Address & Contact

Our Address

فارس ، بختگان ، آباده طشک ، خیابان کمربندی ، جنب تیرچه بلوک سعید

شرکت تولیدی هزار پنجره بختگان در فارس

⚡️استفاده از درب و پنجره‌‌‌های UPVC، در سازمان‌‌‌های اداری و منازل مسکونی علاوه بر زیبایی و کاهش سر و صدای مزاحم، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی در فصول مختلف می‌گردد. درب و پنجره‌‌‌های UPVC، با بهره گیری از دانش روز دنیا ساخته شده و با بهبود سطح کیفی مصالح باعث بهره وردی بالاتر محیط می‌گردد.

?پنجره UPVC بازشوی لولایی

?در این مدل از در و پنجره UPVC، جهت بازشو تنها از یک سمت و به شکل لولایی و یک لنگه هست.

?پنجره UPVC دوحالته

?در این مدل از پنجره UPVC، با چرخاندن دستگیره به میزان 45 درجه این پنجره باز میشود و اگر به میزان 45 درجه دیگر دستگیره را بچرخانیم، پنجره بطور کامل باز می‌گردد.

?پنجره دوجداره UPVC دولنگه کشویی

?پنجره دوجداره UPVC دولنگه کشویی یکی از مدل‌‌‌های پرطرفدار بشمار می‌رود که در محیط‌‌‌های مختلف قابلیت نصب و اجرا دارد. در این مدل از پنجره حرکت قابها بصورت افقی می‌باشد.

?پنجره UPVC کشویی

?پنجره UPVC کشویی که یکی از مدل‌‌‌های کاربردی در آپارتمان‌ها بشمار می‌رود. این مدل از پنجره حریم بازشوی کمتری دارد و جهت حرکت قاب‌ها در این مدل نیز بصورت افقی می‌باشد.

?مهمترین معیار‌ها برای انتخاب درب و پنجره یو پی وی سی عبارت است از:

۱. محل و موقعیت ساختمان
۲. اندازه اتاق
۳. شرایط آب و هوایی
۴. کاربری ساختمان
۵. نوع نماسازی معماری

⚡️مزایای پنجره‌‌‌های دوجداره upvc:

?عایق سرما، گرما و صوت
?وزن کم
?مقرون به صرفه بودن
?مناسب برای انواع کاربرد ها
?تنوع در طرح و رنگ
?عدم اشتعال
?سهولت در نظافت و پاکسازی
?بالا بودن طول عمر
?زیبایی و جلوه ی ویژه

?ویژگی‌های مثبت پنجره‌های آلومینیومی‌چیست؟

✨پنجره‌ دوجداره آلومینیومی‌نسبت به سایر انواع پنجره‌ها برتری‌هایی دارد. پروفیل پنجره‌ دوجداره آلومینیومی‌مانند پنجره یو پی وی سی، شیمیایی نیستند و جزئی از طبیعت به حساب می‌آیند.

✨آلومینیوم بدون شک قوی‌ترین فلز در دسترس امروز بر روی زمین است. پنجره‌های آلومینیومی‌قادر به نگهداری از پنل‌های شیشه‌ای بزرگ هستند.

✨همچنین پنجره‌هایی که از جنس پروفیل آلومینیوم تولید می‌شوند، با توجه به ویژگی مقاومت در برابر خوردگی‌شان، نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کمی‌بعد نصب دارند. این نوع پنجره‌های دارای طیف رنگی وسیع و متنوعی هستند و با هر سلیقه‌ای جور درمی‌آیند.

✨به علاوه، پروفیل پنجره آلومینیومی‌معمولا قوی و پایدار هستند و قادر به مقاومت در برابر شدیدترین عناصر و تغییرات جوی می‌باشند. این پنجره‌ها دارای انعطاف‌پذیری فراوانی هستند و می‌توان آن‌ها را برای پنجره‌هایی با ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی کرد. همین موضوع باعث محبوب شدن این پروفیل در بین معماران و طراحان ساختمان شده است.

به مدیریت : محمد رضا زارع پیشه

 

????????????????????

 

 

 

 

تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم در فارس , درب و پنجره های دوجداره , پنجره های دوجداره یو پی وی سی , پنجره های آلومینیوم  , قیمت پنجره های دوجداره , قیمت پنجره های آلومینیوم  ,  قیمت درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم در فارس  , شرکت تولیدی هزار پنجره بختگان در فارس ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed