Address & Contact

Our Address

سبزوار،بلواربوتان گاز،رو به روی صنعت چار

Telephone

درب های چوبی و آلومینیومی شهر درب

✨تولید انواع درب و پنجره
✨انبوه سازی درب جوبی
✨خدمات پرس
✨روکش pvc
✨ضد آب کردن درب
🔴درب های ضد آب :

❇️نوع اول : درب ای بی اس ( ABS ) این مدل از درب ها با توجه به مقاومت و ضد آب بودن تمام عیاری که دارا می باشند و با در نظر گرفتن قیمت مناسب تری که به نسبت سایر درب های ضد آب دارند ، جزو انتخاب های اول برای درب سرویس بهداشتی ( درب توالت و درب حمام ) میباشد

🔹بهترین استراکچر داخلی متصور برای این نوع درب به این صورت است که زیر کار از درب ام دی اف 3 میل استفاده شده باشد و روی آن ورق ABS پرس بشود و نیز برای ضد آب کردن کلاف چوبی درب از ورق برش خورده ABS استفاده بشود.

🔹ولی متاسفانه در بازار عمدتا به جهت کاهش قیمت تمام شده درب و ایجاد فروش بیشتر متاسفانه موارد مذکور رعایت نمیشود و لایه زیرین یا از نئوپان استفاده میشود و یا بطور کل لایه زیرین وجود ندارد و همچنین کلاف درب را با ماده ضد آب رزین ، ضد آب میکنند که از نظر مقاومت و ماندگاری تفاوت بسیاری با کلاف ABS دارد.

vدر ضمن رویه های ABS دارای انواع تولید شده با مواد بازیافتی نیز میباشد و راه شناسایی آن شکنندگی رویه میباشد که هنگام خرید حتما باید مورد توجه قرار بگیرد که صرف قیمت پایین تر ، جنس فاقد کیفیت خریداری نشود .

❇️نوع دوم : درب روکش پی وی سی ( PVC ) هستند که در این نوع از درب ها روکش PVC (پلی وینیل کلراید از مشتقات نفت) با دستگاه وکیوم توسط چسب حرارتی مخصوص روی درب های مختلف از جمله HDF و MDF چسبانده میشوداین نوع روکش کاملا ضد آب بوده و با توجه به توانایی گشسانی قابل استفاده در درب های برجسته و درب های قاب دار مثل HDF میباشد .

❇️نوع سوم : درب ملامینه ( HPL ) میباشد که جزو ارزانترین انواع درب ضد آب هستند و با توجه به تنوع رنگی فراوان و قیمت پایین ، به انتخاب مناسبی برای انبوه سازان تبدیل شده است.

🔴قیمت درب و پنجره آلومینیومی چگونه محاسبه می‌شود؟

🚪 روش محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی به این صورت است، که قیمت با توجه به نوع پروفیل مصرفی و اندازه کل آلومینیوم مصرفی برای تعداد پنجره‌های مشخص، به صورت متر مربع محاسبه می‌شود.به منظور محاسبه دقیق متر مربع پنجره آلومینیومی، لنگه بازشو و یراق آلات آن، باید نقشه دقیقی از درب و پنجره‌ها تهیه شود.

🚪 قیمت یراق‌آلات پنجره آلومینیومی بندینی نیز به صورت هر دست محاسبه می‌شود. قیمت یراق در پنجره آلومینیومی با توجه به وزن لنگه بازشو مشخص می‌شود. به این ترتیب برای محاسبه قیمت دقیق پنجره دوجداره بندینی آلومینیومی، حتما باید ابعاد پنجره و مقدار پروفیل مصرفی توسط نرم افزار مخصوص مشخص شود. این نرم افزار، که برای طراحی درب و پنجره کاربرد دارد، حجم دقیق کار را آنالیزمی‌کند.

🚪 نرم افزار با توجه به میزان پرت، که ممکن است در مقدار آلومینیوم مصرفی وجود داشته باشد، قیمت دقیق درب و پنجره‌های دوجداره بندینی را محاسبه می‌کند. نحوه محاسبه قیمت شیشه دوجداره نیز به صورت هر متر مربع است. یعنی قیمت روز، برای هر متر مربع از شیشه دوجداره محاسبه می‌شود.

به مدیریت:احمدزاده

 

 

 

درب , پنجره , انواع درب و پنجره , درب و پنجره چوبی , درب و پنجره آلومینیوم , تولیدکننده درب های چوبی و آلومینیومی شهر درب در سبزوار , تولید انواع درب و پنجره در سبزوار , قیمت درب و پنجره چوبی در سبزوار , قیمت درب و پنجره آلومینیومی در سبزوار , درب های چوبی و آلومینیومی شهر درب ,