Address & Contact

تولید انواع تسمه پلاستیکی و اِرت و اداره برقی و فنری زندخانی

تسمه گالوانیزه چیست؟

🔸🔸به مقاطع مستطیل شکلی که دارای سطح صاف هستند و از ورق گالوانیزه به دست می‌آیند، تسمه فولادی گفته می‌شود. در انواع تسمه‌ها بین عرض و ضخامت آنها تفاوت قابل ملاحظه‌ای وجود دارد. این مقاطع باریک و بلند در بازار به دو شکل رول و تخت وجود دارند.

سیم ارت چیست ؟

🔸🔸سیم اتصال به زمین جهت حفاظت از برق گرفتگی و آتش سوزی و ایجاد ایمنی در ساختمان هنگام نصب و کاربرد وسایل برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیم که در لوازم الکتریکی از خروجی دستگاه به زمین متصل می‌شود نقش انتقال جریان نشتی حاصل از این ملزوات به زمین را برعهده دارد

انواع تسمه پلاستیکی

🔸🔸 از تسمه پلاستیکی میتوان به عنواع یک نگهدارنده مطمعن برای بستن کالاهای سبک و نیمه سنگین استفاده کرد. به دلیل خواصیت مواد اولیه تسمه پلاستیکی می توان از آن برای تمام صنایع بسته بندی تسمه کشی استفاده کرد.

🔸🔸کاربرد تسمه پلاستیکی در صنعت بسته بندی را نمیتوان چشم پوشی کرد زیرا یکی از قابل اعتماد ترین روش برای بستن کالا می باشد، تسمه پلاستیکی انواع مختلفی دارد که همگی برای بستن یا نگهداشتن کالا استفاده میشوند، تسمه پلاستیکی در طیف گسترده ای از رنگها و در اندازه های مختلف بسته به سلیقه مشتریان عزیز تولید و عرضه می گردد.

🔸🔸تسمه های بسته بندی یا پلاستیکی، از مواد اولیه پلی پروپیلن بدست می آید.

 مدیریت : زند خانی

📞شماره های تماس:
09396325662
09120519451
09120517951
☎️دفتر مرکزی:
02136614317
02136348971

 

 

تولید انواع تسمه گالوانیزه ,  بسته بندی رنگی  , روغنی زندخانی در افسریه تهران ,  تولید انواع تسمه پلاستیکی , اِرت , اداره برقی , فنری زندخانی در افسریه تهران ,