Address & Contact

Our Address

مازندران ،جویبار، جنب پل شیب بندان

Telephone

ادوات کشاورزی مدانلو

✨خرید و فروش انواع ادوات کشاورزی، تراکتور و …

❇️به تمامی‌ ماشین‌ها و دستگاه‌هایی که به کشاورزان در انجام کارهای مختلف کشاورزی کمک می‌کنند، ماشین‌آلات یا ادوات کشاورزی می‌گویند. این نوع دستگاه‌ها از زمان قبل از کاشت تا برداشت و آماده سازی زمین برای محصول بعدی همراه کشاورزان خواهند بود.

🔴مزایای استفاده از ادوات کشاورزی:

🔸دلایل محکمی‌برای ساخت این نوع ماشین آلات برای کمک به کشاورزان وجود دارد. از مزیت‌های استفاده از ادوات مخصوص کشاورزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🚜 کاهش زمان انجام فرایندهای مختلف کشاورزی

🚜 کاهش نیاز به نیروی انسانی برای انجام کارهای مختلف

🚜 کاهش هزینه‌ها

🚜 افزایش بهره‌وری

🚜 انجام دقیق‌تر و بهتر کارهای مربوط به کشاورزی

🚜 آسان‌تر شدن کارها

🚜 اینها فقط بخشی از مزایای استفاده از این نوع ماشین آلات هستند. با نگاهی کوتاه به این فواید می‌توان پی برد که استفاده از دستگاه‌ها و ماشین‌های مربوط به کشاورزی کاملا برای کشاورزان ضروری است.

🔴بیلر چیست؟

⭐️ بیلرها ادواتی هستند نیمه هیدرولیک که موارد استفاده فراوانی در زراعت علوفه دارند. بیلرها بسته به اینکه علوفه بسته بندی شده را با تراکم کم یا متوسط یا زیاد پرس نمایند به سه دسته تقسیم می‌شوند.

⭐️ با تراکم کم ۵۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم در متر مکعب با تراکم متوسط ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم در متر مکعب با تراکم زیاد از ۱۵۰ کیلوگرم درمتر مکعب به بالا البته ماشین‌‌‌های پرس علوفه با تراکم کم و متوسط در واقع یک دستگاه هستند که با یک دستگاه تنظیم علوفه را با تراکم کم و یا متوسط بسته بندی می‌کنند.

⭐️ قسمت پرس کننده بیلرها معمولاً از یک جعبه فولادی با عرض و ارتفاع ۴۰ در ۵۰ سانتیمتر و طول ۲ تا ۳ مترتشکیل شده اند و یک پیستون در دقیقه ۵۰ تا ۹۰ بار در این سیلندر رفت و آمد دارد و علوفه را بصورت مکعب مستطیل در می‌آورد.

⭐️ اضافه علوفه توسط کارد هائی زده شده و بسته علوفه شکل کامل هندسی بخود می‌گیرد. برای خنثی کردن ضربات پیستون از یک چرخ طیار استفاده می‌شود که در دقیقه ۳۵۰ تا ۵۰۰ دور میزند علوفه یا با نخ و یا با سیم بسته می‌شود.

⭐️ معمولاً علوفه ای را که با نخ بسته بندی می‌شود دامپرورها بیشتر ترجیح می‌دهند زیرا اگر چه بندرت ممکن است هنگام باز کردن بسته‌‌‌های علوفه قطعه ای از سیم داخل علوفه باقیمانده و دام آنرا خورده و دچار ناراحتی گردد. معمولاً دستگاه پرس علوفه هر ساعت ۸ تا ۱۰ تن علوفه تر را بسته بندی می‌کند و این بسته‌ها بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم وزن دارند.

به مدیریت:مدانلو

 

 

 

 

انواع ادوات کشاورزی در جویبار , انواع بیلر ایرانی و خارجی , ادوات کشاورزی مدانلو در جویبار , انواع تراکتور , انواع شخم زن , انواع تیلر , علف زن , سم پاش , انواع بیلر سبک و سنگین , انواع قطعات ماشین آلات کشاورزی , تولید ادوات کشاورزی مدانلو در جویبار ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed