Address & Contact

Our Address

کرمان ، شهر بابک

تولید پخش و مشاور آموزشی کاشت قارچ خالص گانودرما نورمحمدیان

? فروش قارچ گانودرما خالص با اثرگذاری بالای 70 درصد 

? ساخت انواع دوره آموزشی و مشاوره کشت قارچ گانودرما

? قارچ گانودرما جزئی از قارچ‌های گونه قرمز است و یک گیاه دارویی به حساب می‌آید. نام علمی این قارچ گانودرما لوسیدوم (Ganoderma Lucidum) می‌باشد. خواص بسیار زیاد این قارچ باعث شهرت آن در دنیا شده ودر حال حاضر در اکثر کشورهای دنیا شناخته شده و مورد استفاده قرار میگیرد.

? تاریخچه این قارچ به دو هزار سال پیش و کشور چین باز می‌گردد که در آن زمان به علت کمیابی این قارچ فقط در اختیار پادشاهان و افراد مرفه قرار داشت و مردم عادی از خواص بی نظیر این قارچ بی بهره بودند و به دلیل خواص زیاد و کمیابی و قیمت بالایی که داشت در آن زمان به آن «پادشاه گیاهان، گیاه پادشاهان» معروف شده بود. این قارچ در طب سنتی چین جایگاه بسیار ویژه‌ای داشته و دارد و برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از آن استفاده می‌کنند. چینی ها به این قارچ Lengzhi می‌گویند.

برداشت اول

کاملا رسیده و آماده برداشت

? خوشبختانه در حال حاضر قارچ گانودرما در بسیاری از کشورها از جمله ایران پرورش داده می‌شود و این قارچ در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. ایران گانودرما نیز به عنوان بزرگترین مرکز پرورش و فروش قارچ گانودرما در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است.

? گانودرما محمدیان با هدف فراهم نمودن بستری برای توزیع قارچ‌های دارویی با کیفیت و خالص، پا به عرصه گذاشته و با عرضه مستقیم این قارچ ها، سعی در به صرفه کردن و همگانی نمودن مصرف آنها داشته است. وسعت کاری گانودرما محمدیان به پهنای ایران عزیز است و افتخار این مجموعه آن است که این محصولات را با کیفیت بالا به هموطنان عزیز در دورترین نقاط کشور رسانده است. گانودرما محمدیان تا به حال افتخار صادرات این محصول به کشورهای استرالیا، ترکیه، عمان، عراق و افغانستان را داشته است و بدیهی است هدف غایی گانودرما محمدیان به اینجا ختم نشده و افق دید این مجموعه، بسیار بلند است.

? گانودرما محمدیان کیفیت را در اولویت کاری خود قرار داده و با بکارگیری از جدیدترین تجهیزات و مجرب‌ترین کارشناسان مرغوب‌ترین قارچ گانودرما را پرورش و عرضه می‌نماید. تمامی قارچ‌های عرضه شده در گانودرما محمدیان دارای ضمانت اصالت محصول می‌باشند و با توجه به دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شما عزیزان با خیالی راحت می‌توانید محصول مورد نظر خود را از سایت ما سفارش دهید.

مدیریت:آقای محمدیان

✔️ گانودرما معروفترين گونه در گروه قارچ هاست که قدمتی بیش از دوهزار ساله دارد که عضو ثابت طب شرقی است . گانودرما در چين به عنوان قارچ جاودانگي شناخته شده است. انـدام بـارده، میسلیوم و اسـپور گانودرمـا لوسـیدوم داراي 400 مـاد ه فعـال هسـتند کـه از مهـم تـرین آنهـا مـی تـوان بـه تـريترپنوئیـدها، پلـی سـاکاریدها، نوکلئوتیـدها، اسـترول هـا، استروئیدها، اسیدهاي چرب، پروتئینها، پیتیـدها و بسـیاري از مواد کمیاب دیگر اشاره کرد از مواد دیگـر موجـود در این قارچ، ملانین است. ملانـین داراي ، تقویت سیستم ایمنی، محافظت کننده در برابر اشـعه و ضـد جهـش می باشد.

