Address & Contact

Our Address

تهران،خیابان احسان،پلاک 179

تعمیر کمپرسور باد

✨تعمیرات تخصصی کمپرسور با برندهای معتبر

✨تعمیرات تخصصی اسکرو

✨تامین قطعات فروش در ظرفیت های 50 تا 5000 لیتر

✨تعمیرات پیستونی،اسکرو،اویل فری

✨با بهترین اجناس و بلوک های هواساز ایتالیا الکتروموتور معروف

کمپرسور باد

کمپرسور باد به ماشینی گفته می شود که با استفاده از یک موتور الکتریکی یا موتور گازی وسیله ای را کنترل می کند که حجم هوای پیش رونده را مکیده و هر حجم هوا را در یک نقطه محدود بسته بندی می کند تا هوای با فشار بالا را به مخزن منتقل کند.

هوای فشار بالا برای کنترل یک سخت افزار از مخزن جمع کننده خارج می شود.کمپرسورهای باد برای فعالیت کارخانه ها و کارگاه های سراسر جهان حیاتی هستند؛ اما آن ها اختراعی نسبتاً جدید در تاریخچه ماشین ها هستند.قبل از کمپرسورهای باد، بسیاری از ابزارها، قدرت خود را از سیستم های پیچیده با تسمه ها، چرخ ها و سایر اجزای بزرگ می گرفتند.

این ماشین آلات عظیم، سنگین و پرهزینه بوده و معمولاً برای بسیاری از عملیات های کوچک قابل استفاده نبودند.امروزه کمپرسورهای باد اشکال و اندازه های مختلفی دارند و می توانید آن ها را در مغازه های بزرگ و یا کارگاه های پیشرفته پیدا کنید.

کاربرد کمپرسور باد

کمپرسورهای هوا یا باد می توانند برای کارهای بسیار متنوعی استفاده شوند.آن ها می توانند برای پر کردن لوازمی مانند لاستیک یا اسباب بازی بادی و یا استخر بادی استفاده شده یا برق ابزارهای عملیاتی را تأمین کنند.برخی از تجهیزاتی که با نیروی هوای فشرده به خوبی کار می کنند، شامل مته ها، منگنه ها یا دیگر ابزار صنعتی در کارگاه ها و کارخانه ها می باشند.کمپرسورهای باد جمع و جور تر و سبک تر از سایر منابع تغذیه متمرکز هوا هستند و ماندگاری بالایی دارند.آن ها به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند و جا به جایی آن ها آسان تر از سایر ماشین آلات قدیمی است.

 

✨اعزام تکنسین به سراسر کشور

✨ارسال اجناس به تمام نقاط کشور رایگان

فروش و تعمیر انواع الکتروموتورهای صنعتی

❇️الکتروموتور دستگاهی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. برعکس این عمل یعنی تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی توسط یک ژنراتور الکتریکی انجام می‌شود.

❇️در الکتروموتورهای عادی، از طریق تعامل بین میدان مغناطیسی الکتروموتور و سیم پیچ جریان، نیرو در درون موتور تولید می‌شود.

انواع الکترو موتور

الکتروموتورها در تقسیم بندی‌‌‌های گوناگونی به انواع مختلف تقسیم می‌شود. به طور مثال از لحاظ ولتاژ، دور موتور، توان و …… به دسته بندی‌‌‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

در دسته بندی کلی به انواع AC، DC، پله ای، خطی، الکتروموتور تکفاز، الکتروموتور سه فاز، یونیورسال و موتور میدان سیم پیچی شده تقسیم شده است.

همچنین از نظر نوع جنس بدنه این وسیله به دو دسته با بدنه چدنی و بدنه آلومینیومی‌تقسیم می‌شوند که هرکدام ویژگی‌‌‌های منحصر به خود را برای استفاده در صنایع مختلف دارا می‌باشند.

به مدیریت:عبدی

شماره های تماس:
09122988194
02122276109
فروش کمپرسور درظرفیتهای ۲۴ تا
۲۰۰۰ لیتر ازبهترین برندهای موجود
نقدواقساط بابهترین شرایط پرداخت ارسال بتمام نقاط ایران
تعمیرات تخصصی کمپرسورهای اسکرو خدمات فروش تامین قطعات

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیرات تخصصی کمپرسور , انواع الکتروموتور , الکتروموتور صنعتی , تعمیر کمپرسور باد پارس صنعت در تهران , فروش و تعمیر انواع الکتروموتور در تهران , قیمت انواع الکتروموتور در تهران , کاربرد انواع الکتروموتور , شرایط محیطی نصب الکتروموتور , الکتروموتور تکفاز , الکتروموتور سه فاز , الکتروموتور خطی ,