گروه تولیدی کفش گلزار

⚡️تولید انواع کفش راحتی و پیاده روی

شماره تماس :

09363890229

?یک کفش برای اینکه لقب خوب و مناسب را به خود بگیرد باید بسیاری از ویژگی ها را داشته باشد، به طور خلاصه و مفید کفش مناسب کفشی است که پس از استفاده، پاهای شما در آن سالم و راحت باشد. کفشی که مانع از عرق کردن پای شما شده، کفشی که سفت نبوده، بر قسمت خاصی از پا فشار مضاعف نمی‌آورد، مطابق با آناتومی پای شماست، با انعطافی که دارد به پای شما اجازه تحرک می‌دهد و در مقابل هر عامل آسیب‌زایی مقاوم است.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

 

 

?ویژگی‌های کفش مناسب را بشناسید:

?اندازه کفش:

كفشی کفش مناسب است که برای پاهایتان گشاد نباشد، در غیر این صورت منجربه ساییده شدن پوست با بدنه کفش و تاول زدن پا شده و گاهی هنگام راه رفتن تعادل شما را هم برهم می‌زند. کفش تنگ هم یک کفش مناسب نیست، شست پا، باید بتواند به سادگی تحرک داشته باشد به طوری که بین نوک پا و کفش اندکی فاصله باشد، کناره های کفش به پاها فشار وارد نکند و اندازه پنجه کفش باید به میزانی باشد که انگشتان پا بهم فشار نیاورده و روی هم نروند.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?مقاومت کفش در برابر عوامل آسیب‌زا:

کفش باید ضخامت مناسبی داشته تا در حد امکان از پا در برابر سرما، گرما و ضربه‌های وارد شده محافظت کند، همچنین کفش مناسب در کف خود مقداری عاج دارد یا جنس زیره کفش نوعی است که می‌تواند جلوی سرخوردن را بگیرد

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?جنس کفش:

جنس رویه کفش باید از نوعی باشد که تهویه مناسبی برای پاهای شما فراهم نموده تا از عرق کردن، بو گرفتن و رشد میکروب‌ها و قارچ‌ها روی پاهای شما جلوگیری کند؛ با توجه به این موضوع کارشناسان کفش‌ چرمی را مناسبترین کفش برای سازگاری با پاهای انسان معرفی می‌کنند.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?انعطاف کفش:

کفش باید از انعطاف کافی برخوردار باشد تا در هنگامی پیاده روی پاهای شما را آزار ندهد و منجربه تغییر نحوه راه رفتن شما نشود؛ در صورت تغییر نحوه عادی راه رفتنتان آسیب‌هایی مانند میخچه گریبانگیر شما می‌شود.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?کفه داخل کفش:

کفه داخل کفش باید فضای خالی کف پا را پوشش دهد تا از کمر درد و زانو درد جلوگیری کند، همچنین کفه کفش باید پتانسیل ارتجاعی بالایی هم داشته باشد تا فشارهای وارد شده به کف پا را کاهش دهد.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?پاشنه کفش:

برای پاهای معمولی پاشنه استاندارد بین 2 تا 4 سانتیمتر تعریف شده که بیشتر از این میزان خطراتی را برای ستون فقرات و زانوان به وجود می‌آورد؛ همچنین توصیه شده پاشنه کفش‌ها پهن باشد، تا حمایت خوبی از قوس کف پا داشته و آسیب‌های وارده به پا و کمر را کاهش دهد.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

?مکانیزم تغییر اندازه در کفش:

اجزایی مانند بندهای نخی، بندهای کشی، بند چسبی، قلاب یا نوار و سگک در کفش‌ها این قابلیت را برای شما ایجاد می‌کنند که اندازه کفش را تا حدی برای پای خود بزرگ و کوچک کنید، همچنین این اجزا از قوس کف پای افراد هم حمایت بیشتری می‌کنند.

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار تهران

به مدیریت : علی علیزاده

 

 

تولید و فروش کفش گلزار در شهریار , کفش گلزار , تولید و فروش کفش در شهریار , تولید انواع کفش راحتی و پیاده روی , کفش راحتی در شهریار , کفش پیاده روی در شهریار , تولید و فروش کفش راحتی و پیاده روی گلزار در شهریار , کفش گلزار در شهریار , کفش راحتی و پیاده روی در شهریار , کفش راحتی گلزار در شهریار , کفش پیاده روی گلزار در شهریار , قیمت کفش پیاده روی در شهریار , قیمت کفش راحتی در شهریار , تولیدی کفش در شهریار  , تولید انواع کفش در شهریار , تولید و فروش کفش در شهریار ,