✔️ گانودرما حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان شامل پلی ساکارید، پپتید پلی ساکارید و ترکیبات فنلی است. آنتی اکسیدان ها در سلامت افراد بیشترین تاثیر را دارند. عصاره گانودرما می تواند به طور قابل توجهی انواع مختلف واکنش های آلرژیک، از جمله آسم و درماتیت، را مهار کند. طی بررسی اثر تري تـرپنهـایی چون گانودرمیک اسید C و D متوجه شدند که این دو تريترپنوئید می توانند از آزاد شدن هیستامین جلوگیري کنند.

✔️ اثر ضد ویروسی و ضد حساسیت این ترپن ها به اثبات رسیده است. این ماده باعث آزاد شدن آنتی هیستامین در بدن می شود و مشابه داروهای ضد آلرژی عمل می کند این قارچ برای درمان آلرژی های ناشی از شوک آتوپیک، درماتیت، تب یونجه، کهیر و آلرژی های مواد غذایی و دارویی مفید است. استفاده موضعی از گانودرما می تواند برای بهبود زخم های پوستی، اگزما، پسوریازیس، نیش حشرات، زخم ها و خراش ها بسیار موثر باشد. به این منظور گیاه تازه گانودرما را له کرده و روی زخم قرار می دهند.

✔️ ترکیبات ویژه گانودرما چیست؟

?در گانودرما بیش از ۴۰۰ ماده ارزشمند برای سلامتی موجود است.
?وجود ترکیبات کمیاب و حائز اهمیت در گانودرما لوسیدوم باعث شده که امروزه افراد بسیاری برای تقویت جسمانی، پیشگیری از انواع مختلف اختلالات و بیماری ها و بهبود شرایط سلامتی خود از آن استفاده کنند.

?در ادامه به برخی از مهمترین ترکیبات اشاره خواهیم کرد:

?سوپر اکسید دیسموتاز?

?باعث کندی در روند پیر شدن سلولهای بدن و در نتیجه جوانسازی میشود.

?ژرمانیوم ارگانیک?

✔️ باعث بهبود جریان خون در بدن میشود که نتیجه آن احساس خستگی کمتر و افزایش اکسیژن رسانی به بافتها و اندامهای مختلف بدن ازجمله پوست، مو و مغز میباشد.
.
?همچنین ژرمانیوم ارگانیک تاثیر بسیار زیادی در دفع سموم بدن نیز دارد.

?آدنوزین مونو فسفات?

?باعث از بین رفتن گرفتگی در عروق قلبی و درنتیجه کاهش احتمال سکته از جمله سکته مغزی میشود.

?پلی ساکارید?

?همان ماده ای که وجودش باعث میشود که به سرطان مبتلا نشویم،.

همچنین پلی ساکارید ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و کلسترول و چربی خون را هم کاهش میدهند.

?تری ترپن?

?باعث بهبود عملکرد گوارش شده و میتواند در برطرف کردن آلرژی و التهاب نقش موثری را ایفا کند.

|قارچ گانودرما چیست|

✔️ قارچ Ganoderma با نام علمی Ganoderma Lucidum از گونه قارچ های قرمز است. بر خلاف باور عمومی، همه قارچ های قرمز سمی نیستند. قارچ گانودرما یکی از کامل ترین مواد غذایی در جهان است که ارزش تغذیه ای و درمانی بسیاری دارد.

? Ganoderma Lucidum از شاخه قارچ های چتری است که در طبعت بر روی چوب و تنه درختان رشد می کند. گانودرما با حدود ۸۰ گونه مختلف، گیاهی وحشی و خودرو در طبیعت است که این روزها در مزارع پرورش قارچ نیز با تکنیک های ویژه تولید می شود. گانودرما بافتی چوبی، براق و صیقلی داشته و از نظر ظاهری با قارچ دکمه ای تفاوت بسیاری دارد.

? قسمت هاگدان گیاه شبیه به کلیه انسان و به رنگ قهوه ای- قرمز است که در لبه های قارچ، کمرنگ تر می شود.

?قارچ گانودرما از هزاران سال پیش در طب سنتی آسیای شرقی مورد استفاده بوده است. Genoderma به عنوان قارچ Reishi در طب سنتی ژاپن از گیاهان قابل احترام شمرده شده است. مردم ژاپن به آن  رِیشی به معنی پادشاه گیاهان دارویی لقب داده اند.

