تولیدی آب نما فایبرگلاس حسین زاده

✨تولید انواع مجسمه،آب نما،دکوری و آلاچیق

?آبنما در واقع سازه و محصولی است که آب را در ارتفاع مشخصی پمپ می کند و اثر آبشار مانندی را ایجاد می کند. آبنماها اغلب به عنوان یک نقطه کانونی در هر مکانی مشخص می شوند و زیبایی و اثر بخشی بسیاری به همراه دارند. آبنماها اغلب جنبه تزیینی داشته و فضای اطراف را تاحد قابل توجهی بهبود می بخشند. یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین انواع آبنماها، آبنما فایبرگلاس است که در سال های گذشته از محبوبیت و استقبال بالایی در میان کاربران برخوردار شده است.

?قدرت حرکت آب در یک آبنما فایبرگلاس توسط پمپ تأمین می شود. پمپ معمولاً در مخزن آب سیستم قرار می گیرد. یک پروانه چرخشی در پمپ آب را به داخل می کشد و با سرعت بسیاری می چرخاند و آب با نیروی گریز از مرکز از پمپ خارج می شود. آب خارج شده از پمپ به سر فواره منتقل می گردد تا از طریق یک نازل مناسب به هوا پرتاب شود و یا به سمت پایین ریخته شود.

?این آب مجددا به داخل مخزن آبنما بازمی گردد و دوباره به داخل مخزن تخلیه می شود. برخی از آبنماهای بزرگ و پیشرفته تر دارای بیش از یک پمپ آب هستند که بیش از یک لوله خروجی دارد. این آبنما ها می توانند تعداد بیشتری نازل یا سر فواره داشته باشند. بر اساس مطالعات اخیر، صدای دلنواز آب جاری شده از آبنما به همراه منظره دل انگیزی که ساختار آبنما ایجاد می کند، علاوه بر بهبود زیبایی و اثربخشی محیط، می تواند احساس آرامش و کاهش تنش قابل توجهی برای کاربران به همراه داشته باشد.

❇️خصوصیات آبنما فایبر گلاس

?آبنماهای فایبرگلاس‌ محصولاتی سرسخت با مقاومت بالا وعایق در برابر رطوبت و آب هستند.

?آبنماهایی پرتابل با جابجایی و حمل آسان به مکان های مورد نظر

?نصب بسیار راحت و آسان توسط خود مصرف کننده

?آبنماهای فایبرگلاس از مقاومت فوق العاده ای دربرابر نور خورشید و پوسیدگی و هوای سرد و یخ زدگی محصول برخوردار است.(عمر مفید محصول ۱۵ سال)

?آبنماهای فایبر گلاس در تماس با آب دچار سایش بدنه نمی‌شود و همچنان شکل اولیه خودرا کاملا حفظ میکند ولی آبنماهای سنگی و سنتی در اثر تماس مداوم با آب دچار ساییدگی و تغییر شکل آبنما میشود.

?مشاهده شکل ظاهری آبنمای تکمیل شده و انتخاب مشتری با رضایت کامل (بلعکس آبنماهای سنگی و سنتی که ممکن است نتیجه کار با طرح مدنظر مشتری تغیرات قابل توجهی داشته باشدو نظر مشتری را در اتمام پروژه جلب نکند)

?نیاز به تعمیر و نگهداری آنچنانی ندارد

?این آبنماهای خانگی به صورت پک کامل (ساختار تکمیلی آبنما پمپ و اتصالات نورپردازی ضدآب و…)تحویل مصرف کننده داده میشود.

به مدیریت:احمد حسین زاده

شماره های تماس:

09016133603
09389481418

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آب نما , انواع آب نما , آب نما فایبرگلاس , تولیدی آب نمای فایبرگلاس حسین زاده در تهران , ویژگی های آب نما فایبرگلاس , انواع دکوری , تولید انواع مجسمه در تهران , ساخت انواع آلاچیق , محوطه سازی , آب نما در تهران , هزینه ساخت آب نما فایبرگلاس در تهران ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed