عرضه کننده روکش چوب بلوط و راش لونجی در آمل

⚡️روکش چوب لایه ای بسیار نازک از چوب طبیعی می باشد که برای پوشش دادن سطح مصنوعات چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت روکش جلوه زیبایی را به فرآورده های چوبی می بخشد.

⚡️روکش های طبیعی (veneer) ورقه های نازک چوبی هستند که برای پوشش انواع مختلف صفحات فشرده چوبی از قبیل تخته خرده چوب، فیبر و غیر آنها به کار می روند. در حقیقت هدف از روکش کردن این صفحات این است که ظاهر آنها با چنین پوششی به شکل و طرحهای زیبا و مشتری پسند در آیند.

⚡️روکش چوب طبیعی بسته به قطر، کیفیت، شکل و کیفیت درخت متفاوت هستند و کاربردهای گسترده‌ای در صنایع چوبی مثل ساخت درها، کابینت‌ها، مبلمان و مانند آن‌ها دارند.

⚡️این روکش‌ها شکل طبیعی خود را دارند طوری که می‌توان تمام گره‌های چوب و زدگی‌های چوب طبیعی را نیز در آن‌ها دید. روکش چوب طبیعی از هر دو رو قابل استفاده است و تنها با اضافه کردن لایه آستر روغنی، دوام آن افزایش می‌یابد. قابلیت رنگ‌آمیزی، سنباده‌خوری و ترمیم هم دارند.

🔴روش های تهیه و ساخت روکش طبیعی

روکش گیری ورقه های نازکی که از چوب ساخته شده است به روش های مختلفی انجام می گردد. فرایند تهیه روکش به روش های سنتی و صنعتی و به شرح زیر انجام می گردد.

🪵روکش گیری اره ای

این روش سنتی بوده و در زمان های قدیم و به خصوص مصر باستان رایج بوده است. در این روش با استفاده از اره های ظریف لایه های نازک چوب بصورت یکنواخت و دقیق برش داده می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ماشین اره میزی جایگزین اره دستی شده است.

🪵روکش گیری با دستگاه اسلایسر یا تراشه گیری

در این روش قطعات بزرگ چوبی با مقطع چهارگوش بر روی دستگاه اسلایسر تثبیت شده، سپس تیغه دستگاه چوب را به صورت لایه ای و در طول برش می زند.

🪵روکش گیری با دستگاه لوله بری

در این روش قطعات درخت به شکل استوانه ای در بین دو گیره دستگاه ثابت شده و با چرخش حول یک محور افقی و بوسیله تیغه برش، روکش گیری انجام می گردد.

به مدیریت : حسین لونجی

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید و توزیع روکش های چوب طبیعی لونجی در آمل , روکش های چوب طبیعی , روکش چوب , قیمت روکش چوب طبیعی , انواع روکش چوب طبیعی , روکش چوب طبیعی در آمل ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed