Address & Contact

Our Address

تهران،شهرک صنعتی ده حسن،نرسیده به خط ریل آهن ،انتهای اولین کوچه ،شرکت آریکا چوب

Telephone

 آریکا چوب

🔸🔹از زمان‌های قدیم چوب به‌‌عنوان یکی از پرطرف‌دارترین عنصرها در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می‌فته است. به‌‌عنوان نمونه امروز میز ناهارخوری چوبی در دکوراسیون هر منزلی دیده می شود و باید در انتخاب میز و صندلی به ابعاد استاندارد فضای داخلی خود توجه کنید. انتخاب صحیح لوازم داخلی این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید محیط پویا و دکوراسیون عالی داشته باشید.

🔸🔹 با انتخاب وسایل چوبی مناسب و چیدمان دقیق می‌‌توان به محیط منزل نشاط و دلگرمی بخشید. استفاده کردن از لوازم چوبی برای آرامش فضای داخلی منزل، موجب بهبود کیفیت در منزل شده و طراوت طبیعت را به خانه‌ها می‌آورد. میز و صندلی ناهارخوری چوبی به عنوان یک بخش جداناشدنی از لوازم خانگی محسوب شده که در هر منزلی دیده می‌شود. در واقع می‌‌توان بیان کرد میز و صندلی ناهارخوری چوبی به‌‌عنوان یک بخش مهم در دکوراسیون آشپزخانه است.

✅ انواع میز ناهار خوری

🔸🔹برای خرید یک میز ناهار خوری مناسب اول از همه باید به فضای منزل و محل قرارگیری آن توجه داشته باشید و در نهایت با در نظر گرفتن تعداد اعضای خانواده اقدام به خرید میز ناهار خوری خود کنید.

🔸🔹میز ناهار خوری نیز مانند تمام وسایل دیگر دارای انواع شکل‎ها و مدل‎ها و تعداد است که افراد بر طبق سبک دکوراسیون منزل و مبلمان و سلیقه شخصی می‎توانند آن را انتخاب کنید. میز ناهار خوری معمولاً دارای دو شکل دایره‎ای و مستطیل یا مربع تولید و ساخته می‎شود.

🔻🔺میز ناهار خوری گرد

🔸🔹این نوع میز ناهار خوری به دلیل نداشتن گوشه مناسب افراد و خانواده ‎هایی است که دارای فرزند کوچک هستند. اما میز ناهار خوری گرد را نمی‎توان در گوشه منزل قرار داد، به همین دلیل بهتر است قبل از خرید آن به موقعیت قرار گرفتن و دکوراسیون منزل خود توجه کنید. همچنین میز ناهار خوری گرد به دلیل این‎که نمی‌توان صندلی زیادی دور آن قرار داد، مناسب خانواده های شلوغ نمی‎باشد.

🔻🔺میز ناهار خوری مستطیل

شکل نسبت به میز ناهار خوری گرد حالت رسمی‎تر و سنتی‎تری به دکوراسیون منزل شما می‎بخشد. این میزها فضای کمتری در منزل را اشغال می‎کنند و می‎توان این میز را در گوشه و هرکجای منزل قرار داد. از میز ناهار خوری مستطیل و یا مربع می‎توان برای تعداد بیشتری از افراد مورد استفاده قرار داد به همین دلیل این نوع میز برای دورهمی ها و مهمانی ها مناسب‎تر است.

🔸🔹میز ناهار خوری مانند سایر مبلمان دارای سبک های متفاوتی نظیر کلاسیک، راحتی، استیل و … است که می‎توان آن را متناسب با سبک سایر مبلمان و منزل انتخاب نمود.

مدیریت : بهرام ابدل خانی

تولید صنایع چوب ,  ناهار خوری آریکا چوب در بهارستان تهران ,