فیلتر پرس فناوران برتر

تولید فیلتر پرس فناوران برتر

⚙️ ماشین آلات صنعتی فناوران برتر⚙️

⚙️ صفحات فیلتر پرس pp ازجنس R200 کره ، صفحات چدنی ، آلومینیومی و…

⚙️ انواع پارچه پلی استر ، pp ، کتان ، پلی استر دولایه ، پنبه ، کجراه ، برزنت ، پارچه خارجی و….

⚙️ انواع پمپ برای تغذیه محلول ، اسیدی ، ضد اسید ، پلی اتیلن ، لایبر ، وارمن ، دیافراگمی و…

✨ بهترین کیفیت فیلترپرس با گارانتی 10 الی 15ساله✨

💲باقیمت مناسب

⭐️ کمترین زمان و بالاترین کیفیت⭐️

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

فیلتر پرس100*100 دارای 70عددصفحهpp

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

80*80 دارای 65 عددصفحه برای کارخانه نساجی یزد

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

⚙️ستگاه فیلتر پرس
🔧اندازه 60×60
🔩20قابه
🦾دستی

🔹 فیلتر پرس ها را می توان دارای چهار بخش اصلی دانست؛ صفحات، پارچه ها، شاسی و جک هیدرولیک برای تامین فشار. صفحات فیلتر پرس از ابعاد 10×10 سانتی متر تا ابعاد 250×250 تولید می شوند. صفحات فیلتر پرس بیشتر از جنس پلی پروپن یا پلی پروپیلن می باشند. به طور کلی صفحات فیلتر پرس در دو نوع حجم ثابت (معمولی یا چمبر) و حجم متغیر( ممبران) دسته بندی می شوند.

🔹 صفحات با حجم ثابت

این نوع از صفحات که به آنها( frame & plate) گفته می شود نسبت به صفحات دیگر مقاومتر هستند . این صفحات متشکل از یک قاب توخالی و یک صفحه تخت شیاردار یا ظاهری نقطه ای که که ارتفاع هر نقطه 5 میلیمتر می باشد، امروزه از این صفحات در محلهایی که سطح فیلتراسیون از حجم آن مهمتر است کاربرد دارد، البته برای اینکه در طول بهره برداری از این صفحات پاشش لجن صورت نگیرد معمولا دور تا دور صفحات را با استفاده از واشر عایق می گردد .

🔹 صفحات با حجم متغیر

در این نوع صفحات که به صفحات غشایی نیز معروف می باشند به صورت یک در میان بر روی فیلتر پرس چیده می شوند و همانند فیلتر پرس هایی با حجم ثابت در ابتدا بهره برداری می شود فقط با این تفاوت که پس از اتمام فرآیند تزریق پساب به فیلتر پرس و تشکیل کیک برای افزایش آبگیری از کیک تشکیل شده بین غشاهای قرار گرفته شده هوا و یا آب تزریق می شود که این عمر موجب متورم شدن غشاها و در نتیجه آبگیری بیشتر در حدود 90 درصد می گردد که این امر موجب جدا شدن و تخلیه راحت کیک از سطح صفحات می گردد.

تولید فیلتر پرس فناوران برتر

🔹 جنس صفحات فیلتر پرس

صفحات فیلتر پرس می توانند از جنس پلی پروپن یا پلی پروپیلن یا از جنس صفحات فلزی باشند. نوع صفحه مناسب برای انواع فیلتر پرس باتوجه به انواع پساب انتخاب می شود. برای مثال اگر آب ورودی به فیلتر پرس دارای مواد اسیدی باشد نمی توان از صفحات فلزی برای فیلتر پرس استفاده نمود. صفحه های فیلتر پرس بر روی شاسی دستگاه به صورت صاف و تراز قرار می گیرند. اگر شاسی فیلتر پرس صاف نباشد با پدیده فرار لجن رو به رو خواهیم شد. باتوجه به فشاری که پمپ فیلتر پرس تامین می کند اگر کوچک ترین اختلافی در تراز بودن صفحات وجود داشته باشد، لجن با فشار از نقاط دارای اختلاف خارج می شود.

🔹 پارچه های فیلتر پرس

صفحه و پارچه فیلتر پرس دو امر جدا نشدنی از یکدیگر هستد. پارچه فیلتر پرس را نیز باید با توجه به موارد متفاوتی تعیین نمود. مقدار مواد خشک در فاضلاب، مقدار اسیدی و بازی فاضلاب، دمای فاضلاب ورودی و عوامل دیگری که در تعیین نوع پارچه باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرند.

تولید فیلتر پرس فناوران برتر

مدیریت : حامد باقری
09123410195

 

 

🦾فیلتر پرس
40×40
12قابه
دستی
مدار بسته
برای شهر همدان

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

⚙️دستگاه فیلتر پرس
🗜️40×40
🔧25قابه
بزرگترین نمایشگاه کاسپین در زنجان
🌏برای شهر مرند

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

فیلتر پرس 40×40
20قابه
دستی

دستگاه_فیلترپرس , دستگاه_فیلترپرس_دستی , فیلترپرس_دستی , فیلترپرس_روغن , فیلترپرس_اصفهان , فیلترپرس_جک_دستی , فیلترپرس_برقی , تصفیه_محلول , تصفیه_محلول_کروم_سخت , فیلترپرس_شیره , فیلترپرس_سنگبری , فیلترپرس_هیدرولیکی , فیلترپرس_صنایع_غذائی , فیلترپرس_سرامیک , فیلترپرس_کارخانه , فیلترپرس_معدنی , فیلترپرس_آزمایشگاهی , فیلترپرس_دستی , فیلترپرس_روغن , فیلتر_پرس_صفحه_ای , فیلتر_پرس_استیل , فیلتر_پرس_نوین , فیلترپرس_روغن_کنجد , فیلترپرس_آبمیوه , فیلترپرس_چمبر , فیلترپرس_معدن , فیلترپرس_اتوماتیک ,