Address & Contact

Our Address

تبریز،پالایشگاه،سه راه پتروشیمی کجوار،اول جاده گاز،کارخانه شیلنگ آذران تبریز

Telephone

شیلنگ پی وی سی آذران

✳️شیلنگ پی وی سی چیست؟ 

شیلنگ PVC، ساخته شده از نوعی ماده ترموپلاستیک به نام پلی وینیل کلراید می باشد. وزن PVC از لاستیک کمتر و قیمت کمتری نیز دارد. ویژگی های خاص پی وی سی سبب استفاده زیاد این نوع شیلنگ ها از سال 1960 تا به امروز شده است. در حالت کلی این شیلنگ ها به دو صورت شفاف و کدر طراحی و تولید می شوند.

✳️مزایای شیلنگ پی وی سی  

🌀مقاومت: مقاومت شیلنگ های پی وی سی در برابر پوسیدگی، ترک خوردگی ناشی از تنش شیمیایی، ضربه و شوک، آب، سایش و مقاومت در برابر انقباض بسیار خوب هستند که این ویژگی ها سبب افزایش دوام و قابلیت اطمینان این شیلنگ ها شده است.

🌀انعطاف پذیری: شیلنگ های پی وی سی با تغییرات دما تا ۴۵- درجه سانتیگراد، نیز قدرت و انعطاف پذیر خود را حفظ می کنند. این ویژگی قابلیت اطمینان این نوع شیلنگ ها را بالا می برد.

🌀جریان: خصوصاصیت منحصر به فرد شیلنگ پی وی سی، خطر انسداد شیلنگ را کاهش داده و اگر شرایط نظارت بصری بر روی شیلنگ وجود داشته باشد، شیلنگ های شفاف پی وی سی، توانایی کنترل برروی جریان سیال را فراهم می کند.

🌀تنوع: ماده اولیه ساخت شیلنگ های پی وی سی می تواند به اشکال مختلفی شکل بگیرد از این رو تنوع ساخت زیادی دارد حتی با توجه به نیاز کاربر به صورت کاملا شفاف، نیمه شفاف یا کاملا رنگی نیز ساخته می شود.

🌀امنیت: شیلنگ های پی وی سی از تمامی استانداردهای بین المللی بهداشت و ایمنی برخوردار است که این ویژگی برای کاربردهای پزشکی، غذایی و آشامیدنی -بی بو و بی مزه بودن- بسیار مفید است.

🌀پایداری: شیلنگ پی وی سی هنگام انتقال سیال تغییراتی در ویژگی های آن مشاهده نمی شود و ماده اولیه آن (pvc) پلیمری غیرسمی و بی اثر است. از این رو شیلنگ های پی وی سی پایدار هستند که گزینه بسیار مناسبی برای انتقال سیالات هستند.

🌀قیمت ارزان: شیلنگ پی وی سی (pvc) بادوام بوده و نگهداری کمی دارد ولی قیمت مناسب تری نسبت به شیلنگ های لاستیکی دارد از این جهت انتخاب شماره یک بسیاری از صنایع می باشد.

✳️انواع شیلنگ های پی وی سی 

🔹🔸شیلنگ کشاورزی پی وی سی (pvc) 

🔹🔸شیلنگ ساکشن خرطومی پی وی سی 

🔹🔸شیلنگ ساکشن پی وی سی نرم 

به مدیریت:محمد اردلان

شماره تماس

09371448587
09146400050

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید و فروش و پخش انواع شیلنگ پی وی سی آذران تبریز , پخش انواع شیلنگ پی وی سی تبریز , فروش انواع شیلنگ پی وی سی تبریز , تولید انواع شیلنگ پی وی سی تبریز , قیمت شیلنگ پی وی سی ,