تولیدی حوله بهار

🌟تولید انواع حوله های تبلیغاتی🌟

🌟تن پوش،ابعادی،بچگانه،سرویسهای عروس داماد🌟

🌟انواع منسوجات حوله ای🌟

🔺به مرور زمان با پیشرفت تکنولوژی و صنعت و با ورود اولین ماشین های دستگاهای بافندگی این تولیدی از معدود تولید کنندگانی بود که به سرعت روند تولید سنتی خود را کنار گذاشته و تجهیز کارخانه خود به دستگاهای صنعتی را آغاز نمود.

🔺درحال حاضر تولیدی حوله بهار مجهز به پیشرفته ترین دستگاهای تمام اتوماتیک تولید حوله می باشد و این امر باعث بالا رفتن کیفیت و همچنین سرعت تولید شده است.

🔺تمام فرآیند تولید و بافت حوله ها ازقبیل بافت و همچنین رنگریزی آن در تولیدی حوله بهار انجام می گردد

🔺پس سال ها تجربه در زمینه تولید و رنگریزی حوله مفتخریم که اعلام نماییم آماده همکاری با کلیه همکاران و همچنین سایر تولیدی ها(جهت رنگریزی) در سراسر کشور می باشیم.

💫حوله تن پوش کودک 

🔺حوله تن پوش کودک یکی از ضرروری ترین کالای حمام است که حتما باید در سیسمونی کودک لحاظ شود. چرا که کودکان نیاز به استحمام روزانه دارند و اگر حوله ای ضخیم و گرم نداشته باشند احتمال بیمار شدن آنها بسیار بالا میرود و حوله تن پوش کودک از آنجا که بیشتر پیکره کودک را دربر میگیرد برای جلوگیری از ابتلا او به بیماری گزینه ای بسیار مهم است.

🔺در بازار انواع مختلف حوله وجود دارد اما حوله پالتویی کودک چون امکان بسته شدن دارد پس این احساس اطمینان را به مادر میدهد که فرزند او هرچقدر هم بازیگوشی کند باز هم حوله تن پوش نوزاد از بدن او جدا نمیشود. از طرفی حوله پالتویی کودک بخاطر رنگ بندی شاد و طرح های متنوع ای که دارد، بچه ها پوشیدن آن را دوست دارند و از زیر این کار به اصطلاح شانه خالی نمیکنند.

 

مدیریت:آقای سید جابر مهری

 

مرحله اول بافت

 

 

مرحله دوم مخمل زنی

 

مرحله سوم رنگ رزی

 

 

 

 

مرحله چهارم مخمل زنی بعد رنگ

 

مرحله پنجم دوخت و بسته بندی

_______________________

 

 

 

 

 

 

تولیدی حوله بهار در اصفهان

_____حوله ی صورت______

 

_______انواع حوله ی تن پوش________

 

 

تولیدی حوله بهار در اصفهان تولیدی حوله بهار , تولیدی حوله ,