کیسه جامبو احمدی 09031580887

✨تولید انواع کیسه جامبو با کیفیت مناسب

عیسی احمدی         09195144706

 جواد احمدی             09031580887    

 

 

جامبوبگ یا بیگ بگ کیسه‌‌‌های بزرگ انعظاف پذیری از جنس گونی هستند. که برای جابه جایی مواد پودری یا فله از آنها استفاده می‌شود و برای این مصارف ارزانترین و آسان ترین و کم هدر رفت ترین شیوه می‌باشد.

جامبو بگ‌ها برای ظرفیت‌‌‌های بار برداری متفاوتی طراحی شده اند و هر جامبوبگ یا بیگ بگ می‌تواند ظرفیت‌‌‌های از ۵۰۰ کیلو ۱ تن ۱٫۵ تن ۲ تن و حتی تا ۵ تن داشته باشد.

اینکه یک جامبو بگ می‌تواند تا چه وزنی را تحمل کند به جنس گونی نحوه دوخت نخ استفاده شده در دوخت جا یابی دسته ها، جنس و نحوه و کیفیت اتصال دسته‌ها و گونی به یکدیگر و وزن محتوی آن بستگی دارد.

دسته‌ها ی جامبوبگ یا بیگ بگ‌ها در واقع از تسمه‌‌‌های از جنس پلی پرو پیلن درست شده است که این نخ با بافت مخصوصی که دارد، آن را به تسمه ای مقاوم  تبدیل می‌کند که مقاومت کششی بسیار بالایی دارد.

با توجه به نحوه دوخت پارچه با تسمه و فرم ظاهری دسته‌ها تقسیم بندی‌‌‌های صورت می‌گیرد. که معروف ترین آنها ۲ دسته، ۴ دسته و ۸ دسته می‌باشد. این دسته برای جا به جایی جامبو بگ یا بیگ بگ طراحی شده اند و معمولا یا آنها را در شاخ لیفتراک می‌اندازند یا با کرین‌‌‌های سقفی و جرثقیل جا به جا می‌کنند.

میزان دوخته شدگی این تسمه‌ها به بدنه گونی که چند درصد ارتفاع بدنه گونی با تسمه به هم دوخت شده اند و نخ مورد استفاده در دوخت و uv  بودن آن نخ در کیفیت گونی و میزان بار برداری از عوامل موثر است.

انواع کیسه جامبو و کاربرد آنها

❇️جامبو بگ معمولی:

⭐️این دسته از جامبو بگ‌ها، رایج‌ترین نوع کیسه‌های جامبوی موجود در بازار هستند.

⭐️ظرفیت جامبو بگ معمولی از 500 تا 2000 کیلوگرم متغیر است.

⭐️ابعاد این کیسه‌ها را می‌توان بر اساس ترجیحات و نیازهای مشتری تغییر داد.

⭐️کاربرد جامبو بگ معمولی، انتقال مواد خشک غیر قابل اشتعال و پودری شکل است.

❇️جامبو بگ رسانا:

⭐️جامبو بگ رسانا را گاهی با عنوان جامبو بگ نوع C نیز می‌شناسند.

⭐️جنس این کیسه‌ها از پارچه‌های پلی‌پروپیلن غیر رسانا است.

⭐️این ماده از مواد رسانایی تشکیل شده است که در هم تنیده شده‌اند و به همین دلیل برای حمل و انتقال مواد پودری شکل قابل اشتعال، و یا در مواردی که هنگام پر کردن یا تخلیه کیسه‌ها گرد و غبارهای قابل اشتعال ایجاد می‌شوند، بسیار مناسب هستند.

❇️جامبو بگ متفرقه:

⭐️این کیسه‌ها از پارچه‌های ضد الکتریسته ساکنی ساخته شده‌‌اند که دارای نخ‌های استاتیک است.

⭐️کاربرد جامبو بگ متفرقه، حمل و انتقال پودرهای قابل اشتعال و یا مواقعی است که در نزدیکی یا اطراف کیسه، حلال‌های قابل اشتعال وجود دارند، است.

⭐️از مصرف این کیسه‌ها در مواقعی که آب، چربی یا مواد این چنینی دیگر به کیسه‌ها سرایت می‌کنند باید خودداری کرد.

❇️جامبو بگ با آستر:

⭐️این نوع جامبو بگ با آسترهای چند لایه پلی‌اتیلن ساخته می‌شود و از این رو، برای ذخیره و حمل مواد بسیار ریز دانه مناسب است.

⭐️برای جلوگیری از آلودگی و همچنین حفظ ایمنی محصول، آسترها در این نوع از جامبو بگ‌ها دوخته یا چسبانده می‌شوند.

به مدیریت:احمدی

عیسی احمدی         09195144706

 جواد احمدی             09031580887    

 

      

 

 

💥تولیدی کیسه💥

 

 

 

کیسه , تولیدی کیسه , کیسه جامبو , تولیدی کیسه جامبو در تهران , انواع کیسه جامبو , کیسه جامبو بگ , تولیدی کیسه جامبو احمدی در تهران , کاربرد انواع کیسه جامبو , جامبو بگ رسانا , جامبو بگ با آستر , جامبو بگ متفرقه , جامبو بگ معمولی , قیمت انواع کیسه جامبو در تهران ,