیه

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تصفیه خانه استخر دیباجی شمالی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اجرای کامل تصفیه خانه استخر لواسان

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

بردن بویلر به تصفیه خانه استخر

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

لوله گذاری پایپینگ استخر فیروز کوه

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

بتون ریزی استخر فیروز کوه

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

دیباجی استارت کار

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

نصب خط فواره و آبشار (فیروز کوه)

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تصفیه خانه استخر دزاشیب

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

ساخت استخر سونا جکوزی ۰تا۱۰۰ ورامین

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

دزاشیب

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اصلاح موتور خانه استخر و تصفیه خانه استخر نور چمستان

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

شهید عراقی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

ترکیدگی تانکر تصفیه

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

تانک تصفیه استخر(فرمانیه)

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

دریل گریل

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

ساخت رینگ جکوزی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

واشر شیر خورشیدی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

لواسان کوچک

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

مونتاژ تابلو فرمان استخر

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

قزوین

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

لوله کشی سرریز باشگاه المپیک قزوین

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تابلو فرمان

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

پکیج زمینی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اجرای تصفیه خانه استخر و جکوزی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 واتر استاپ

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

باز سازی اتاق سونای خشک

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

کاسه و ملاقه

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

چوب کاری اتاق سونای خشک

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

استرینر (صافی)

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

شهرک غرب

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

اتاق سونای خشک و بخار مجموعه ورزشی دیباجی شمالی

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

استخر , طراحی و ساخت استخر در تهران , اجرای تاسیسات استخر در تهران , انواع تجهیزات استخر در تهران , طراحی انواع جکوزی در تهران , استخر بتنی , استخر فایبرگلاس , مراحل ساخت استخر , مجموعه موج نگاران استخر در تهران , تاسیسات طراحی و ساخت استخر و جکوزی موج نگاران استخر در تهران ,