Address & Contact

Our Address

تهران ، بزرگراه آیت الله سعیدی ، سر گلدسته ، خیابان لاله صحرا ، گاراژ دادمرزی ، انتهای گاراژ ، دست چپ

Telephone

تولید کننده کابین آسانسور درسا کابین

شماره تماس:

09124758472

 

?درسا کابین تولید کننده کابین آسانسور و کارسیلینگ هیدرولیک کششی

?کابین ام دی اف

?تمام استیل

?کابینهای خاص

?بازسازی کابین اسانسور در محل

?روکش کردن درب نیمه وتمام

?ساخت و اجرای صفر تا صد کابین آسانسور

?کابین محفظه ای است که مسافر یا بار یا هر دو را در خود جای داده و حمل می نماید و از سه قسمت عمده تشکیل شده است

?چارچوب که اصطلاحا « یوک » نامیده می شود. که این چارچوب خود به چند بخش از جمله به یوک بالا ( cross – head ) و یوک پایین (planker) تقسیم می شود.

?سکو که مسافرین و یا بار بر روی آن قرار می گیرند.

?دیواره ها که به عنوان حفاظ بکار می روند.

?وجود درب برای کابین طبق استاندارد اغلب کشورها اجباری است.

?نقش عمده درب کابین حفاظت از مسافرین است تا احتمالا با دیواره چاه به هنگام حرکت کابین برخورد نکنند.

?یوک خودشامل سه بخش یوک بالا، ستونهای کناری و یوک زیرین می باشد.

?در آسانسورهای کششی ممکن است سیم بکسل ها بطور مستقیم به شاسی متصل شوند و یا پس از پیچیدن به دور فلکه هرزگرد روی کابین یا زیر آن که به یوک متصل هستند، به کابین ارتباط پیدا کنند.

?انواع کابین

?پس از آنکه اندازه های لازم برداشته شد نوبت به ساخت کابین میرسد. نوع کابین و تزیینات کابین بسته به نوع کاربری و سلیقه کارفرما میتواند به صورت های مختلف انتخاب و ساخته شود و به تعدادی از آنها اشاره مینماییم.

⚜️کابین شیشه ای :

?دیواره های کابین ها را میتوان از شیشه های مخصوص که دارای استاندارد های لازم میباشند ساخت این نوع کابین ها بسته به محل نصب میتوانند یکی از دیواره ها یا دو یا حتی سه دیواره را شیشه ای ساخت همچنین که درب ها را نیز میتوان از جنس شیشه ساخت تا افرادی که سوار کابین میشوند بتوانند از همه زوایا دید به بیرون داشته باشند.حال آنکه میتوان ضلع جلویی کابین را به صورت تخت و یا نیم دایره ساخت تا دید بهتری داشته باشد و از بیرون نیز نمای زیبایی را به تماشاگر بدهد.

⚜️آسانسور با دکور تمام استیل :

?این دکور بعد از کابین شیشه ای جزو دکور های پر طرفدار برای افرادی است که شرایط استفاده از آسانسور های شیشه ای را ندارند (آسانسور داخل چاه پوشیده حرکت میکند) کابین های استیل انواع مختلفی دارند که بسته به نوع استیل مانند آینه ای خشدار و یا گندمی، رنگ استیل، مانند طلایی، نقره ای، رزگلد و … و یا نوع استیل بگیر یا نگیر بودن میتوانند دسته بندی شوند.

?کابین های استیل نسبت به کابین های شیشه ای وزن کمتری دارند ولی در مقایسه با سایر مدل ها سنگین تر هستند.

⚜️کابین های ام دی اف استیل :

?بعد از کابین های تمام استیل میتوان به کابین های ام دی اف استیل اشاره کرد که ترکیبی زیبا از استیل و ام دی اف است که باز هم میتوان با انتخاب مدل های ام دی اف و انتخاب رنگ ها و ترکیب آن با استیل ظاهری هرچه زیباتر ایجاد نمود.

?این سه نوع از پرکاربرد ترین و پرطرفدار ترین مدل های کابین بودند که به آنها اشاره نمودیم اما باز هم نسبت به سلایق و سازندگان کابین تنوع بسیار زیادی وجود دارد.

⚜️ساخت کابین آسانسور

?کابین آسانسور همان اتاق کوچکی است که افراد برای طی کردن طبقات ساختمان از آن کمک می گیرند. کابین آسانسور در چاه آسانسور قرار گرفته و حرکت آن به صورت عمودی است که طبقات ساختمان را به سمت بالا و پایین طی می کند. کابین آسانسور اتاقک کوچکی است که علاوه بر افراد، بار را هم در آسانسور جابجا می کند. ارتفاع آن از ۱۹۰ سانتی متر به بالا و کابین با سقف بلند که ارتفاع  آن بیش از دو متر می باشد تقسیم می گردد.

?در ساخت کابین آسانسور باید به مواردی همچون ، ظرفیت آسانسور و توان موتور آسانسور توجه نمود. البته ترافیک طبقات را نباید فراموش کرد. کابین آسانسور معمولا از جنس استیل ساخته می شود. پوشش داخلی کابین آسانسور از مواردی است که اهالی هر ساختمان به آن بسیار توجه دارند. طرح ها و جنس های مختلف بکار رفته در کابین آسانسور برای افراد استفاده کننده جذاب می باشد.

?پوشش داخلی کابین آسانسور

?تزئینات داخلی کابین آسانسور معمولا،

?تمام استیل

?نیمه استیل

?ام دی اف 


?و فرمیکا می باشد.


?که به نسبت نوع پوشش داخلی هر کابین قیمت آن متفاوت است.

?کابین تمام استیل :
در کابین تمام استیل، پوشش داخلی کابین تماما از جنس استیل ساخته می شود حتی زوار و نوار ها نیز از جنس ورقه های استیل می باشد. در این نوع از کابین آسانسور معمولا از سنگ برای کفپوش کابین استفاده می شود.

?کابین نیمه استیل : 
در این نوع کابین پوشش داخلی آن نیمی از جنس استیل و نیمی دیگر از ام دی اف ساخته شده است . هماهنگی بین استیل و ام دی اف طرح زیبا و جذابی را در کابین می سازد.

⚜️کابین ام دی اف و فرمیکا

?کابین ام دی اف:
در این کابین تماما از جنس ام دی اف برای پوشاندن دیواره ها استفاده می شود. این نوع کابین بیشتر در ساختمان‌ های مسکونی که با تعداد واحد کم و کم ترافیک هستند استفاده می شود.

?کابین فرمیکا:

در پوشش داخلی این کابین به جای ام دی اف از فرم ها استفاده می شود. این کابین شباهت زیادی به کابین ام دی اف دارد. قیمت آن نیز از سایر پوشش ها پایین تر است.

به مدیریت :احمد حاجی

شماره تماس:

09124758472

 

 

 

 

 

 

 

تولید کننده کابین آسانسور درسا کابین در تهران , کابین آسانسور , تولید کننده کابین آسانسور در تهران , قیمت کابین آسانسور , انواع کابین آسانسور ,  آسانسور  , ساخت و اجرای صفر تا صد کابین آسانسور , کابین آسانسور چیست ,