تولیدی انواع توری حصاری و صنایع مفتولی آرتا سیم

 

 

تولیدکننده انواع توری حصاری(فنس) و توری پرسی با دستگاه تمام اتوماتیک

✅توری حصاری که با نام های فنس ، حصار یا chain wire fence  هم نامیده می شود ، پرکاربردترین محصول در صنایع مفتولی محسوب می شود . چشمه های لوزی شکل در فواصل مختلف از مشخصه های این محصول زیبا و چشم نواز است .

✅توری حصاری به دو روش دستی و ماشینی اتوماتیک و در اتفاع های از نیم متر تا ۳ متر بافته می شود . مفتول به کار رفته جهت بافت این محصول بین مفتول ۲ الی ۴٫۷۵ متغیر می باشد که این عدد را سفارش مشتری تعیین می کند .

✅مفتول به کار رفته در تولید این محصول عموماً مفتول گالوانیزه است که در دو حالت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم در بازار موجود است .

✅مفتولهای گالوانیزه سرد موجود در بازار عموماً مفتول های چینی هستند که از قیمت ارزان تر و کیفیت پایین تری برخوردار هستند و مقاومت پایینی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند ، به نحوی که ما اصلا آن را برای مناطق مرطوب با آب و هوای شرجی یا مناطق نزدیک به دریا توصیه نمی کنیم .

✅مفتول گالوانیزه گرم موجود در بازار اکثراً ایرانی بوده و دوام بالایی در برابر شرایط بد آب و هوایی دارد و در مرحله بافت توری دارای انعطاف بالایی در برابر پیچش بوده و مشکلی را به وجود نمی آورد .

✅طول رول های فنس حصاری عموماً ۱۵ متر بوده که می شود بنا به درخواست مشتری مقدار آن را کم یا زیاد کرد . وزن فنس تولیدی بنا به شرایط تولیدش ( قطر مفتول و اندازه چشمه ) تغییر می کند و هر چه قطر مفتول افزایش پیدا کند یا اندازه چشمه کاهش پیدا کند ، رول ها سنگین تر می شود .

بدیهی است که در صورت کاهش قطر مفتول یا افزایش چشمه فنس حصاری وزن رول تولیدی کاهش خواهد یافت که به طور مستقیم در قیمت این محصول پرکاربرد موثر خواهد بود .

 

 

 

به مدیریت:امین محمد حسینی

 

شماره های تماس:
۰۹۱۲۰۹۲۳۶۲۲
۰۹۱۴۱۵۴۹۹۲۴
۰۴۵۳۳۶۲۹۲۹۹

 

 

 

 

توری حصاری ,  توری پرسی ,  فنس ,  انواع توری حصاری ,  انواع تورری پرسی ,  تولید توری حصاری با دستگاه تمام اتوماتیک ,  قیمت توری پرسی در اردبیل ,  قیمت توری حصاری در اردبیل ,  توری گابیون , توری حصاری , فنس توری , سیم خاردار ,  صنایع مفتولی آرتا سیم در اردبیل ,