?قارچ گانودرما  یا lingzhi در چین نمادی از سلامتی و طول عمر به همراه شادی و اقبال در زندگی بوده و بیش از ۲۰۰۰ سال است که برای درمان پزشکی استفاده می شود. گانودرما زمانی تنها برای امپراطوران و بزرگان استفاده می شد و در اختیار عموم مردم قرار نداشت. ثروتمندان در دوران باستان با امید جاودانگی و آرامش، از نوشیدنی گانودرما استفاده می کردند. در چین باستان از گانودرما با عناوینی همچون “گیاه توانمندی معنوی” و “قارچ ده ساله” یاد می کردند. در باور چین باستان نوشیدن معجونی از قارچ گانودرما ، جاودانگی و طول عمر را به ارمغان می آورد..

✔️ در حال حاضر گانودرما در سراسر جهان شناخته شده  و در طب سنتی این گیاه شگفت انگیز در درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روحی به کار می رود و معجونی شفابخش است. در ادامه اطلاعات بیشتری از خواص گانودرما و ارزش تغدیه ای آن برای علاقه مندان در نظر گرفته شده است.

ترکیبات اصلي قارچ گانودرما چیست؟

?پلي ساكاريدها:?

✔️  كاهش كلسترول نامطلوب بدن

✔️ از بين بردن چربي

✔️ تقويت سيستم ايمني

✔️ متوقف كردن رشد سلول هاي سرطاني

?تري ترپن ها (مواد تلخ):?

✔️  بهبود عملكرد گوارشي

✔️ ضد آلرژي

✔️ ضد التهاب

✔️ ضد تومور

??ژرمانيوم ارگانيك (ماده ي معدني كمياب):??

✔️  بهبود گردش جريان خون

✔️ افزايش انرژي و مانع از خستگي

✔️ تقويت سيستم ايمني

✔️ دفع سموم از بدن

?سوپر اكسيد ديسموتاز:?

✔️  موثر براي آنتي اكسيدان ها

✔️ ضد راديكالهاي آزاد و ضد پيري

✔️ كند كردن روند پيري و تسريع جوانسازي

?پتاسیم:?

✔️  افزايش شادابي و تحرك در فرد

✔️ كنترل فشار خون

✔️ كاهش خطر ابتلا به سكته ي مغزي

?منيزيم:?

✔️ جلوگيري از حمله هاي قلبي

✔️ مفيد براي سلامت اعضاء و كليه

✔️ ضدافسردگي

✔️ انرژي زا

✔️ كاهش بي خوابي

?كلسيم:?

✔️  افزايش انعقاد خون

✔️ مفيد براي دندان و استخوان

?سديم:?

✔️  تنظيم آب بدن

✔️ كمك به هدايت امواج عصبي

✔️ موثر در منقبض شدن عضلات

✔️ تنظيم PH بدن

?منگنز:?

✔️ رشد مو

✔️ جلوگيري از كاهش وزن

✔️ جلوگيري از التهاب پوستي

✔️ جلوگيري از تغيير رنگ پوست

✔️ جلوگيري از تهوع و استفراغ

?آهن:?

✔️ اكسيژن رساني به بدن

? روي:?

✔️  توليد و اصلاح هورمون هاي رشد

✔️ تقويت سيستم ايمني

✔️ تسهيل هضم

 

عصاره جامد گانودرما لوسیدوم  به محصولات ما اضافه شده.

و مهمتر اینکه ، ما تنها تولید کننده عصاره جامد گانودرما لوسیدوم ، با خلوص بالای ۹۰ درصد هستیم.

عصاره گانودرما لوسیدو

آماده سازی جهت ارسال عصاره گانودرما لوسیدوم خالص به ترکیه

 

نمایندگی فروش قارچ گانودرما , پرورش قارچ گانودرما , دوره آموزشی پرورش قارچ گانودرما , خریداران قارچ , درامد پرورش قارچ گانودرما , پودر قارچ گانودرما , مشکلات فروش قارچ , قارچ گانودرما در ایران ,