تولید کلاهک های سقفی و سانتریفیوژ

✅تولید و ساخت هواکش های صنعتی

✅پروانه های آلومینیومی در سایزهای مختلف

✅کلاهک های سقفی

✅سانتریفیوژ

✅پذیرش انواع تراشکاری

✅هواکش صنعتی یک سیستم مکانیکی است که هوای تازه در فضای باز را وارد محیط کار(کارخانه یا صنعت) می کند و هوای داخلی آلوده را از بین می برد. تهویه هواکش صنعتی در یک کارخانه برای ایجاد یک محیط کار سالم و ایمن برای کارمندان و از بین بردن یا کنترل آلاینده های رها شده در یک محیط کار داخلی استفاده می شود. تهویه را می توان با باز کردن یک پنجره (طبیعی) و یا با استفاده از پنکه ها (دستگاه های مکانیکی) انجام داد. آلاینده های متداول که با استفاده از سیستم تهویه صنعتی برداشته می شوند عبارتند از: بخارات قابل اشتعال ، بخارات جوش ، گرد و غبار ، مواد شیمیایی سمی ، رطوبت و ….

✅نصب هواکش صنعتی مناسب برای تأمین محیطی ایمن و سالم برای کارگران بسیار مهم است. هواکش صنعتی برای نظارت بر کیفیت هوای داخل ساختمان بسیار مهم است. یک هواکش صنعتی مناسب به گونه ای طراحی شده است که باعث می شود هوا را با سرعت خاصی وارد فضای کار شود و فشار هوای لازم را ایجاد کند تا از صرفه جویی در هزینه برای گرمایش و سرمایش اطمینان حاصل شود.

به مدیریت:مهدی دریاخور

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۹۱۶۵۵۱
۰۲۱۳۶۲۳۴۴۳۲

 

 

هواکش ,  هواکش صنعتی ,  انواع هواکش صنعتی ,  پروانه آلومینیومی ,  کلاهک سقفی ,  سانتریفیوژ , انجام انواع خدمات تراشکاری ,  تولید و ساخت هواکش های صنعتی در ورامین ,  هواکش صنعتی دریاخور فن در ورامین ,  تولید کلاهک سقفی در تهران ,  اجرای خدمات تراشکاری در ورامین ,  کاربرد هواکش های صنعتی ,