تعمیرات کیت آهنربا و شیر برقی آریا در مرودشت

✨تولید قطعات چاپر و تعمیرات کیت آهنربا و شیر برقی
🔴چاپر چیست؟

❇️چاپر خورشیدی یا چهار خط با واحد برش دهنده خورشیدی شکل خود، کاربرد بسیار خوبی در برداشت ذرت علوفه ای در عصرحاضر از دیدگاه کشاورزان زبده و خلاق داشته و بهترین گزینه برای تامین علوفه دامی و افزایش بهروری و کاهش هزینه ها محسوب می گردد.

❇️این ماشین با تعدیل محدودیت ها در برداشت علوفه نسبت به ماشین های برداشت ردیفی ، با عرض کارهای مختلف نیاز جامعه کشاورزی را در رسیدن به این اهداف بر طرف ساخته و امروزه کارشناسان مکانیزاسیون و کشاورزان آگاه با بهره گیری آنرا در برداشت محصول ذرت و سور گوم توصیه می نمایند.

🔴کیت آهن ربا
🔴شیر برقی

❇️شیر برقی یا شیر الکتریکی یکی از انواع شیرهای صنعتی است که امروزه در صنایع متفاوت برای مدیریت جریان سیال های متفاوت از آنها استفاده می شود. در ساختمان شیرهای برقی از نیروی مغناطیسی برای قطع و وصل جریان استفاده می شود.

❇️در داخل این شیرها یک سلونوئید یا هسته مرکزی به همراه سیم پیچ وجود دارد. عبور برق از درون سیم پیچ ایجاد نیروی الکترومغناطیسی می کند و می تواند حرکت سلونوئید را کنترل کند. این قطعه به خاطر دقت بالا و کنترل از راه دور بودنشان امروزه در صنایع متفاوتی کاربرد دارند.

🔴اجزای شیر برقی

💠بدنه شیر : که معمولاً از فولاد ضد زنگ ساخته می شود.

💠محل ورود و خروج سیال

💠سیم پیچ : برای ساخت سیم پیچ ها از سیم های مسی با روکش لاک استفاده می شود. روکش لاکی سیم پیچ به عنوان عایق عمل کرده، همچنین سیم را از رطوبت، خوردگی، سیال و … محافظت می کند.

💠قاب اصلی سیم پیچ : این قاب بخش اصلی سلونئید است و آن را با نام سلونوئید نیز می شناسند. قاب سلونئید از جنس ورقه های فولادی ساخته شده و در مواقع اتصال جریان برق به صورت یک آهنربا در می آید.

💠محل اتصال سیم ها

💠سوزنی و فنر : میله سوزنی و فنر در مرکز سلونوئید قرار گرفته، کار قطع و وصل جریان را انجام می دهند.

به مدیریت:مهدی بازوبندی

 

 

 

چاپر , کیت آهنربا , شیر برقی , تولید قطعات چاپر جگوار آریا در مرودشت فارس , تعمیر کیت آهنربا و شیر برقی آریا در مرودشت فارس , اجزای شیر برقی , کاربرد چاپر , کاربرد شیر برقی , کاربرد کیت آهنربا ,