Address & Contact

Our Address

دماوند

تولید و فروش سنگ ورقه ای پاسارگاد 

? توزیع و پخش انواع سنگ های ساختمانی در طرح های مختلف

? سنگ پله ، نرده سنگی ، پایه ستون ، سنگ نمای رومی

? کشور ما با برخورداری از معادن انواع سنگ‌های چینی, تراورتن, مرمریت و گرانیت پس از هند , چین و ایتالیا مقام چهارم را در تولید انواع سنگ‌های ساختمانی در دنیا داراست. در این میان شهرک صنعتی رضوانشهر به واسطه موقعیت جغرافیایی و مردمانش از مراکز اصلی و مهم تولید و فرآوری سنگ در ایران می‌باشد.

? سنگ تراورتن در برابر تغیرات آب و هوایی و باران و برف مقاوم میباشد و از لحاظ رنگ بندی متنوع نیز هست ، سنگ های تراورتن در طبیعت به رنگ های سفید ، کرم، شکلاتی، قرمز، گردویی، زرد، لیمویی، سیلور و شکلاتی خود نمایی میکنند و برای استفاده از سنگ تراورتن هیچ محدوده فضایی تعریف نشده است تراورتن ها میتوانند هم در فضاهای بیرونی ساختمان ها و هم فضاهای داخلی قابل استفاده باشند.

? رگه بندی سنگ های تراورتن به گونه ای است که آن ها را میتوان در نوع موج دار و بی موج برش و فرآوری کرد. در طی سال های گزشته استفاده از سنگ تراورتن برای نمای بیرونی ساختمان ها بسیار رایج بوده است. سنگ های تراورتن در اروپا و امریکا در کف برخی از فضاها نیز مورد استفاده قرار میگیرد و این سنگ به دلیل اینکه ساختار نرمی دارد ، برای افرادی که به دنبال سنگ های ساختمانی با ضخامت ۱ سانتیمتر و یا ۱.۵ هستند مناسب میباشد.

http://sangdamavand.ir/

مدیریت : آقای قادری

 

 

 

 

 

سنگ فروشی در دماوند , فروشگاه سنگ در دماوند , سنگ تراورتن در دماوند , سنگ پاسارگاد , قیمت سنگ در دماوند , قیمت سنگ ساختمانی , سنگ پله در دماوند ,  نرده سنگی در دماوند , پایه ستون در دماوند , سنگ نمای رومی در دماوند , قیمت نرده سنگی , قیمت سنگ پله , فروشگاه سنگ پاسارگاد , بهترین فروشگاه سنگ در دماوند ,  بزرگترین توزیع کننده سنگ در دماوند , سنگ های ساختمانی , قیمت انواع سنگ ساختمانی , سنگ های ساختمانی و تزئینی , خرید سنگ ساختمانی , فروش اینترنتی سنگ ساختمانی ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed