تولید توری های پلیسه ای و مویی خور و مگنتی عمادی در سوادکوه

✨تعویض پنجره های قدیمی بدون خرابکاری

✨لیمنت روشن upvc درب سرویس بهداشتی

?مزایای استفاده از درب و پنجره دو و چند جداره:

?صرفه جویی در مصرف انرژی

درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره می‌توانند تا حد زیادی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی شوند. این مدل پنجره‌ها مانع خروج هوای گرم داخل محیط و ورود سرما در فصل سرد می‌شوند و در فصل گرم سال نیز از خروج هوای خنک داخل جلوگیری می‌کنند.

?مانع ورود آلودگی

درب و پنجره‌های دو و سه جداره از ورود گردوغبار و آلودگی به داخل محیط جلوگیری می‌کنند. از این طریق درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره در حفظ سلامت ما نیز تاثیر دارند.

?مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف

این محصول به دلیل ساختار ویژه خود و مواد اولیه به کار رفته در آن در برابر رطوبت، باران، آفتاب و … مقاوم است و به سرویس مداوم احتیاجی ندارد.

?عایق سر و صدا

درب و پنجره‌‌‌های دوجداره و سه جداره می‌توانند حکم یک عایق مناسب برای سر و صدا را داشته باشند. این محصولات می‌توانند آرامش را به شما هدیه دهند و سر و صدای اضافه را حذف کنند.

?مهمترین معیار‌ها برای انتخاب درب و پنجره یو پی وی سی عبارت است از:

?محل و موقعیت ساختمان
?اندازه اتاق
?شرایط آب و هوایی
?کاربری ساختمان
?نوع نماسازی معماری

?توری پلیسه

بهترین و مناسبت‌ترین توری برای تمامی‌پنجره‌ها، درب‌ها، بهارخواب‌ها و محیط‌های بزرگ توری پلیسه می‌باشد که قابلیت نصب از چپ به راست و همچنین از راست به چپ رادار است.این توری در هنگام بسته شدن مانند آکاردئون جمع می‌شود.امکان خرابی توری پلیسه کم است و به‌آسانی خراب و پاره نخواهد شد.

❇️یک توری پنجره از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

⚡️جنس توری

توری‌ها دارای سوراخ‌های بسیار ریز با بافت بسیار متراکم از نوع خاصی از الیاف فایبرگلاس ساخته می‌شوند.که این سوراخ‌های بسیار ریز جهت جلوگیری از ورود حشرات و تهویه هوا استفاده می‌شود.این توری‌ها دید را به‌طور چشمگیری کاهش نمی‌دهند.این توری‌ها در پنجره دوجداره با سیستم Upvc و پنجره‌‌‌های دوجداره آلومینیومی‌بسیار مفید و کاربردی می‌باشد.

⚡️قاب توری

معمولا از پروفیل آلومینیوم بیلت ۶۰۶۳ که از مطرح ترین و با کیفیت ترین قاب‌‌‌های انواع توری می‌باشد استفاده می‌شود.

⚡️نخ توری

توری‌‌‌های پلیسه دارای نخی برای جمع کردن توری بکار می‌رود. این نخ‌ها از جنس نخ پلیسه کرد می‌باشد.

⚡️یراق آلات

مکانیزم حرکتی توری پلیسه توسط یراق آلات انجام میگیرد.این یراق آلات بروی توری پلیسه نصب شده و باعث حرکت توری جهت جمع یا بازشدن آن خواهد شد.

به مدیریت:ابراهیم عمادی

 

 

 

درب و پنجره , انواع درب و پنجره upvc  , قیمت انواع درب و پنجره در سوادکوه مازندران , تولید درب و پنجره upvc در سوادکوه مازندران , ویژگی‌‌‌های درب و پنجره دوجداره , کاربرد انواع درب و پنجره , توری پلیسه عمادی در مازندران , تولید و فروش درب و پنجره دوجداره upvc و توری پلیسه عمادی در سوادکوه مازندران ,